Problem z kotką

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 23, 2017 17:29 Problem z kotką

Witam, posiadam kotke od 6 lat, strasznie obawiałem się sterylizacji ponieważ kiedyś poszło coś źle i kotek sie rozchorował. Lecz teraz mysle na poważnie o tym.
Moja kotka zaszła w ciążę. Pojawia sie teraz dylemat, nie mam pojęcia czym ją teraz najlepiej dla jej zdrowia jak i kociąt karmić....
Kocięta oddam za darmo po wykarmieniu przez matkę. Czytalem pare tematow na ten temat ze karma dla kociąt bedzie dobra ale ja nie mam pojecia jaki rodzaj... Slyszalem o Purina Pro Plan czy jakos tak... ale jest mnóstwo jej wersji a ja bym chętnie poprosił o linki do suchej jak i mokrej karmy, firma Purina najlepiej! Dziekuje z góry ! :)

Cavios

 
Posty: 1
Od: Pt cze 23, 2017 17:25

Post » Pt cze 23, 2017 20:49 Re: Problem z kotką

Wykastruj kotkę aborcyjnie.
Im szybciej, tym lepiej. W dobrym gabinecie. Można mieć wątpliwości natury moralnej, ale lepsze to, niż niebezpieczeństwo powikłań podczas porodu, trud odchowania kociąt, a potem ich oddania ( to nie takie proste!) do naprawdę dobrych domów, a nie na poniewierkę. Nie powołuj kocich nieszczęść na świat!
To, że kiedyś poszło nie tak ze sterylizacją nie znaczy, że teraz też tak się stanie!
Kastruj!

rysiowaasia

 
Posty: 2110
Od: Nie sty 30, 2011 17:47

Post » Pt cze 23, 2017 21:04 Re: Problem z kotką

No i zapomnij o Purinie. To karma z najniższej półki, pełna zbóż, zamiast mięsa. Poszukaj karm bezzbożowych, przedział cenowy jest dość duży.
Tutaj nikt Ci nie poleci takiej bezwartościowej karmy jak Purina

Alija

 
Posty: 2188
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 23, 2017 21:21 Re: Problem z kotką

Purina to kiepska karma tu masz temat o karmach viewtopic.php?f=1&t=176356

Martinnn

Avatar użytkownika
 
Posty: 864
Od: Czw sty 01, 2015 22:16




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 185 gości

cron