Sprzęt po kocie z FIP - czy to bezpieczne?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 09, 2017 20:07 Sprzęt po kocie z FIP - czy to bezpieczne?

Hej,

Taka smutna historia. Przyjaciółka ma kota nieco ponad rocznego. Okazało sie, że ma FIP i niedługo przyjdzie sie pożegnać. To mega smutne bo kot jest młody, milusi i mega kochany przez swoich Dużych. Natomiast. Przyjaciółka po śmierci kota chce pozbyć sie w trybie natychmiastowym wszystkich zabawek, sprzętów itp, żeby jej nie przypominało. Wyprowadza sie za granice wiec tak czy siak następnego kota szybko brać nie będzie. Poprosiła mnie, żebym pozabierała rzeczy kiedy nadejdzie czas i żebym albo zuzytkowala na potrzeby dzieciora mojego albo wystawiła tutaj na bazarki i przekazała piniondz na szczytny cel. I stad pytanie moje, czy rzeczy którymi miał kontakt kot zarażony FIP są bezpieczne dla innych kotów? Zamierzam wszystko spryskać jakimś środkiem dezynfekującym, ale trochę sie niepokoje czy to wystarczy i czy nie wystawie kitka mojego i współlokatorki bestyj na ryzyko.
Dziecko-Niespodzianka: viewtopic.php?f=1&t=180110

Trivia

 
Posty: 110
Od: Pt maja 12, 2017 9:05

Post » Pon lip 03, 2017 10:25 Re: Sprzęt po kocie z FIP - czy to bezpieczne?

Cześć, miałam podobną sytuację - po koteczku z FIP brałam drugiego. Wystarczy, że wszystko bardzo porządnie zdezynfekujesz. Porządnie, mam na myśli jakiś mocno stężony specyfik, a nie woda z mydełkiem :p
Pozdrawiam!

Regina i Nitrogen

 
Posty: 3
Od: Pon lip 03, 2017 10:18




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Google [Bot], kicalka, polalala, Szeska i 310 gości