Re: Ślepaczki po raz X ! Jest już kalendarz na 2021r :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 25, 2018 16:23 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

Ja też stale zaglądam, ale nie piszę, bo nie mam nic mądrego do napisania. To może chociaż obrazkiem zaznaczę swoją obecność, (jeśli można, oczywiście)?
Obrazek

A Limpopo jest śliczna!

ropucha

 
Posty: 836
Od: Pt mar 15, 2013 23:54

Post » Czw sty 25, 2018 16:49 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

Moje ślepaczki zawdzięczają wszystko forum MIAU. Dzięki Wam dowiedziałam się o ich istnieniu i od lat są ze mną, Tosia-12 rok, a Leonek-7 rok.
Jestem wdzieczna Zuzie, Beci, Jerzykowej i innych ciotkom za zaangażowanie w szukaniu domów dla moich skarbów.

Kiedyś częsciej zaglądałam na forum, bo więcej się tu działo. Teraz od jakiegoś czasu mam wrażenie, że ważniejsze są rozliczenia finansowe, niż opowiadanie o nowych i starych podopiecznych.
Kiedyś było swojsko i domowo, teraz jest jakby instytucjonalnie.
Nie mam nic przeciwko rozliczeniom, jest to potrzebne, ale zajmuje zbyt dużo miejsca.
Powinna być zakładka-finanse i kogo by to interesowało, zaglądałby tam.
Najważniejsi są nasi podopieczni.

O nich piszmy.

Przyznaję, że sama zaprzestałam pisania o T i L, bo wydawało mi się, że może przynudzam.

Postaram się poprawić i o to samo proszę innych.

A wątek jest NIEZBĘDNY, bo nigdzie nie znalazłam innego, któremu leżałyby na sercu losy kotów niewidzacych !!!!!!

Dlatego MIAU MUSI ISTNIEĆ !!!!

A może kotów niewidzących już nie ma ????

Jeśli kogoś interesują losy moich dzikich lokatorów, to mogę o nich napisać !

Ewa JANCZUK

 
Posty: 441
Od: Pt paź 06, 2006 22:38

Post » Czw sty 25, 2018 16:55 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

Ja też tu zaglądam
Obrazek Obrazek ObrazekTymoteusz [*]17.08.2019 r.

magdalena99

 
Posty: 1621
Od: Sob mar 27, 2010 15:20

Post » Czw sty 25, 2018 16:56 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

Ewa JANCZUK trafiłaś, według mnie, w punkt. Z mojego punktu widzenia. Kocham opowieści o kotach co znalazły dom i są szczęśliwe. Takie se zwykłe przynudzania mówiące o wyczynach kotów. Kuweta, żarcie, wspólne spanie, ganianie za kulką, lenistwo... Dla mnie takie opowieści to kwintesencja ratowania kocich żyć. Z beznadziei do rozpierduchy eksluziwu. Dla mnie cudne jest jak koty z bied przeradzają się w sabarytę . Ze służbą w tle. Takie opowieści pokazują potencjalnym domom co je czeka :wink: I ,że mają szansę w służbie się zatrudnić. :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw sty 25, 2018 17:11 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

Cudnie to ujęłaś.
Nic dodać, nic ująć !!!! :)

Lubię czytać opowiadania o kocich metamorfozach.

Ale, żeby tak się stało potrzebny jest wątek.

Myślę, że zawsze będzie potrzebny, bo kociej biedy jest dużo.

PISZCIE !

Ewa JANCZUK

 
Posty: 441
Od: Pt paź 06, 2006 22:38

Post » Czw sty 25, 2018 17:13 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

Ewa JANCZUK pisze:Moje ślepaczki zawdzięczają wszystko forum MIAU. Dzięki Wam dowiedziałam się o ich istnieniu i od lat są ze mną, Tosia-12 rok, a Leonek-7 rok.
Jestem wdzieczna Zuzie, Beci, Jerzykowej i innych ciotkom za zaangażowanie w szukaniu domów dla moich skarbów.

Kiedyś częsciej zaglądałam na forum, bo więcej się tu działo. Teraz od jakiegoś czasu mam wrażenie, że ważniejsze są rozliczenia finansowe, niż opowiadanie o nowych i starych podopiecznych.
Kiedyś było swojsko i domowo, teraz jest jakby instytucjonalnie.
Nie mam nic przeciwko rozliczeniom, jest to potrzebne, ale zajmuje zbyt dużo miejsca.
Powinna być zakładka-finanse i kogo by to interesowało, zaglądałby tam.
Najważniejsi są nasi podopieczni.

O nich piszmy.

