Kot uznawany za kocice

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 26, 2017 19:34 Kot uznawany za kocice

Witam. Mam problem przygarnęłam kota potraconego przez samochod. Kazik miał rozjechany tył, przez co ma lekki niedowład łapy i przeszedł operacje wyszycia cewki i usuniecia prącia. Problem w tym, ze mam w domu dodatkowo 3 koty. Wykastrowanego samca, wysterylizowana kocice i ponad rocznego kocura jeszcze przed zabiegiem. Ten oto kocur początkowo złowrogo nastawiony ostatnio zaczął interesować sie Kazikiem. Chodzi za nim caly czas, dziwnie miałczy, dzis przylapałam go na tym ze rzucał sie od tyłu na Kazika jak na kocice. Czy to mozliwe ze kot po całkowitej kastracji moze być uważany przez inne koty za kocice? Doradzcie mi co mam zrobic, żeby nie był prześladowany...

kazikbeata

 
Posty: 2
Od: Pon cze 26, 2017 19:19

Post » Pon cze 26, 2017 20:05 Re: Kot uznawany za kocice

co sie dziwisz. ja wdzialam jak pies kumpeli pluszowego misia gwalcil, a tu zywy kotek.
wykastruj jak najszybciej agresora, to mlody kot hormony mu buzuja. jemu wsio rawno co, byle bylo.
chyba, ze zle go osadzam, nie wsio rawno tylo insze preferencje ma :mrgreen:
Ostatnio edytowano Pon cze 26, 2017 20:13 przez FarciKot, łącznie edytowano 1 raz
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Pon cze 26, 2017 20:11 Re: Kot uznawany za kocice

:mrgreen:

karolink

 
Posty: 1116
Od: Pon paź 09, 2006 20:40
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 26, 2017 21:31 Re: Kot uznawany za kocice

Nie, to nie ma nic wspólnego tym, że jest po całkowitej kastracji, a jedynie z tym, że ten drugi jest niewykastrowany, hormony mu się obudziły i dopadałby wszystkiego, co się rusza. Kocurek mojej mamy też tak miał przed kastracją - molestował brata... mimo, że brat był niewykastrowany wtedy jeszcze również. Lekarstwo: Jak najszybsze wykastrowanie kocura, który obecnie jest przed zabiegiem. Wszystko wtedy wróci do normy.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto cze 27, 2017 21:58 Re: Kot uznawany za kocice

Dzięki za odpowiedź. W czwartek kocur ma zabieg mam nadzieję, że się uspokoi

kazikbeata

 
Posty: 2
Od: Pon cze 26, 2017 19:19




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 167 gości