Nie prosze o pilna pomoc - 2 + 5 extra i wiele dylematów

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 08, 2017 9:01 Re: PROSZE O PILNA POMOC

Katarzyno nie łam się :ok:
Jeszcze trochę i odchowasz maluchy, a jaka to satysfakcja.
Mi się nie udało i wiele rzeczy bym dzisiaj zmieniła przy opiece nad takimi maluchami.(Lenka i Koralik), ale Tobie się uda :ok:
Trzymam mocne kciuki i pozdrawiam gorąco i dziękuję, że się o nie troszczysz :1luvu:

karolink

 
Posty: 1116
Od: Pon paź 09, 2006 20:40
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 12, 2017 21:40 Re: PROSZE O PILNA POMOC

Co u kotków ?

karolink

 
Posty: 1116
Od: Pon paź 09, 2006 20:40
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 16, 2017 22:56 Re: PROSZE O PILNA POMOC

:?:

karolink

 
Posty: 1116
Od: Pon paź 09, 2006 20:40
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 18, 2017 15:01 Re: PROSZE O PILNA POMOC

Milczenie oznacza z reguły jedno. Nie udało się. Albo udało połowicznie.
Ale może też oznaczać totalny brak czasu lub problemy rodzinne czy insze.
Jednak szkoda,że taka cisza zapadła i nawet słowa "u nas ok" nie ma.Tyle osób się zaangażowało. Szacun jakiś należy się.
Bywa.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie cze 18, 2017 16:28 Re: PROSZE O PILNA POMOC

Mam nadzieję, że się udało uratować maluchy.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon cze 19, 2017 8:44 Re: PROSZE O PILNA POMOC

Kochane dziewczyny !

absolutny brak czasu ..Kompletny !!!! Rozwód w drodze , dzieci dwójka w tym jedno z zespołem aspergera . Siedem kotów na głowie !!!!!!!!!!!

podkreslam siedem sztuk żywych zdrowych i kuwetowych ! Czemu macie takie pesymistyczne mysli ?

Jak tylko dam rede bede pisac obiecuje . Już raz dziękowłam Wam za wsparcie i pomoc . Dzieki Wam chyba jeszcze przed powrotem Maęłej by były maluchy w schronisku . Pózniejsze problemy ..tez dzięki mozlwiości podzielenia się nimi stawały się łatwiejsze . Co do kociat … mimo trosk mojej mimo wsztko nie udało by się bez kotki , która było średnio zaangazowana ale była !

Kociaki serdecznie Was pozdrawiaja  przybierają na wdze nadal nie dużo choć już dużo lepiej .Teraz to już ich tak nie kontroluje . Bawia się , szleja nawet … mleko matki maja w wielkim poważaniu a najbardziej uwielbiają miesko surowe .Sa cudne i lgna do człowieka , korzystaja z kuwety - przewaznie ;) . Sa piękne i zaczynam się psychicznie nastawiac na fak ze musze je wszystkie oddac  . Teraz prorytetem jest znalezienie dla nich najlepszych z możliwych domów . Co na pewno będzie bardzo trudne . Na razie jedno kocie znalazło domek i w połowie lipca od naz odejdzie . Reszte musze jakość ogarnąć.








Obrazek

Katarzyna-

 
Posty: 38
Od: Pon maja 22, 2017 21:31

Post » Pon cze 19, 2017 8:54 Re: PROSZE O PILNA POMOC

A to się Ciotki pomagające ucieszą :ok:
Gratulacje!
I Zmień tytuł :)

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon cze 19, 2017 9:07 Re: PROSZE O PILNA POMOC

Koty dalmatyńczyki :D

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 19, 2017 9:08 Re: PROSZE O PILNA POMOC

Genialnie :1luvu: :201461 :kotek:

Prawdę mówiąc odetchnęłam, bo mnie trochę dziewczyny nastraszyły, ale zdarza się, że się nie udaje, mi np.... :-( Lenka i Koralik [*], choć z perspektywy czasu zrobiłabym dla nich dużo więcej, dlatego, że wiem więcej o opiece nad takimi maluchami no i jest forum i wsparcie.

Tak się cieszę, że koteczki mają się dobrze, oby tak dalej :ok:

karolink

 
Posty: 1116
Od: Pon paź 09, 2006 20:40
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 19, 2017 11:41 Re: PROSZE O PILNA POMOC

Prawdę mówiąc odetchnęłam, bo mnie trochę dziewczyny nastraszyły, ale zdarza się, że się nie udaje, mi np.... :-( Lenka i Koralik [*], choć z perspektywy czasu zrobiłabym dla nich dużo więcej, dlatego, że wiem więcej o opiece nad takimi maluchami no i jest forum i wsparcie.

Tak się cieszę, że koteczki mają się dobrze, oby tak dalej :ok:[/quote]

dziekujemy :)

Przykro mi ze Tobie się nie udało … ale fakt jest taki ze wątpię czy by nam się udało to wszystko gdyby Kociej mamy nie było .
Mamy bardzo duże przypuszczenia ze tamtego feralnego poniedziałku ugryzła ja żmija  . Te paskudztwa zaległy się w pobliskim lasku . Wróciła w stanie strasznym .Z bardzo wysoka temperatura i z zapaleniem sutków . Ale cały czas podkarmiała z różnymi chęciami . Później ropień i strata pokarmu  . generalnie od drugiego tygodnia małe całkowicie na naszej łasce . Ale ona była - my tylko pomagaliśmy .
Rozumiem Cię co czujesz ale czasami mimo chcecie nie jesteśmy w stanie wiele zrobić . Myślę ze opieka nad kocim noworodkami jest naprawdę trudna . I powiem Ci jeszcze ze teraz kiedy już są odchowane i nie zagraża ich życiu nic …. Staje przed podobnym dylematem czy będę w stanie zapewnić im dobre życie skoro tyle wysiłku już włożyłam w zachowanie je przy nim . Czy znajda odpowiednio dużo uwagi i miłości , czy nic złego im się nie stanie nie będą czuły głodu i bólu …. To bardzo smutne  .
Małą za dwa trzy tygodnie sterylizuje , nigdy więcej nie chce tego ponownie przechodzić .

