Re: Ślepaczki po raz X ! Jest już kalendarz na 2021r :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 22, 2018 12:41 Re: Ślepaczki po raz X ! - Marcelek (') Marcelinka <3

morelowa pisze:Chyba tę kruszynkę widziałam na fb? Z filmikiem , jak pomykała na takich zgiętych łapkach i na kolana się wdrapywała :1luvu:

Tak!!! Link do filmiku jest pod zdjęciami :)

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Pt cze 22, 2018 13:37 Re: Ślepaczki po raz X ! - Marcelek (') Marcelinka <3

Biedna koteczka... Kciuki żeby było wszystko się wyjaśniło z korzyścią dla niej :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt cze 22, 2018 13:41 Re: Ślepaczki po raz X ! - Marcelek (') Marcelinka <3

Jednak nie. To inny kotek. Pamiętałam, że z Opola - http://schroniskowopolu.pl/4480-prymus-poszukuje-domu/
Nie umiem rozwinąć tak, by było widać filmik, a poza tym jak widzialam to nie był jeszcze 'zarezerwowany' i bez imienia . No, i raczej jest widzący.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt cze 22, 2018 13:49 Re: Ślepaczki po raz X ! - Marcelek (') Marcelinka <3

morelowa pisze:Jednak nie. To inny kotek. Pamiętałam, że z Opola - http://schroniskowopolu.pl/4480-prymus-poszukuje-domu/
Nie umiem rozwinąć tak, by było widać filmik, a poza tym jak widzialam to nie był jeszcze 'zarezerwowany' i bez imienia . No, i raczej jest widzący.

Ten kotuś ma kilku chętnych na dom :D Teraz pozostała decyzja, który dom wybrać :ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Pt cze 22, 2018 13:57 Re: Ślepaczki po raz X ! - Marcelek (') Marcelinka <3

jerzykowka pisze:
morelowa pisze:Jednak nie. To inny kotek. Pamiętałam, że z Opola - http://schroniskowopolu.pl/4480-prymus-poszukuje-domu/
Nie umiem rozwinąć tak, by było widać filmik, a poza tym jak widzialam to nie był jeszcze 'zarezerwowany' i bez imienia . No, i raczej jest widzący.

Ten kotuś ma kilku chętnych na dom :D Teraz pozostała decyzja, który dom wybrać :ok: :ok: :ok:

Oby najlepszy! I Marcelince też!
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 23, 2018 20:29 Re: Ślepaczki po raz X ! - Marcelek (') Marcelinka <3

Jaka słodka Marcelinka! :1luvu:
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro cze 27, 2018 11:23 Re: Ślepaczki po raz X ! - Marcelek (') Marcelinka <3

Hubuś i Jaguś to maluszki, które trafiły do naszego DT w Warszawie ze schroniska w Raciborzu. Mają ok. 6-7 tygodni.


Obrazek
Obrazek

Hubuś
Obrazek

Jaguś
Obrazekimage hosting 12mb
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Śro cze 27, 2018 12:29 Re: Ślepaczki po raz X ! - Hubuś i Jaguś

Jakie smutne są :cry:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 27, 2018 22:36 Re: Ślepaczki po raz X ! - Hubuś i Jaguś

:(
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt cze 29, 2018 22:16 Re: Ślepaczki po raz X ! - Hubuś i Jaguś

Lisek vel Wasilij ❤ ['].........
Bezbrzeżny smutek... :(
Lisu - najdzielniejszy nasz wojownik!!!
Walczył z cukrzycą i wygrał. Remisja choroby nastąpiła dzięki niezwyķłej opiece naszej wolontariuszki Kariny ❤, dzięki nadzwyczajnej opiece weterynaryjnej cudownych lekarzy: Pana doktora Bartłomieja Kurosza ❤ i Pani doktor Katarzyny Wach ❤ z @Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz w Gorzowie Wlkp, dzięki wirtualnej mamie Justynie ❤, dzięki wujkowi Kubie ❤ i dzięki Wam, przyjaciołom ślepaczków! ❤
Niestety nowotwór, który zaatakował ucho środkowe, nie pozostawił Liskowi żadnych szans
Do końca cieszył się życiem i pokazywał jakie cuda może zdziałać miłość. Miłość Kariny...

