Wawa /Olsztyn/-Jędruś i Piotruś - ważne pytanie str.16...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 03, 2017 21:21 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk - foty str.10 :)

MalgWroclaw pisze:horror jakiś :(

Żebyś wiedziała
Ale nie ma wyjścia.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 04, 2017 8:23 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk - foty str.10 :)

Marzenia11 pisze:Po wizycie na rozrywanie powiek - dr jest zaskoczona, że jest tak duża poprawa. U Jedrusia jest cudnie, u Jagienki jest ciągle tendencja silna do zlepiania powieki, ale też jest dużo lepiej. Dzisiaj Jagienka miała rozrywane powieki taką dużą metalową penseta, samej mi się słabo zrobiło, a kotunia mimo znieczulenia miauczala głośno. Biedactwo kochane..

Nasza Tamisia tak miała. Pół roku walczyliśmy o jej oczka. Do tego jeszcze była biała, twarda przykrywka na oczach. Jak je wrezcie odszparkowałą po chorobie to przerażenie nas wzięło. Warzecha szns nie dawałą wielkich. Janusz nie mógł patrzeć jak jej powieki rozrywam. Trzeba było dokładnie ż do końca. Kilka-kilkanaście razy dziennie w porywach. Tyle zakrapiań. Smarowałam jej najpierw oczki wazeliną lub maścią z witaminą A by tak szytbko nie zrastały się. Ale widzi. Warto powalczyć. Choć to okrutnie stresowe.
Kciukasy :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lip 04, 2017 9:18 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk - foty str.10 :)

U nas aż tak tragicznie nie jest. Kropelki trzy razy dziennie no i żadnej białej przykrywki na szczęście nie ma.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 04, 2017 11:55 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk - foty str.10 :)

W końcu, wstawiam paragony - nie wszystkie, kilka jest u mojej siostry.

15.06 - Boże Ciało - wieczorna wizyta u wet w olsztynie - 144zł

Obrazek

16.06 - kontrola u wet - 46zł, mleko dla kociąt - 27,10zł

Obrazek

17.06 - lakcid - 14zł
podkłady, espumisan, unidox - 48,90zł
mielone siemię lniane - 4,25zł

Obrazek

Obrazek

Obrazek

19.06 sucha i mokra karma dla kociąt - 26,50zł

Obrazek

20.06 otrivin - 15,40zł
convalescens 1 saszetka - 10zł
nocna wizyta u wet z Jagienką (pogorszenie)- 35zł
dzienna wizyta u wet - 50zł
tobrex - 15,50zł
lactulosa, olejek pichtowy, viscoblast - 40,90zł

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

22.06 biotyl - 22zł
convalescnse 1 saszetka - 10zł

Obrazek

23.06 wizyta u wet kontrola - 100zł

Obrazek

30.06 animonda baby pate 3 szt - 10,50zł
convalescens 1 saszetka - 10zł (1.07)
animonda pate baby z zooppluisa 12 szt - 26,50zł
wizyta u okulisty plus krople - 67zł (brak paragonu)

Obrazek

Obrazek

1.07 royal canin puszka kupowana w nocy w lecznicy - 10zł (brak paragonu)
convalescense 1 saszetka - 10zł

Obrazek

2.07 animonda baby pate puszka 200g 3 szt - 14,07zł

Obrazek

RAZEM: wydatki - 747,62zł + 170zł (nocna wizyta z niedzieli na poniedziałek już w Warszawie), 70zł (wizyta na zastrzyki z biotylu), 10zł (receptana krople do oczu), paragony u mojej siostry = 997,62zŁ :strach:


wpłaty - Dorota :1luvu: :1luvu: :1luvu: 200zł

asia2 :1luvu: :1luvu: :1luvu: - zamówienie: sucha i mokra karma , bioimmunex
Yocia :1luvu: :1luvu: :1luvu: - vetomune kapsułki
Madie :1luvu: :1luvu: :1luvu: - nawet nie wiem ile dokąłdnie, ale bardzo dużo suchej karmy dla małych i starszych kociąt RC i Sanabelle

BARDZO OGROMNE DZIĘKI !!!! :201494 :201494 :201494
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 04, 2017 15:28 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk - foty str.10 :)

Bazarek dla maluszków od Mru ()* Doroty :1luvu:

viewtopic.php?f=20&t=180757
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 06, 2017 19:20 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk - foty str.10 :)

Marzenia11 pisze:Bazarek dla maluszków od Mru ()* Doroty :1luvu:

viewtopic.php?f=20&t=180757

Podrzucę bazarek, koszty rosną.