Przyznaję, że sama zaprzestałam pisania o T i L, bo wydawało mi się, że może przynudzam.

Postaram się poprawić i o to samo proszę innych.

A wątek jest NIEZBĘDNY, bo nigdzie nie znalazłam innego, któremu leżałyby na sercu losy kotów niewidzacych !!!!!!

Dlatego MIAU MUSI ISTNIEĆ !!!!

A może kotów niewidzących już nie ma ????

Jeśli kogoś interesują losy moich dzikich lokatorów, to mogę o nich napisać !


Ewo, będzie mi miło poznać Twoje kiciusie, bo dopiero od 2016 roku działam ze Ślepaczkami i nie znam wielu wcześniejszych historii :)

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Czw sty 25, 2018 17:28 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo

Najmocniejsze :ok: :ok: za zabieg Limpopo.
Wszystkiego najkociego i najlepszych domów stałych dla Japaczowych Ślepaczków :ok: :ok: :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
stała podczytywaczka wątku
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Czw sty 25, 2018 18:12 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo

No, właśnie - to kopiuj [z fb] i wklej [na miau] też mi przyszło do głowy, bo pewnie zagonione dziewczyny nie mają czasu by tworzyć osobno i tu, i tam :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22909
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sty 25, 2018 18:13 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo

Ropucha - obrazek śliczny :1luvu:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22909
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sty 25, 2018 20:08 Re: Ślepaczki po raz X ! - Mirmił, Pliszka i Charlie.

ASK@ pisze:Kocham opowieści o kotach co znalazły dom i są szczęśliwe. Takie se zwykłe przynudzania mówiące o wyczynach kotów. Kuweta, żarcie, wspólne spanie, ganianie za kulką, lenistwo... Dla mnie takie opowieści to kwintesencja ratowania kocich żyć. Z beznadziei do rozpierduchy eksluziwu. Dla mnie cudne jest jak koty z bied przeradzają się w sabarytę . Ze służbą w tle. Takie opowieści pokazują potencjalnym domom co je czeka :wink: I ,że mają szansę w służbie się zatrudnić. :mrgreen:


Też lubię takie opowieści :1luvu: I oczywiście zaglądam tutaj, tylko przeważnie - jak do większości wątków - w trybie podczytywaczki :mrgreen:

Tundra

 
Posty: 3266
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Czw sty 25, 2018 20:43 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo

Feluniu,
moje ślepotki można odnaleźć na stronie Zuzy i tego wątku.
Ale dla przypomnienia :

Obrazek
Tosieńka-od Zuzy, 12 lat, po kocim katarze, nie widzi zupełnie na jedno oczko, na drugie tylko w 5%, leży na blasze i
Leonek-ze schroniska w Toruniu, 10 lat, nie widzi zupełnie, nie ma źrenic, w posłanku

Mam jeszcze suczkę Lusię-ze schroniska w Nowym Dworze, 7 lat
Obrazek
Lusia grzeje kosteczki przy kominku. Tosieńka nie może zdążyć, by zająć miejsce w łóżeczku.
Obrazek
Ulubione miejsce Lusi. Podusia panka
Obrazek
Poduszka panka to też ulubione miejsce Leona
Obrazek
Tu w zgodzie cała rodzinka okupuje moje łóżko.
Ja w środku
Obrazek
Na koniec niewielki przegląd moich dzikusków.

Ewa JANCZUK

 
Posty: 441
Od: Pt paź 06, 2006 22:38

Post » Czw sty 25, 2018 20:54 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo

Nie chcę być nieuprzejma, bo kotki śliczne i zadbane, ale czy Tosia i Leonek nie powinny trochę schudnąć?...
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw sty 25, 2018 21:50 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo

Miło mi poznać Twoją gromadkę Ewo.
Zapraszam do mojego wątku, prowadzimy ślepaczkowy DT:
viewtopic.php?f=46&t=182262

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Czw sty 25, 2018 22:36 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo

Głaski dla Limpopo :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt sty 26, 2018 11:01 Re: Ślepaczki po raz X ! - Limpopo

Zaglądam zawsze, gdy coś nowego się pojawia. Mam sentyment do ślepaczków, Krzyś mój kiedyś parę wierszyków dla Was popełnił, teraz, od 21 tygodni sam jest półślepaczkiem.
Wolę przeczytać tu, niż na fejsbuku. Choć w tym fb też coś jest, kilka lat temu dzięki stronie Ja pacze sercem półślepek Damian z lubelskiego schronu znalazł dom, teraz niedawno była podobna sytuacja z Rabarbarem. Ale na miau jest jednak sympatyczniej.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@, Doris2, Google [Bot], Silverblue i 243 gości