Oto jak pożegnała naszego bohatera:
Pusty dywanik, na którym codziennie przesiadywał,
smutny fotel pozostawiony sam sobie - juz nie ugnie się pod ciepłym biało-czarnym futerkiem…
Napoczęte flakoniki i pudełka po medykamentach, porozrzucane gaziki.
7 brudnych talerzyków, bo może na coś jednak się skusi, może lepiej się poczuje.
Miseczka z woda zabarwiona na czerwono.
Dziesiątki plamek krwi na podłodze.
Podążam jego ostatnimi śladami.
Futerko na kanapie i kocyku zebrać zewsząd by się chciało, by raz jeszcze poczuć delikatny puszek, który opatulał wystające już kosteczki.
Wzrokiem mimowolnie go wypatruję, wszak w powietrzu nadal unosi się zapach jego choroby.
A on nie drepta do kuwetki, nie zagląda do miseczek, nie wygląda za okno, nie leży tuś obok.
Tak wiele go pozostało, a przecież żegnaliśmy się...
Znów pokazał mi jaki jest dzielny, dostojny i waleczny.
Lecznice obszedł wokół. Powolutku. Zupełnie jakby napawał się słońcem, śpiewem ptaków, otaczającą zielenią.
Każdą cząsteczką swego słabiutkiego ciałka.
Taki mądry. Szedł pewnym krokiem, choć oglądał się za siebie czy jestem tuż za nim.
Usiedliśmy na ławce, słońce rozkosznie świeciło, a on opatulony ulubionym, różowym kocykiem spokojnie leżał w mych ramionach co jakiś czas wąchając wiatr.
Jego spokój zakrada się i do mojego serca, bo jego oczy znów błyszczą, znów widzę to ciekawskie, rozczulające spojrzenie. Czemu nie widzę cierpienia? On już wie. Pierwszy raz od dawna patrzy mi prosto w oczy bez bólu i otępienia.
Teraz i ja wiem, że już czas.
Odprowadzam moje puchate szczęście, pobiegł tak szybko…Niebywale szybko. Czy zobaczył tam wysokie trawy zielone, łąki rozległe, drogi bezkresne, które tak ukochał?
Wraz z jego odejściem całe niebo płacze rzęsiście. Zmywa nasze łzy, okrywa nas swoimi.
Puszorek czerwony dla ciebie, smyczka czerwona dla mnie. Kiedyś znów utworzą komplet...

Dziękuję przyjacielu za wspólny czas, za wyprawy, spacery, towarzystwo i radości których nam przysporzyłeś.
Płaczemy za tobą, tęsknimy, kochamy cię.
Lis, Lisu, Lisek, Lisio, Witali, Witalis, Wasili, Wasilja, Wasijlana.
Nigdy nie zabraknie Cię w naszych sercach.

W dniu wczorajszym pożegnaliśmy naszego kochanego Liska. Nowotwór nie dawał za wygraną. Ostatecznie to Lisek wygrał.
Zwycięzko ruszył za tęczowy most żegnając się z nami i naszym światem. Nasz kochany spoczął w ogrodzie dziadków, pod drzewkiem obok którego spędzał ostatnie dni wylegując się na słoneczku.

Dziękuję za wszystko nasz wspaniały bohaterze!

Był z nami 19 miesięcy.

Musiał pobiec, a jednak... Na zawsze z nami, Lisu!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Pt cze 29, 2018 22:30 Re: Ślepaczki po raz X ! - Lisek [']

Lisku :(

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt cze 29, 2018 22:33 Re: Ślepaczki po raz X ! - Lisek [']

:(
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob cze 30, 2018 6:46 Re: Ślepaczki po raz X ! - Lisek [']

[*]
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>


Post » Sob cze 30, 2018 8:38 Re: Ślepaczki po raz X ! - Lisek [']

:cry:
[*]
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: włóczka, Wojtek i 190 gości