Re: Ślepaczki po raz X ! Jest już kalendarz na 2021r :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 22, 2018 16:27 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

Ewa JANCZUK pisze:
Obrazek
Tosia u lekarza. Udaje foczkę



Przecudowna foczka.
Głaski przesyłam i zachwyty :201461 :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon sty 22, 2018 19:51 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

Dziękujemy i również pozdrawiamy :)

Obrazek

Tu nasz podopieczny-Czarna Ospa

Ewa JANCZUK

 
Posty: 441
Od: Pt paź 06, 2006 22:38

Post » Śro sty 24, 2018 18:05 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

Czy ten wątek jest martwy ?
Nikt tu nie zagląda.

Ewa JANCZUK

 
Posty: 441
Od: Pt paź 06, 2006 22:38

Post » Śro sty 24, 2018 21:49 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

Zagląda :D Śliczności na zdjęciach :1luvu:
Foczka taka słodka że tylko schrupać :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw sty 25, 2018 13:10 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

Ewa JANCZUK pisze:Czy ten wątek jest martwy ?
Nikt tu nie zagląda.

Niestety coraz mniej osób do ślepaczków zagląda:( Może dlatego, że coraz mniej tu opowiadamy o naszych podopiecznych:( Nawet nie wszystkich przedstawiamy, np. Limpopo, niedowidzącą kotkę zabraną ostatnio z Palucha. Bardzo mi przykro z tego powodu, bardzo!!! Mam nadzieję, że to się jednak zmieni, bo jest to miejsce magiczne i ukochane.
Może ktoś byłby chętny troszkę pomóc poprowadzić ten wątek? Byłaby to wielka pomoc!!!!!!!!
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Czw sty 25, 2018 13:49 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

jerzykowka pisze:
Ewa JANCZUK pisze:Czy ten wątek jest martwy ?
Nikt tu nie zagląda.

Niestety coraz mniej osób do ślepaczków zagląda:( Może dlatego, że coraz mniej tu opowiadamy o naszych podopiecznych:( Nawet nie wszystkich przedstawiamy, np. Limpopo, niedowidzącą kotkę zabraną ostatnio z Palucha. Bardzo mi przykro z tego powodu, bardzo!!! Mam nadzieję, że to się jednak zmieni, bo jest to miejsce magiczne i ukochane.
Może ktoś byłby chętny troszkę pomóc poprowadzić ten wątek? Byłaby to wielka pomoc!!!!!!!!


Już od jakiegoś czasu ten wątek w zasadzie jest prowadzony sobie a muzom, czyli dosłownie 2-3 osobom , które tu zaglądają... fb wiele przejął, ludzie opowiadają o swoich kotkach, ale raczej tam, wiele osób odeszło z miau...na watek rozliczeniowy zupełnie nikt nie zagląda,prócz wyników finansowych tam są na bieżąco kotki, które do nas trafiają lub są wyadoptowywane.

Jeśli ktoś miałby ochotę i czas poprowadzić wątek, zapraszamy ! Wszelkie informacje są na grupie fb , można ożywić watek konkursami, opowieściami itp.
Serdecznie zapraszamy :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sty 25, 2018 14:13 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

My z Lilką zaglądamy codziennie :ok:
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw sty 25, 2018 14:35 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

też zaglądam, często ale po cichutku

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Czw sty 25, 2018 15:04 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

Też mam wrażenie, że wątek umiera. Nieraz brak jakiekolwiek reakcji na posty...

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Czw sty 25, 2018 15:29 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

A ja się specjalnie czasem hamuję, żeby moje reakcje nie były odpowiedziami troglodyty, który potrafi tylko: "ojej" i "świetnie" :roll: A czytam każdą nową wypowiedź.

Na rozliczeniowy nie zaglądałam, bo się nazywa rozliczeniowy, a więc spodziewałam się tam rozliczeń a nie opowieści o kotach. Może warto to jakoś uporządkować? Po co dwa wątki podobne do siebie?
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw sty 25, 2018 15:38 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

ja też zaglądam, ale nie piszę, moze trzeba zacząć, a fb nie mam
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sty 25, 2018 16:09 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

Bardzo prosimy, zostawiajcie swoje komentarze w tym wątku! Choćby właśnie "Ojej" lub "śliczny" :) Chcemy wiedzieć, że jesteście tu z nami, że ten wątek jest nadal potrzebny, że kibicujecie naszym ślepusiom!
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Czw sty 25, 2018 16:12 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

A teraz przedstawiamy Wam Limpopo - trafiła do nas prosto z Palucha! A jak trafiła do schroniska? Wraz z drugą kotką zostały porzucone w jednym z parków miejskich... Na szczęście w porę zareagowały odpowiednie służby i kotki nie zamarzły... Trudno nawet komentować okrutne porzucenie żywych istot:(
Towarzyszka Limpopo już grzeje doopkę w nowym domu, a Lim w naszym dt.
Przed nią zabieg entropium, by rzęsy przestały wreszcie kaleczyć oczka! A oczka jeszcze odrobinę widzą:) Trzeba też zrobić porządek z zębami, które są w fatalnym stanie. Poza tym stan zdrowia Limpopo jest doskonały, a wyniki krwi jak u młodej koteczki. Nasza nowa podopieczna ma już swoje lata, o których pewnie trudno jej teraz zapomnieć. Obiecujemy zrobić wszystko by te lata, które są jeszcze przed tą uroczą białaską były szczęśliwe, bezpieczne, spokojne i pełne miłości!!!!!!!!!! Nigdy więcej parków!!!! Tylko kochający dom!!!!!
Foto jeszcze że schroniska i z pierwszych chwil w domu tymczasowym - oto Limpopo:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Czw sty 25, 2018 16:17 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

Też zaglądam. Ale by coś napisać od siebie musi się coś dziać od was. Trudno do internetowej ściany cięgiem pisać upy czy nanosić inne ślady swojej bytności.
Wiadomo, że miau straciło już taką moc i magię na rzecz fb. Więc prawie nikt ze ślepaczków tutaj nie zagląda. Info są zdawkowe. Może forma kopiuj-wklej by się zdała. Wątek umiera . A nie każdy ma fb. Nie każdy lubi fb.
Osobiście nie lubię i do ślepaczków na fb mało zaglądam. W ogóle mało na fb bywam.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw sty 25, 2018 16:23 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

Limpopo ma wygolony brzuszek - już po sterylce?
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 201 gości