Re: Ślepaczki po raz X ! Jest już kalendarz na 2021r :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 31, 2018 15:13 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo, Lenko i Poziomka

alessandra pisze:A oto Wisienka :1luvu: Obrazek -wbrew mamusinym opowieściom, zagląda czasem do kuwetki :wink: Ale Ci psikusa zrobiłam, co? :lol:

I cudowny Seniorek z noskiem -serduszkiem :1luvu:
Obrazek

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

i dużo :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sty 31, 2018 15:42 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo, Lenko i Poziomka

Nosek-serduszko jest genialny :1luvu:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22973
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 31, 2018 17:17 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo, Lenko i Poziomka

podczytuję z doskoku Wasz wątek, ale nie wyobrażam sobie, że miałoby Was tu nie być! trzymam kciuki za każdego kota - i tego ślepego, i prawie ślepego, i wcale-nie-tak-ślepego, i te pozostałe w ogóle-nie-ślepe także :mrgreen:
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Śro sty 31, 2018 21:42 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo, Lenko i Poziomka

Pinezkowa pisze:podczytuję z doskoku Wasz wątek, ale nie wyobrażam sobie, że miałoby Was tu nie być! trzymam kciuki za każdego kota - i tego ślepego, i prawie ślepego, i wcale-nie-tak-ślepego, i te pozostałe w ogóle-nie-ślepe także :mrgreen:

:1luvu:

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Pt lut 02, 2018 14:13 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo, Lenko i Poziomka

Cudowny Seniorek <3
Serduszko dużo lepiej, poprawiły się przepływy i ciśnienie, dzięki lekom! :D
Łóżko to jedyne miejsce , na które Seniorek wskakuje o własnych siłach. Tak lubi :D

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Pt lut 02, 2018 14:16 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo, Lenko i Poziomka

uwielbiam staruszki :1luvu: A Seniorek wydaje mi sie wyjatkowo wyjatkowy :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lut 02, 2018 14:20 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo, Lenko i Poziomka

Rzeczywiście cudowny - taki... cieplutki :love:
I łóżko pewnie tez dzięki niemu cieplejsze :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22973
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lut 02, 2018 15:06 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo, Lenko i Poziomka

Seniorek w piernatach wygląda uroczo :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10655
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob lut 03, 2018 17:46 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo, Lenko i Poziomka

Kochany staruszek.

Boszka

 
Posty: 235
Od: Śro lis 02, 2016 15:02

Post » Pon lut 05, 2018 11:23 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo, Lenko i Poziomka

Mamy nadzieję, że jak na amanta przystało, zawładnie czyimś sercem:

Do życiowej roli przygotowuje się Banderas.
Długo się do niej przygotowywał. Bo jednak jak się jest małym, a do tego czarnym - a ludzie wciąż boją się czarnych kotów - a do tego jeszcze z chorym oczkiem, kotem, to do swojej najważniejszej roli trzeba się przygotować. Musiał więc Banderas❤ grzecznie znosić wszystkie zabiegi weterynaryjne i leczenie. Musiał nauczyć się bez zarzutu korzystać z kuwety. No i musiał nabrać mistrzostwa w mruczeniu! W tym wszystkim pomogli mu wolontariusze Ja Pacze Sercem. I udało się!

Teraz Banderas ❤ jest już przygotowany do najważniejszej w swoim życiu roli – roli kota domowego. Podobno uczeń jest bardzo pojętny, ma talent i cały czas doskonali swoje umiejętności
Banderas, jak każdy młody gwiazdor, lubi się bawić, ma dużo energii i jest otwarty na nowe znajomości – uwielbia szaleństwa z innymi kotami i z ludźmi, nawet jeśli widzi ich pierwszy raz w życiu na swoje jedno zdrowe oko!

Bio naszej gwiazdy: urodzony w czerwcu 2017 roku, gdzieś nie wiadomo gdzie. Jedno oko zdrowe. Leciutko zdeformowany nosek – prawe nozdrze. Jest zaszczepiony, testy Fiv/FeLV ma ujemne. Był raz odrobaczany.
Jeśli więc ktoś szuka przystojniaka o żywiołowym temperamencie południowca, niech natychmiast da znać!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Pon lut 05, 2018 21:03 Re: Ślepaczki po raz X ! - Banderas - gotowy to roli życia!

Śliczny :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10655
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pon lut 05, 2018 21:14 Re: Ślepaczki po raz X ! - Banderas - gotowy to roli życia!

pewnie raz dwa znajdzie domek bo sliczny jest :ok:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Wto lut 06, 2018 13:00 Re: Ślepaczki po raz X ! - Banderas - gotowy to roli życia!

Banderas faktycznie urody przecudnej, ale ja jakoś zawsze wolałam starsze koty, dlatego dla mnie Seniorek - ładniejszy :mrgreen: zwłaszcza, że umaszczenie ma jeśniepańskie, no i to serduszko na nosku - cudo :1luvu:
trzymam za nich kciukasy - niech już śpią w swoich łóżkach, tych na zawsze i do końca życia :ok:
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Wto lut 06, 2018 13:18 Re: Ślepaczki po raz X ! - Banderas - gotowy to roli życia!

Pinezkowa pisze:Banderas faktycznie urody przecudnej, ale ja jakoś zawsze wolałam starsze koty, dlatego dla mnie Seniorek - ładniejszy :mrgreen: zwłaszcza, że umaszczenie ma jeśniepańskie, no i to serduszko na nosku - cudo :1luvu:
trzymam za nich kciukasy - niech już śpią w swoich łóżkach, tych na zawsze i do końca życia :ok:


o , widzę,że jest jeszcze ktoś paczący jak ja -im starsze futro, tym bardziek przyciaga :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: emilab. i 137 gości