Pozdrawiam ciepło

Katarzyna-

 
Posty: 38
Od: Pon maja 22, 2017 21:31

Post » Pon cze 19, 2017 11:48 Re: PROSZE O PILNA POMOC

Katarzyna- pisze:Kochane dziewczyny !

absolutny brak czasu ..Kompletny !!!! Rozwód w drodze , dzieci dwójka w tym jedno z zespołem aspergera . Siedem kotów na głowie !!!!!!!!!!!

podkreslam siedem sztuk żywych zdrowych i kuwetowych ! Czemu macie takie pesymistyczne mysli ?

Jak tylko dam rede bede pisac obiecuje . Już raz dziękowłam Wam za wsparcie i pomoc . Dzieki Wam chyba jeszcze przed powrotem Maęłej by były maluchy w schronisku . Pózniejsze problemy ..tez dzięki mozlwiości podzielenia się nimi stawały się łatwiejsze . Co do kociat … mimo trosk mojej mimo wsztko nie udało by się bez kotki , która było średnio zaangazowana ale była !

Kociaki serdecznie Was pozdrawiaja  przybierają na wdze nadal nie dużo choć już dużo lepiej .Teraz to już ich tak nie kontroluje . Bawia się , szleja nawet … mleko matki maja w wielkim poważaniu a najbardziej uwielbiają miesko surowe .Sa cudne i lgna do człowieka , korzystaja z kuwety - przewaznie ;) . Sa piękne i zaczynam się psychicznie nastawiac na fak ze musze je wszystkie oddac  . Teraz prorytetem jest znalezienie dla nich najlepszych z możliwych domów . Co na pewno będzie bardzo trudne . Na razie jedno kocie znalazło domek i w połowie lipca od naz odejdzie . Reszte musze jakość ogarnąć.








Obrazek

:1luvu:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Pon cze 19, 2017 15:38 Re: PROSZE O PILNA POMOC

Ja też się cieszę,że kociakom się udało :201461 :201461 :201461 :201461
Głównie dzięki Tobie :1luvu:
I przykro mi z powodu Twoich osobistych kłopotów :(

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon cze 19, 2017 18:15 Re: PROSZE O PILNA POMOC

Piękny koci kwiatek :1luvu:
Pozytywnego rozwiązania spraw wszelakich ( kocich i osobistych) życzę z całego serca.
Kosmici są wśród nas !

agnieszka.mer

Avatar użytkownika
 
Posty: 2881
Od: Pt lut 25, 2011 18:54

Post » Wto cze 20, 2017 6:59 Re: PROSZE O PILNA POMOC

Świetna gromadka, zaglądam i cieszę się,że trafiły na Ciebie. Dobro wraca, więc mocno trzymam kciuki, aby szybko i wróciło i pomogło rozwiązać problemy.

gusiek1

 
Posty: 1650
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 22, 2017 0:13 Re: PROSZE O PILNA POMOC

Miałam informowac to to pisze

Kocięta mają sie dobrze kazde z nich przekroczyło mgiczne 500 :) nawet Koniec ... który był końcem (i własnie takie imię dostał ) o dziwo nawet przeskoczył siostre jedna przez chwile  .
Kociaki rosna , bawią się , uczą i maja już swoje charektery . Wszytkie korzystają z kuwety … do zabyw również  .Sa piękne , mądre i tak uspołecznione ze nie można bardziej 
To był 30 maj i 20 czerwiec
1 kotka 211- 9 ml /224, - 531
2 kot 249- 6ml/249- 614
3 kot 197- 6ml / 201 - 527
4 kotka 209 - 9 ml /225 - 552
5 kot 182 -6 ml / 189 – 524

Kochane mam na głowie wiele zmartwiń wśród nich pytanie co będzie z maluchami czy dozyja starości  Ja je powołam do zycia wiec teraz musze się o to zatroszczyć . Macie jakies brzydko mówiąc kanały dystrubucji …a poważnie pisząc jak takiemu kociakowi znalkeźc domek . Wiem rychłow czas ale muszę stanoć na wysokości zadania …
Drugq sprawa to fakt ze zaczynam mieć cholerną ochotę ochote na zostawienei sobie kocurka … nie mam doswiadczenia z kocurami (ale ten moje serce skradł) czy jest sens poraz trzeci się dokocic (sa na dziś dzień dwie kotki ) warunki w miare dobre ale to wies nie zamkne kotów na amen dużo tu niebezpeczeństw, samochody , psy , zmije 
Nie wiem tak tylko rozmyślam …

Fakt taki ze ze musze poszukać domków dla czterech sztuk . rano zaglądnełam do wiejskiego sklepu . Na tablicy ogłoszeń chyba ze cztery kartki oddam kotka w dobre ręce … kurcze czy wystarczy tych dobrych rąk dla moich miałkotów ...

Obrazek
Obrazek

Katarzyna-

 
Posty: 38
Od: Pon maja 22, 2017 21:31

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 192 gości