Wawa /Olsztyn/-Jędruś i Piotruś - ważne pytanie str.16...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 10, 2017 8:42 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa ekhm maluszki- z herpesem

Drogo okropnie. Wiadomo, najważniejsze, żeby zdrowiał. Ale drogo.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw gru 14, 2017 0:33 Re: Wawa /Olsztyn/ - dwa ekhm maluszki- z herpesem

MalgWroclaw pisze:Drogo okropnie. Wiadomo, najważniejsze, żeby zdrowiał. Ale drogo.

Drogo okropnie i bez uzasadnienia. Ale Piotruś zdrowieje, apetyt wraca. Na szczęśćie choróbsko się nie rozwinęło i zysk taki,. ze kot nie cierpiał. Bo leczenie wprowadzone takie, jakby był chory, tznm w sensie pełno objawowym. Po dwóch dniach kolejny zastrzyk i za wizytę 47zł i dzisiaj też.
Nie mam czasu i sił na zrobienie bazarku. A oni ciągle nie zaszczepieni, i na bieżące jedzenie tez potrzeba wsparcia...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto gru 19, 2017 2:06 Re: Wawa /Olsztyn/-Jędruś i Piotruś, ciągle nie zaszczepien

ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro gru 20, 2017 13:47 Re: Wawa /Olsztyn/-Jędruś i Piotruś, ciągle nie zaszczepien

Z nerwów o DeeDee zapomniałam o ważnej, mega ważnej sprawie, czyli

ogromnych podziękowaniach dla Rakea za jedzonko dla kocurków!!!!! dużo i smacznie. Chłopaki pałaszują Mac'sa z olbrzymią chęcią. Nawet niejadek rezydentka też je.

DZIĘKUJEMY !!!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :201494 :201494 :201494 :201494 :201494 :201494 :201494
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro gru 20, 2017 21:34 Re: Wawa /Olsztyn/-Jędruś i Piotruś, ciągle nie zaszczepien

podziękowania chętnie przyjmę w... przyroście kociej masy :smokin:
Najważniejsze, żeby już zdrowi byli.

p.s. muszę się przyznać, że leciałam pędem, więc do chłopaków nie zajrzałam nawet :oops:
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Nie sty 07, 2018 15:02 Re: Wawa /Olsztyn/-Jędruś i Piotruś, ciągle nie zaszczepien

ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt cze 29, 2018 15:10 Re: Wawa /Olsztyn/-Jędruś i Piotruś, ciągle nie zaszczepien

Wracam po długiej przerwie. Z pytaniem.
Kocury skończyły w maju rok. Pod koniec kwietnia zostali zaszczepieni bombą szczepionkową wraz z białaczką Purewax.
Czy powinni być doszczepiani? Jeśli tak to kiedy? I czy na białaczkę również?
testy oczywiście ujemne :D :piwa:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob cze 30, 2018 13:12 Re: Wawa /Olsztyn/-Jędruś i Piotruś - ważne pytanie str.16.

Marzena a dlaczego z białaczka? Mieszkaja z bialaczkowym? Pytam bo jak nie wychodza ani dom nie jest dt to nie ma zbytnoo sensu.
Oczywiscie doszczepilabym drugi raz. Poten co jakies 3lata nie czesciej (jesli koty niewychodzace a opiekunka nie bywa w schroniskach i nie chodzi po starych piwnicach)
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Sob cze 30, 2018 15:48 Re: Wawa /Olsztyn/-Jędruś i Piotruś - ważne pytanie str.16.

Miał być ds siedlisko, czyli z mozliwością wychodzenia. Stąd białaczka. Ale nie wiem w sumie co z tego dsu wyszło i czy jeszcze jest szansa, ze wyjdzie..
W każdym razie wczoraj pogrzebałam i w zaleceniach WSAVA jest, ze koty szczepione pierwszy raz w wieku pow. 4mca życia powinny mieć dwie dawki szczepienia w odstępie 3-4 tygodni i potem za rok i za trzy. Jeśli nie zostaną drugi raz zaszczepione to jeśli chodzi o te podstawowe choroby to jedna dawka już je zabezpiecza, ale jeśli chodzi o felv to trzeba cykl powtórzyć.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 03, 2018 9:19 Re: Wawa /Olsztyn/-Jędruś i Piotruś - ważne pytanie str.16.

Jesli siedlisko (czyli wies, las itp) to rowazylabym jeszcze wscieklizne.
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Wto lip 03, 2018 9:23 Re: Wawa /Olsztyn/-Jędruś i Piotruś - ważne pytanie str.16.

Rakea pisze:Jesli siedlisko (czyli wies, las itp) to rowazylabym jeszcze wscieklizne.

Tak, też miało być.. tylko nie wiem, czy to siedlisko jest jeszcze w ogóle aktualne...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 03, 2018 10:07 Re: Wawa /Olsztyn/-Jędruś i Piotruś - ważne pytanie str.16.

No to faktycznie nie wiadomo co robic...:(
To doszczepilabym 2x z ta bialaczka, a jesli wyjdzie ten ds na bank to dopiero doszczepic wscieklizna.
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 106 gości