Zaprzysiężony zjadacz suchego - WCIĄŻ JESZCZE NA WYGNANIU..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 16, 2017 6:41 Re: Zaprzysiężony zjadacz suchego - MAŁE PROBLEMY ŻOŁĄDKOWE.

Dzięki Bestol :). To prawda - staram się. Z zabaw z kotem to ostatnio odkryłam źdźbła długich traw - takie z falującą trawową miotełką na końcu. Są dla kotka na tyle interesujące, że nawet podnosi swoją dupcię i jest w stanie pójść parę kroków za trawką. Więc tak sobie troszkę chodziliśmy. Potem już kocia foczka uwaliła się na boczek i chwytała trawkę łapkami, a na końcu z zadowoleniem obgryzła trawową miotełkę i po chwili z powrotem ją zwróciła.. Chyba nic mu od tego nie będzie? To nie są ostre trawy. Raczej takie puszyste końcówki, bez "listków" na łodyżce.
Matrix od wczoraj jest ze mną u mamy. Pomagam mu w stresie przeprowadzkowym, bo musi sobie przypomnieć gdzie jest i ze już tu był. Ponowne oswajanie się z mamy domem to jakieś trzy dni. Przez ten czas z nim będę, to też pobawię się z nim trawką jak już będzie swobodniej się poruszał po mieszkaniu. Co do bieżni to już mnie dziewczyny przekonały, że to niedobry pomysł. Ale wciąż myślę, że ktoś powinien się z nim bawić na czas mojej nieobecności, by się nie zasiedział.
Już sobie wyobrażam Ciebie popitalającą z wędką po domu, a za Tobą Bil - fajny widok :) No i wreszcie dogodziłaś koteckowi mokrą karmą :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pt paź 27, 2017 9:54 Re: Zaprzysiężony zjadacz suchego - MAŁE PROBLEMY ŻOŁĄDKOWE.

Co u Was słychać? Wróciłaś już do kotka?

Funghi

Avatar użytkownika
 
Posty: 404
Od: Czw maja 19, 2016 9:37

Post » Pon paź 30, 2017 14:38 Re: Zaprzysiężony zjadacz suchego - MAŁE PROBLEMY ŻOŁĄDKOWE.

Właśnie. Kociamama co tam u Was?
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Wto paź 31, 2017 21:42 Re: Zaprzysiężony zjadacz suchego - MAŁE PROBLEMY ŻOŁĄDKOWE.

Cześć dziewczyny. Ano wróciłam na krótko, ale znów wyjechałam. Na dobre to chyba wrócę dopiero po 10 stycznia.. Fucha się trafiła, to korzystam... więc i o moich kotkach na razie mniej piszę, bo po prostu mnie w domku przy nich chwilowo nie ma... Ale bardzo dziękuję za pamięć. Przez ten krótki czas, co byłam teraz w domu, to odnotowałam, że Matrisio chyba jednak trochę schudł przez tę michę piętrową. Bo dostęp ma do chrup ograniczany (micha zabierana na noc do rana, a w dzień to piętrowe ustrojstwo), a sam jest leniwy jak nie wiem co. Woli czekać pod michą, aż przyjdzie Tośka lub inny kotek, i mu parę chrupek strąci, niż sam pomachać łapką :roll:
Więc wizualnie wydaje mi się, że trochę przez to schudł. Natomiast z kolejną próbą przestawiania go na mokre muszę poczekać do stycznia, aż wrócę do domu...
U Tosi wszystko dobrze. Wcina surowe mięsko i trzyma linię :). Także tego... w sumie jest nieźle :) Pozdrawiam Was serdecznie.
PS. A co tam Bestol u Ciebie i Bila? Zdaje się, że też dawno nic nie pisałaś...
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob lis 04, 2017 18:48 Re: Zaprzysiężony zjadacz suchego - WCIĄŻ JESZCZE NA WYGNANI

U Bila super) Kuj kuj w dupkę dostał po roku, więc plan jest zrealizowany :) i tak szczerze to ja chyba byłam bardziej zestresowana tym jego kuj kuj w dupkę niż on :)Serdeczne buziaki dla Ciebie i kociambrów :)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon sie 20, 2018 8:58 Re: Zaprzysiężony zjadacz suchego - WCIĄŻ JESZCZE NA WYGNANI

A tu cisza... Co tam, jak tam u Was ?

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Pon sie 20, 2018 22:01 Re: Zaprzysiężony zjadacz suchego - WCIĄŻ JESZCZE NA WYGNANI

Ojeeeju, gatiko! Cóż się stało, że odkopałaś ten przedpotopowy wątek??? :D :D :D
U nas dobrze. Zjadacz suchego niestety dalej pożera suche. Ale ale! Zamówiłam w Zooplusie niedawno takie cuda, że może i on się skusi! GranataPet filety a la carte oraz Catz Finefood - feine Filets. A do tego rosołek z Sheby. Ciekawa jestem, czy coś - cokolwiek skusi mojego kocurka. A tak w ogóle, to tu jest aktualniej:
viewtopic.php?f=46&t=184685&start=960
Zapraszamy! :D
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon sie 20, 2018 22:21 Re: Zaprzysiężony zjadacz suchego - WCIĄŻ JESZCZE NA WYGNANI

Kopałam , kopałam i odkopałam jakiś średniowieczny wątek ? :lol:
Odchudzamy się i tak szukam sobie , to tu, to tam :-) Idę na nowy. :201461

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510, Majestic-12 [Bot] i 305 gości