cztero tygodniowe kociątko pomocy!!!! katowice zawiercie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 21, 2017 18:27 Re: cztero tygodniowe kociątko pomocy!!!! katowice zawiercie

w jakich proporcjach mleko rozcienczyc. Zrobila sie niegrzeczna dzsiaj. Cały czas chce byc na rękach. Nie chce byc w swoim apartamenicie z łazienką kuchnią i łazienką którą już rozwaliła. wrzeszczy i chce wychodzić. Najlepiej je na rękach. Chyba czas na wychowywanie.właśnie piszę jedną ręką. Na drugiej spi ONA i mruczy. Dzisiaj były też spotkania pierwszego stopnia- nie obeszło się bez syków i warczenia. ale jest duże zainteresowanie. Mała dzielnie chodzi ze mną do pracy. Miała sesje fotograficzną i filmową (u mnie w pracy)
wiadomosc z ostatniej chwili samodzielnie opuscila swoj apartament. obecnie spi na rece mruczac. dostaje dzisiaj eksmisje i zamieszka w M-1 TRANSPORTER i zostanie na noc zamknieta.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Śro cze 21, 2017 21:54 Re: cztero tygodniowe kociątko pomocy!!!! katowice zawiercie

hutek pisze:Obrazek

Obrazek[/URL]
póki co tylko dwa zdjęcia.

Prześliczna :1luvu: I w moim ulubionym kolorze :201461 Niech się zdrowo chowa :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek
Sprawdź, czy kupujesz produkty firm prowadzących testy na zwierzętach: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=156138
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=600483

alata

 
Posty: 1989
Od: Pt lis 19, 2010 1:25
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro cze 21, 2017 22:29 Re: cztero tygodniowe kociątko pomocy!!!! katowice zawiercie

Mnie trudno powiedzieć ile i jak. Na oko robię. Gęsta śmietana to tak mniej więcej.
Ona nie jest nie grzeczna. Jest normalna. Ciesz się :201494
Oj, trudno oddaje się takie koty. Wiem. Trzepie się domy od podszewki do entego pokolenia.Oddaje i ryczy.
Ale to jeszcze przed tobą. Nie ma co sobie zawracać głowy.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw cze 22, 2017 6:29 Re: cztero tygodniowe kociątko pomocy!!!! katowice zawiercie

ASK@ pisze:Mnie trudno powiedzieć ile i jak. Na oko robię. Gęsta śmietana to tak mniej więcej.
Ona nie jest nie grzeczna. Jest normalna. Ciesz się :201494
Oj, trudno oddaje się takie koty. Wiem. Trzepie się domy od podszewki do entego pokolenia.Oddaje i ryczy.
Ale to jeszcze przed tobą. Nie ma co sobie zawracać głowy.


Ok. Dzięki. Zrozumiałem dlaczego stawia się wysokie wymagania w stosunku do potencjalnych DS. Dla nas będzie to bardzo trudne. A wymagania będą bardzo duże.
dzisiaj waga 276 g
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Czw cze 22, 2017 23:36 Re: cztero tygodniowe kociątko pomocy!!!! katowice zawiercie

Cudo!
To trzymam kciuki, za pomyslne odchowanie, no a potem, za ten jedyny, dozywotni i najlepszy DS!
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Pt cze 23, 2017 5:39 Re: cztero tygodniowe kociątko pomocy!!!! katowice zawiercie

Rakea pisze:Cudo!
To trzymam kciuki, za pomyslne odchowanie, no a potem, za ten jedyny, dozywotni i najlepszy DS!

dzięki wielkie.
Kocie dziecko zaczyna pokazywać swoje prawdziwe oblicze. Nie chce być sama w swoim apartamencie- cały czas płacze. Jest najszczęśliwsza gdy może się wtulić człowieka i pogryźć jego ręce. Ale i tak jest bardzo kochana. Mam nadzieję że rezydentki nauczą ją dobrych manier. Jednak na bliższe kontakty jest jeszcze za wcześnie. w przyszłym tygodniu mam zamiar rozpocząć proces integracji z rezydentkami
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pt cze 23, 2017 6:52 Re: cztero tygodniowe kociątko pomocy!!!! katowice zawiercie