Dzisiaj wizyta kontrolna u wet.
Doszły uszy do leczenia i oridermyl. Poza tym osluchowo i macalnie ok. Jedrus przytyl i osiągnął kilogram. Jagusia przez tydzień nic, ciągle 0,7kg. Wet mówi żeby się nie denerwować, bo ładnie wygląda, bawi się, kuwetkuje, ma apetyt, ale ja się trochę martwię. Bo wydawało mi się, że się zaokraglila, a tu nic. W poniedziałek koniec unidoxu i jak wszystko będzie ok to za tydzień odrobaczanie, pyrantelum przez trzy kolejne dni.
Koszt dzisiaj 90zl, w tym oridermyl 50...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 10, 2017 20:28 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk - foty str.10 :)

Kolejna wizyta u wet. Wet jest zadowolona bardzo z efektów, nie spodziewała się, ze się uda dojść do tego co jest, gdy je widziała pierwszy raz. U Jagusi powieka się troszkę zrosła, ale w dobrym miejscu, tzn. na dole oczka i tylko troszkę, więc absolutnie nie będzie to dla kotuni problemem. Jędruś w ogóle nie ma zrośniętych powiek. Oczka Jagienki dr określiła, ze są cudowne, wspaniałe, rogówka w pełni zdrowa, gałka oczna też wyleczona, a oczka Jędrusia to po prostu rewelacja :D Zostały zredukowane krople, bo jeszcze szlifujemy spojówki, tzn. doleczamy stan zapalny i niewielki obrzęk.
Jadąc do wet martwiłam się nieco, ze Jagienka nie rośnie mimo ze ma apetyt ogromny. Okazuje się, ze koty już - niestety dla mnie - kojarzą mnie z wyjściami do wetów. Jak przyszłam, a nie miałam ani chwili na jakieś posiedzenie i pobawienie się z nimi , to Jagienka skuliła się i schowała w dziurę. Wyciągnęłam ją, mieściła mi się w dłoni dosłownie. Dopiero w gabinecie, jak ją wyciągnęłam, to dr powiedziała, ależ one urosły!, i ja to też mogłam zobaczyć.
I jeszcze jedno, ja tylko płacę za krople, oprócz pierwszej wizyty dr w ogóle nie bierze ode mnie pieniędzy. Traktuje je jako uratowane niczyje biedactwa...
Mam nowe foty, jak zgram się z kompem to je wstawię.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 10, 2017 21:30 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk - foty str.10 :)

o rety, to mega dobre wiesci :)
kciuki za dalsze sukcesy i oczywiscie pozdrowienia dla pani doktor!
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Wto lip 11, 2017 8:12 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk - foty str.10 :)

Bardzo się cieszę!
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Wto lip 11, 2017 12:56 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk - foty str.10 :)

Strasznie fajnie :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lip 11, 2017 23:41 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk - foty str.10 :)

Kolejne odziękowania
:1luvu: dla Madie za wsparcie finansowe i dla :1luvu: asia2 za pełne pudło pasztecików dla maluchów. :201494 :201494 :201494 :201494 :201494 :201494
niestety walczę z kabelkami, jeszcze nie ma efektów...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lip 12, 2017 22:44 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk - foty str.10 :)

Zdjęcia z poniedziałku, wizyty u okulisty

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 13, 2017 7:01 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk - foty str.10 :)

Ojej, jakie cudne oczka! A u Jagienki jaki postęp! Wspaniale! :) No i urosła Ci dziewczynka! :D
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob lip 15, 2017 0:07 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk - foty str.10 :)

Dzieciaki rosną jak na drożdżach, rozrabiają, mają ciągle nowe pomysły i kombinują jak wyjść z lazienki.
W poniedziałek zaczynamy odrobaczanie pyrantelum. Wet powiedziała, zeby nie podawać parafiny, bo upośledza wchłanianie. Zawsze podawałam, ale zawsze dotąd odrobaczałam milbemaxem, czyli raz i parafina a potem po dwóch tygodniach powtórka. Nie wiem, trochę się boję nie podać parafiny. Jak sądzicie?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lip 15, 2017 18:58 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk - foty str.10 :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 148 gości