Re: Ślepaczki po raz X ! Jest już kalendarz na 2021r :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 04, 2018 20:32 Re: Ślepaczki po raz X ! - Zbiórka dla Syriusza. Oraz Pia!

Jak tam Syriuszek?

Pia robi się pulchna :201472
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pon lis 05, 2018 17:15 Re: Ślepaczki po raz X ! - Zbiórka dla Syriusza. Oraz Pia!

https://www.facebook.com/groups/1949776 ... 882381113/

Zapraszam do licytacji niesamowitego kalendarza "Obrazki ze Śląska" z obrazami pana Grzegorza Chudego, który na tym kalendarzu złożył autograf i namalował kotka z balonikiem. Taki kalendarz jest jeden jedyny na świecie!

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Pt lis 16, 2018 14:57 Re: Ślepaczki po raz X ! - Zbiórka dla Syriusza. Oraz Pia!

Kochani, już jest nasz piękny ślepaczkowy kalendarz!
Zapraszamy do zakupu przez Facebook!
http://japaczesercem.pl/index.php?pl_ju ... ndarz,1013
https://www.facebook.com/groups/193778434517740/
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Pt lis 16, 2018 15:56 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

to zdjecie z okladki jest z moim faworytem :1luvu:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lis 16, 2018 16:44 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

A czy można go kupić jakoś inaczej niż przez FB? Np. zrobić przelew na Wasze konto i wpisać w tytule, że to za kalendarz(e)?

ropucha

 
Posty: 836
Od: Pt mar 15, 2013 23:54

Post » Sob lis 17, 2018 7:43 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

Ja też chcę kupić. Mam tegoroczny i czasem w pracy ktoś zapyta: czemu ten kot ma takie oczy? I wtedy wyjaśniam więc oświata trochę idzie do ciemnego luda....

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto lis 20, 2018 11:52 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

Kochani Paczacze, zapraszamy na zakupy kalendarza tutaj:
viewtopic.php?f=20&t=187623&p=12095712#p12095712
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Czw lis 22, 2018 12:48 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

Obrazek

Ajaks.
Poszukujemy kochającego opiekuna dla niewidomego kocurka.
Kiciuś stracił wzrok prawdopodobnie na skutek kataru. Ma ok. 2 lat, został odrobaczony i wykastrowany, testy FIV/FeLV dały wyniki ujemne. To bardzo fajny chłopak, przyjazny i miziasty, chętnie łasi się i ociera, gdy wyciąga się do niego rękę.
Zasługuje na najlepszy domek - czy ktoś jest gotowy mu go podarować?

Asia Ronda

 
Posty: 1417
Od: Pt lut 25, 2005 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 23, 2018 14:37 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

Ajaksikowi życzę dobrego domku.

I przypominam Wam nasze tymczasiki - słodziaki Yoriego i Gimliego. Nie wiem, który słodszy. Mają takie charaktery jak wyglądają - 100% cukru w cukrze :)
Piękne zdjęcia zrobiła Ola z LasKotki
https://www.facebook.com/laskotkiphoto/

Yori <3
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Gimli <3
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Pon lis 26, 2018 11:25 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

Paczacze Drodzy, ze szpitalika w Konstantynowie Łódzkim przyjechał do nas przecudny i przefajny jednooki kocurro - Nelson <3 Zamiast w kierunku schroniska, wyruszył do naszego domu tymczasowego w Swarzędzu :)
Wszystkie się w nim zakochujemy na zabój, ale w końcu to Admirał Nelson, a za mundurem panny sznurem... ;)
Dzisiaj poznamy wyniki jego badań krwi i mamy nadzieję, że będą dobre, bo trzeba z ząbkami zrobić porządek. To wiąże się z narkozą.
"Na oko" jedynym problemem, poza ząbkami Nelsonka, są teraz biegunki i tkliwy brzuszek, ale mamy nadzieję, że to nic poważnego i że już wkrótce te dolegliwości miną!
Zrobimy wszystko by tak się stało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poniedziałkowo, serdecznie i radośnie pozdrawia Was Nelson, pożeracz serc niewieścich <3
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Pon lis 26, 2018 12:19 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