No pewnie że płacze! Kto to widział, żeby dziecko zostawiać same... :twisted:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pt cze 23, 2017 6:55 Re: cztero tygodniowe kociątko pomocy!!!! katowice zawiercie

hutek, jesteś wspaniały!
Twoja Rodzina też! :1luvu:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pt cze 23, 2017 12:38 Re: cztero tygodniowe kociątko pomocy!!!! katowice zawiercie

Jeśli malutka ma tak mizerną wagę, powinna już dostawać mięso. Ewentualnie trzeba karmić ją o wiele bardziej gęstym mlekiem i częściej.
Próbowałeś już dawać jej potartą na papkę wołowinę?
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt cze 23, 2017 23:23 Re: cztero tygodniowe kociątko pomocy!!!! katowice zawiercie

Jeszcze nie. Mamy zaczac od przyszlego tygodniap
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Sob cze 24, 2017 0:54 Re: cztero tygodniowe kociątko pomocy!!!! katowice zawiercie

Maluchy powinny jeść mięsko jeśli nie rosną. Można bezpiecznie podawać od 23-24 dnia życia.
Koteczka jest przecież znacznie starsza, a do tego bardzo maleńka.
Ja bym nie zwlekała ani dnia dłużej. :ok:
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob cze 24, 2017 6:23 Re: cztero tygodniowe kociątko pomocy!!!! katowice zawiercie

milva b pisze:Maluchy powinny jeść mięsko jeśli nie rosną. Można bezpiecznie podawać od 23-24 dnia życia.
Koteczka jest przecież znacznie starsza, a do tego bardzo maleńka.
Ja bym nie zwlekała ani dnia dłużej. :ok:

Święta racja. Mając znajdy, zabiedzone, dawałam mięso dużo wcześniej. I zawsze karmiłam Conva. To spory kociak wiekowo więc spokojnie można. Samo mleko to za mało. Osobiście nie mam zaufania do wszystkich mleko podobnych.Są ubogie w minerały i inne składniki potrzebne kotu. Nasze biedy na Convie się odchowaly i dość długo ja zjadły. Na wieczór obowiązkowo.

Wazysz ją co dzień?
Ile przybywa na dobę? Jaką ma wagę?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob cze 24, 2017 11:08 Re: cztero tygodniowe kociątko pomocy!!!! katowice zawiercie

Ja bym dawała conva z kozim mlekiem nawet 5 razy dziennie i nie ze spodka, tylko nadal przez smoczek. Kociaki chowane bez mamy i zbyt wcześnie pozbawione możliwości ssania smoka często mają tzw. chorobę sierocą i do końca życia przed snem nerwowo ssą pościel, kocyki czy maskotki. Niektórym ludziom wydaje się to urocze, wystarczy spojrzeć ile takich fimików na fejsie udostępnianych jest i lajkowanych. A tak na prawdę to smutny widok, bo taki kot nie miał w dzieciństwie zaspokojonych wszystkich potrzeb emocjonalnych ;)
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie cze 25, 2017 8:25 Re: cztero tygodniowe kociątko pomocy!!!! katowice zawiercie

Kupilem karme z Royala dla kociat od 1do 4 miesiaca. Chce jej dzisiaj dac na pierwszy raz? Za 3 tygodnie ma pojsc do swojego domu. Dom z ogrodem. Bardzo sie rozbrykala. Wszystko ja interesuje. Wieczorem na pisze wiecej
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Nie cze 25, 2017 11:30 Re: cztero tygodniowe kociątko pomocy!!!! katowice zawiercie

Rany,. tylko nie royal! To kukurydza z pszenicą, i to bardzo kiepskiej jakości. W tej karmie nie ma mięsa.
Taka bardzo maleńka koteńka powinna dostawać surowe mięsko, wołowinę i/lub indyka. Jeśli już chcesz by teraz jadła chrupki, to oprócz mięsa może dostawać karmę Purizon Kitten, przynajmniej karma ta zawiera 70% mięsa i nie ma zbóż i kukurydzy. Kot nie jest kurą, na węglowodanach nie urośnie.
Koteczka jest bardzo, bardzo mała na swój wiek. Tyle przeważnie ważą kociaki w wieku 8-15 dni a ona ma już miesiąc.
Powinna dostawać porządne gęste mleko kilka razy dziennie i 4-5 razy dziennie małą porcję mięsa.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 334 gości