Re: Ślepaczki po raz X ! Jest już kalendarz na 2021r :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 23, 2018 16:59 Re: Ślepaczki po raz X ! - Hedda [']

Klub Ślepaczkowy pisze:A poza tym pod nasze skrzydła trafiła cudna Fasolka <3 Została tu zgłoszona, była ogłaszana na OLX.
Testy ujemne, jednego oka już brak, na drugim wrzód. Mocno wystraszona, ale fantastyczna!
Ma najwyżej 1.5 roku, a już tyle cierpienia za sobą Teraz w szpitaliku, ale wkrótce będzie gotowa do wyjścia!
Obrazek
Obrazek

Ogromnie się cieszę, że ta koteńka trafiła do Was. Myślałam, że serce mi pęknie jak zobaczyłam ją na olx, a nic nie mogłam zrobić.
Zbiórka na utrzymanie bezdomnych kotów z działek w Chylicach
https://pomagam.pl/kotychylice

rudalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 1135
Od: Nie maja 12, 2013 19:25

Post » Pt mar 23, 2018 18:51 Re: Ślepaczki po raz X ! - Dżordż

I całe szczęście tych kotełów, że się paczacze tak 'rozpowszechnili' :1luvu:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22988
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon mar 26, 2018 15:45 Re: Ślepaczki po raz X ! - Dżordż

morelowa pisze:I całe szczęście tych kotełów, że się paczacze tak 'rozpowszechnili' :1luvu:
dobrze prawisz :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie kwi 01, 2018 16:21 Re: Ślepaczki po raz X ! - Dżordż

Wszystkiego dobrego

anka1515

 
Posty: 4091
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Pon kwi 02, 2018 23:03 Re: Ślepaczki po raz X ! - Dżordż

Ja spóźnione, bo mi w końcu wątek umknął, życzenia nie tylko przecież na Święta: aby nie było ślepoty wśród kotów, aby każdy ślepaczek, który już jest, był zaopiekowany, aby ludziom pomagającym ślepaczkom nie brakło nigdy sił ale też pogody ducha i powodów do dumy ze swoich podopiecznych a także z własnych dokonań (niemałych! i proszę nie mówić inaczej :) ), aby nie brakło nigdy funduszy, aby o JaPaczach wiedziało coraz więcej ludzi i chętnie dołączali. Dla ludzi i zwierząt dużo zdrowia, szczęścia i radości.
Wszystkiego Najlepszego!
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10664
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto kwi 03, 2018 10:36 Re: Ślepaczki po raz X ! - Dżordż

Za przepiękne życzenia dziękuję z całego serca!!!!!!
Naprawdę wspaniale jest mieć przyjaciół!!!!!!!
Dziękujemy wszyscy wraz ze ślepaczkami!!!❤❤❤
My również życzymy mnóstwo dobra i szczęścia wokół!!!!!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Wto kwi 03, 2018 11:35 Re: Ślepaczki po raz X ! - Dżordż

Paczacze Kochani!
Dziękujęmy za pamięć i piękne życzenia. Wasz skryba pokpił sprawę i nie przekazał Wam życzeń świątecznych od Ślepaczków i ich opiekunów ... Bo na pewno wiecie, że chór Ślepaczków chciałby Wam wyśpiewać najpiękniejsze życzenia w zamian za Wasze wielkie serca, wsparcie i hojność!

Mamy nadzieję, że Święta upłynęły Wam wspaniale i przyniosły same dobre chwile.

