Kocia bida z chorymi oczkami

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 02, 2017 17:12 Re: Kocia bida chore oczka CHŁOPAK CZY DZIEWCZYNA ? str. 4

dziewczynka :)
Ale możesz zrobić lepsze zdjęcie, bez lampy, postaw kociaka na stole tak by światło dzienne padało na pupę i tylko podnieś ogon ;)
Ostatnio edytowano Nie lip 02, 2017 17:13 przez milva b, łącznie edytowano 1 raz
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lip 02, 2017 17:13 Re: Kocia bida chore oczka CHŁOPAK CZY DZIEWCZYNA ? str. 4

Mnie się zdaje, że jajek to tu nie widać :wink:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie lip 02, 2017 17:13 Re: Kocia bida chore oczka CHŁOPAK CZY DZIEWCZYNA ? str. 4

ej, zgłupiałam :)

tynka719

Avatar użytkownika
 
Posty: 156
Od: Wto maja 24, 2016 15:00

Post » Nie lip 02, 2017 17:14 Re: Kocia bida chore oczka CHŁOPAK CZY DZIEWCZYNA ? str. 4

No bo co takie zdjęcia dajesz :D
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto lip 04, 2017 9:15 Re: Kocia bida chore oczka CHŁOPAK CZY DZIEWCZYNA ? str. 4

Co powiedział okulista?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 04, 2017 9:59 Re: Kocia bida chore oczka CHŁOPAK CZY DZIEWCZYNA ? str. 4

Zdjęcie kiepskie, ale ja obstawiam chłopaka :)

rysiowaasia

 
Posty: 2110
Od: Nie sty 30, 2011 17:47

Post » Czw lip 06, 2017 21:33 Re: Kocia bida chore oczka CHŁOPAK CZY DZIEWCZYNA ? str. 4

Marzenia11 pisze:Co powiedział okulista?

Okulista powiedział, że niestety oczka nie do uratowania. Oczy są pęknięte, z jednego coś sie wylało. Mamy nowe krople, walczymy teraz o to, żeby oczy doszły do takiego stanu, że nie trzeba będzie ich usuwać. Być może jednym tylko oczkiem Mela będzie odróżniać dzień od nocy. Bardzo pilnie potrzebny DT albo DS. Kociak może u mnie zostać do następnego piątku niestety... :(
Mój starszak, mojaa Julka wczoraj wymiotowała dwa razy (raz rano, raz wieczorem). Troszkę ją przegłodziłam, dzisiaj dostała jedzonko - zainteresowanie żadne, a jest to bardzo żarta kotka. Wymieniłam jedzonko na inne, pomyślałam, że może to jej nie odpowiada. Podeszła do miseczki, powąchała, dwa razy dziabnęła i koniec. Jutro weterynarz. Czy możliwe jest, że od malucha przynieśliśmy coś na ubraniach, co jej zaszkodziło? Ręce zawsze dokładnie myjemy i dezynfekujemy po kontakcie z malcem.

tynka719

Avatar użytkownika
 
Posty: 156
Od: Wto maja 24, 2016 15:00

Post » Czw lip 06, 2017 21:39 Re: Kocia bida z chorymi oczkami

Julian jest na bieżąco szczepiona?
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw lip 06, 2017 21:42 Re: Kocia bida z chorymi oczkami

Piszę co mam w książeczce. Pierwsze szczepienie miała 19.07.2016 drugie 16.08.2016 a trzecie jest przed nami, w książeczce mam wpisane, że będzie je mieć w październiku 2017

tynka719

Avatar użytkownika
 
Posty: 156
Od: Wto maja 24, 2016 15:00

Post » Czw lip 06, 2017 21:46 Re: Kocia bida z chorymi oczkami

Sprawdź, czy nie ma na języku nadżerek. Pierwsze, co przychodzi mi do głowy, to calici, no i pp też powoduje totalną niechęć do jedzenia - ale ona przecież była szczepiona.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pt lip 07, 2017 13:37 Re: Kocia bida chore oczka CHŁOPAK CZY DZIEWCZYNA ? str. 4

tynka719 pisze:
Marzenia11 pisze:Co powiedział okulista?

Okulista powiedział, że niestety oczka nie do uratowania. Oczy są pęknięte, z jednego coś sie wylało. Mamy nowe krople, walczymy teraz o to, żeby oczy doszły do takiego stanu, że nie trzeba będzie ich usuwać. Być może jednym tylko oczkiem Mela będzie odróżniać dzień od nocy. Bardzo pilnie potrzebny DT albo DS. Kociak może u mnie zostać do następnego piątku niestety... :(
Mój starszak, mojaa Julka wczoraj wymiotowała dwa razy (raz rano, raz wieczorem). Troszkę ją przegłodziłam, dzisiaj dostała jedzonko - zainteresowanie żadne, a jest to bardzo żarta kotka. Wymieniłam jedzonko na inne, pomyślałam, że może to jej nie odpowiada. Podeszła do miseczki, powąchała, dwa razy dziabnęła i koniec. Jutro weterynarz. Czy możliwe jest, że od malucha przynieśliśmy coś na ubraniach, co jej zaszkodziło? Ręce zawsze dokładnie myjemy i dezynfekujemy po kontakcie z malcem.

Przepraszam, ale muszę sprostować: kociak jest pod opieką Ja Pacze Sercem i w przyszłym tygodniu przeprowadza się do naszego DT, gdyż Państwo się przeprowadzacie. Wszystko już umówione, więc prosiłabym o nie wprowadzanie w błąd :wink: . Choć oczywiście zawsze poszukujemy nowych DT, bo są na wagę złota!!! :)

Kciuki za zdrowie koteczki!!!
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Pt lip 07, 2017 19:36 Re: Kocia bida chore oczka CHŁOPAK CZY DZIEWCZYNA ? str. 4

jerzykowka pisze:Przepraszam, ale muszę sprostować: kociak jest pod opieką Ja Pacze Sercem i w przyszłym tygodniu przeprowadza się do naszego DT, gdyż Państwo się przeprowadzacie. Wszystko już umówione, więc prosiłabym o nie wprowadzanie w błąd :wink: . Choć oczywiście zawsze poszukujemy nowych DT, bo są na wagę złota!!! :)

Kciuki za zdrowie koteczki!!!


Tak, dokladnie tak. Zmeczenie. Stres. I zly dobor slow. Przepraszam za wprowadzanie w blad.

tynka719

Avatar użytkownika
 
Posty: 156
Od: Wto maja 24, 2016 15:00

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 380 gości