Klub Ślepaczkowy pisze:Paczacze Drodzy, ze szpitalika w Konstantynowie Łódzkim przyjechał do nas przecudny i przefajny jednooki kocurro - Nelson <3 Zamiast w kierunku schroniska, wyruszył do naszego domu tymczasowego w Swarzędzu :)
Wszystkie się w nim zakochujemy na zabój, ale w końcu to Admirał Nelson, a za mundurem panny sznurem... ;)
Dzisiaj poznamy wyniki jego badań krwi i mamy nadzieję, że będą dobre, bo trzeba z ząbkami zrobić porządek. To wiąże się z narkozą.
"Na oko" jedynym problemem, poza ząbkami Nelsonka, są teraz biegunki i tkliwy brzuszek, ale mamy nadzieję, że to nic poważnego i że już wkrótce te dolegliwości miną!
Zrobimy wszystko by tak się stało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poniedziałkowo, serdecznie i radośnie pozdrawia Was Nelson, pożeracz serc niewieścich <3
Obrazek

:ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lis 27, 2018 12:44 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

Klub Ślepaczkowy pisze:Paczacze Drodzy, ze szpitalika w Konstantynowie Łódzkim przyjechał do nas przecudny i przefajny jednooki kocurro - Nelson <3 Zamiast w kierunku schroniska, wyruszył do naszego domu tymczasowego w Swarzędzu :)
Wszystkie się w nim zakochujemy na zabój, ale w końcu to Admirał Nelson, a za mundurem panny sznurem... ;)
Dzisiaj poznamy wyniki jego badań krwi i mamy nadzieję, że będą dobre, bo trzeba z ząbkami zrobić porządek. To wiąże się z narkozą.
"Na oko" jedynym problemem, poza ząbkami Nelsonka, są teraz biegunki i tkliwy brzuszek, ale mamy nadzieję, że to nic poważnego i że już wkrótce te dolegliwości miną!
Zrobimy wszystko by tak się stało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poniedziałkowo, serdecznie i radośnie pozdrawia Was Nelson, pożeracz serc niewieścich <3
Obrazek


Dziękujemy bardzo Fundacji :1luvu: za pomoc w znalezieniu domu dla kochanego OCZKA/NELSONA :201461
ObrazekObrazek

isiaja

 
Posty: 1215
Od: Śro gru 28, 2011 13:36
Lokalizacja: wieś centralnie położona

Post » Czw lis 29, 2018 11:49 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

isiaja pisze:
Dziękujemy bardzo Fundacji :1luvu: za pomoc w znalezieniu domu dla kochanego OCZKA/NELSONA :201461

:piwa:
Chłopak podbija serca wszystkich ślepaczkowych wolontariuszy :)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Śro gru 05, 2018 14:13 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

Paczacze kochani, mamy ogromne zaległości w opowiadaniu o naszych podopiecznych. Wybaczcie, przeżywamy trudne chwile, ale działamy bez chwili przerwy!!!
W ostatnich dniach pożegnaliśmy maleńką Muszkę , którą zabrała bezlitosna panleukopenia :( Nie pomogła surowica, Cykloferon, nie pomogły naprawdę nieziemskie starania lekarzy weterynarii i naszej cudownej Jadzi , która Muszkę ratowała. Nie zdołaliśmy zatrzymać maleńkiej
Nie zdołaliśmy również zatrzymać Elfika , którego los całą sobą próbowała odczarować cudowna osoba , która zabrała go z ulicy. Mieliśmy nadzieję, że uda się zapewnić Elfikowi jeszcze kawał spokojnego i dobrego życia we własnej rodzinie, która już na niego czekała. Niestety nawet najtroskliwsza opiekunka i najlepsi lekarze nie zdołają wygrać z bardzo zaawansowanym, nieoperacyjnym nowotworem :( Pobiegł więc Elf do Muszki, pobiegli do tęczowego świata, w którym mogą teraz beztrosko brykać.
W naszych sercach i pamięci są i będą zawsze!!!!!!!!!! Zawsze!!!!!!!!
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Śro gru 05, 2018 14:49 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

:placz: :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 185 gości