A tymczasem chcemy pochwalić naszego nowego podopiecznego Bernarda vel Obróżkę <3, który dzięki odpowiednio dobranemu przez naszą kochaną Panią doktor musowi, zaczął samodzielnie jeść!!!!!!!!!!! Dotąd jadł z radością, ale tylko ze strzykawki, dzięki czemu przeżył. Tak. Przeżył dzięki troskliwej opiece i wielkiemu zaangażowaniu Pana Piotra <3, który znalazł konającego Bernarda przy swoim warsztacie. Kupił specjalną żarówkę nagrzewającą, przygotowywał miks jedzonka i podawał Bernardkowi prosto do pyszczka strzykawką. Oczywiście zabrał go do lekarza weterynarii, gdzie udało się wyleczyć potworny koci katar. Niestety konsekwencje wypadku, któremu uległ ten piękny bury kocurro nie ustąpiły. Bernard jest niewidomy, ma lekkie problemy neurologiczne, między innymi trudność z samodzielnym jedzeniem, chwilowe chodzenie w kółko oraz dużą bolesność łapki i kręgosłupa.
Pan Piotr, poprzez lekarzy lecznicy "Orion" w Swarzędzu trafił do nas, bo sam nie mógł już bardziej zająć się tak chorym ślepkiem. Zawiózł go do naszej zaprzyjaźnionej Pani doktor Partycji, gdzie w szpitaliku rozpoczęła się szczegółowa diagnostyka i nauka jedzenia. Patrycji <3 udało się znaleźć karmę, którą Bernard samodzielnie wcina, a raczej pochłania :) (pasztety "My cat is a star". Nie znaliśmy jej, ale najważniejsze, że kocio zaskoczył i umie sobie z nią poradzić).
Wyniki krwi są coraz lepsze, więc Bernard opuścił szpital i pojechał do naszego domu tymczasowego w Warszawie, gdzie przeprowadzimy dalszą część diagnostyki (neurologiczną).
Na zdjęciach Bernard <3 Ma ok. 6 lat. Bardzo poprosimy o kciuki za naszego dostojnego misia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Wto kwi 03, 2018 12:00 Re: Ślepaczki po raz X ! - Bernard

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto kwi 03, 2018 13:24 Re: Ślepaczki po raz X ! - Bernard

Kciuki są :ok:
Super, że pan Piotr tak się wystarał dla kocurka :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10664
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw kwi 05, 2018 11:08 Re: Ślepaczki po raz X ! - Bernard

przecudny , miejmy nadzieję,że z czasem powoli te problemy neurologiczne ciut sie stonizują :ok: :ok: :ok: :ok: (u Tulinka kręcenie sie w kółko ustało po ponad roku) , gdyby była możliwość zabiegów rehabilitacyjnych (laser, pole magn) , to z pewnością wspomogłoby łapkę i kręgosłup -rozważcie to,proszę, a my z Tulinkiem wspomożemy bazarkiem na ten cel , myśle,że wiele osób przyłączy sie z pomoca dla tego cudownego kotka , aby nie cierpiał :ok:
kciuki , szczególnie od Tulinka :ok: :ok: :ok: :ok: :201461

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob kwi 07, 2018 13:55 Re: Ślepaczki po raz X ! - Bernard

Zapraszam do obejrzenia reportażu z naszym Bohunkiem i Maćkiem w roli głównej :)
https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/dwa- ... w,147,2600

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Sob kwi 07, 2018 14:28 Re: Ślepaczki po raz X ! - Bernard

Piękne koty i piękny reportaż :1luvu:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22988
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob kwi 07, 2018 15:20 Re: Ślepaczki po raz X ! - Bernard

FElunia pisze:Zapraszam do obejrzenia reportażu z naszym Bohunkiem i Maćkiem w roli głównej :)
https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/dwa- ... w,147,2600

Czyli to u Ciebie :) Oglądałam i czytałam z fejsbuka, coś mnie tknęło, kiedy napisali o Elżbiecie z Sosnowca i Bohunie. I dobrze pomyślałam :)
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob kwi 07, 2018 15:45 Re: Ślepaczki po raz X ! - Bernard

Katia K. pisze:
FElunia pisze:Zapraszam do obejrzenia reportażu z naszym Bohunkiem i Maćkiem w roli głównej :)
https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/dwa- ... w,147,2600

Czyli to u Ciebie :) Oglądałam i czytałam z fejsbuka, coś mnie tknęło, kiedy napisali o Elżbiecie z Sosnowca i Bohunie. I dobrze pomyślałam :)

Tak, to Bohun i mój mąż Maciek :)

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Nie kwi 08, 2018 7:35 Re: Ślepaczki po raz X ! - Bohun w TVN 24

super wyszło, wiele osób oglądało
oby przyniosło wymierne korzyści w postaci zmiany postrzegania Waszych działań a co za tym idzie - samych udanych adopcji
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 293 gości