Wawa /Olsztyn/-Jędruś i Piotruś - ważne pytanie str.16...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 24, 2017 19:27 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk

Tak powinno być jak piszesz. Poproszę siostrę żeby jeszcze raz sprawdziła, może listonosz gdzieś głębiej włożył.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob cze 24, 2017 19:28 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk

Najskuteczniej działa wg mnie Zylexis ,dwie dawki co 48h i Lizyna. Drogie,ale warto.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob cze 24, 2017 19:28 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk

Martwić się tym, że większość dnia przespaly?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob cze 24, 2017 19:29 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk

tabo10 pisze:Najskuteczniej działa wg mnie Zylexis ,dwie dawki co 48h i Lizyna. Drogie,ale warto.

Czasami braku pieniędzy nie przeskoczysz, żeby nie wiem jak było warto.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie cze 25, 2017 12:17 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk

Wygląda na to, że ta ropa to efekt oczyszczania po inhalacji. Dzisiaj ropki zdecydowanie mniej, jedynie w kacikach oczek. Maluszki śpią, ale też mają sesje zabawy. Apetyt też i kupy też są, choć chyba na zmianę.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie cze 25, 2017 12:25 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk

:ok: :ok: :ok:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie cze 25, 2017 12:59 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk

Marzenia11 pisze:
tabo10 pisze:Najskuteczniej działa wg mnie Zylexis ,dwie dawki co 48h i Lizyna. Drogie,ale warto.

Czasami braku pieniędzy nie przeskoczysz, żeby nie wiem jak było warto.


Pamiętaj tylko,że kk leczy się długo,często nawraca. Jak nie zastosujesz dobrej kuracji (Unidoxu u takich malców raczej nie stosuję),koszty będą dużo większe niż 2dawki Zylexisu,które zwykle stawiają maluchy b.szybko na łapy.
Przerabiałam już tanie leczenie :? W efekcie generowało dużo wyższe koszty (leczenie powikłań,odwracanie skutów ubocznych :strach: ) niż to pozornie drogie leczenie,na pierwszy rzut oka.
Zapytaj o możliwość refundacji szczepienia Zylexisem w forumowym wątku Funduszu Immunologicznego.
Nie leczone/źle leczone oczy to często powikłania w postaci stanów zapalnych,łzawienia,zarastania kanalików łzowych-koszmar na całe życie kota.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie cze 25, 2017 13:28 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk

Tabo 10, mam doświadczenie w leczeniu kk, oraz oczek których nie było. Dotąd się udawało. Nie sądzę, że teraz lecze kociaki najtaniej. Tak jak Ty nie masz przekonania do unidoxu (ja mam z nim dobre doświadczenie), tak ja nie mam przekonania do zylexisu, po którym ani razu nie widziałam jakiejś konkretnej poprawy. Lisyna jest bdb, tu się zgadzam z Tobą.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie cze 25, 2017 13:31 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk

Poza tym jeśli masz 40 zł to kupisz jedynie jedna saszetke conva w lecznicy za 13 a nie dziesięć w necie, za 60 zł, mimo że ewidentnie się opłaca, ale tyle nie masz i już. Nie przeskoczysz tego. O to mi chodziło. Biorąc kociaki w czwartek, wizyta u wet, mleko, leki itd sprawiło, że nie miałam kasy na bilet powrotny do wawy. Na szczęście udało mi się pożyczyć.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon cze 26, 2017 15:24 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk

Marzeniu, pw
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Wto cze 27, 2017 15:20 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk

:201461
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto cze 27, 2017 20:08 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk

Dorota pisze:Marzeniu, pw

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 27, 2017 20:10 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk

Czy można przerwać podawanie cykloferonu? Jagienka dostała trzy dawki i źle go znosi, jest spiaca bardzo po nim i smutniejsza. Zostały jeszcze dwie, ale się zastanawiamy czy podawać.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw cze 29, 2017 10:29 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk

Intuicja mi mówiłą, zeby nie podawać Jagience więcej cykloferonu, ale nie mam żadnego potwierdzeniua tego nigdzie. Mam nadzieję, zę dobrze zrobiłam, mimo wszystko.
Tfu,tfu,tfu, maluszki dobrze, w miarę dobrze. Mają ogromny apetyt (oby jeszcze większy był, nieważne pieniądze :mrgreen: ), kuwetkują na zmianę, i rozrabiają - zwłaszcza Jędrek sobie upodobał zabawę ... kupą :strach: Ale zgodnie stwierdziłyśmy, ze lepiej się na nie zezłościć niż umierać ze strachu i zmartwienia. O! :ok: :ok: :ok:

Dzięki wsparciu Doroty :1luvu: :1luvu: :1luvu: w piątek maluchy idą do okulisty. :ok:

Mam cały plik paragonów, ale nie mogę zgrać zdjęć z telefonu. Moze komuś wyślę i będzie mógł wstawić w wątku?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw cze 29, 2017 11:37 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa maluszki z mega kk

Yocia pisze:Włącz im te kapsułki co wysłałam - to jest Vetomune. Nie sądzę żeby miały zaszkodzić, bo "za dużo". Mój też dostawał i cykloferon i fosprenyl i vetomune. A miał wtedy 4-5 tygodni. :)

Doszły. Wczoraj 8O dziękuję :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 495 gości