Patent na zabawkę

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 20, 2017 0:30 Patent na zabawkę

Hej !
Czy macie może jakiś sprawdzony patent na mocną, solidną i najlepiej roboty własnej (chce wydać jak najmniej środków) na zabawkę typu piórko ? Moja Chiko bawi się tylko piórkami (czasem pogania za kasztanem, którego wyciągnie z najdalszych zakątków mieszkania albo piłką) no i jedna wędka czy takie mniejsze 50 cm starcza nam na max miesiąc (w zależności od zużycia, kiedy przychodzi czas jej humorów to bywa i dwa dni bez zabawy).
Próbowałam chyba wszystkich sposobów, kijki bambusowe łamie kiedy się bije z patykiem, przyniesione z lasu gryzie i pozostałości walają się po dywanach, kupowałam piórka na Allegro i kleiłam je do pozostałości pozostałych patyków, owijałam w materiał, kleiłam, wbijałam trakerem i na gwoździe i nic... Wszystkie psuje, a ja wydaje majątek na kolejne piórka. Znalazłam kiedyś pawie pióro- rozpadło się po 15 min...
Ostatnio zamówiłam 10 wędek (od razu wzięłam zapas :)), ale może obecni tutaj kociarze mają swoje własne, sprawdzone sposoby na solidną zabawkę piórko, które wystarczy chociaż na dwa miesiące ? Chiko raczej nie bawi się sama więc zabawka musi być długa i do wspólnej zabawy. Pluszowe wędki czy z myszką na końcu odpadają- gardzi takimi wynalazkami :)

Agresor-ka

 
Posty: 40
Od: Czw mar 09, 2017 19:51

Post » Czw cze 01, 2017 21:22 Re: Patent na zabawkę

Patyk ze sznurkiem, na którego końcu przywiązany szeleszczący papierek. Zniszczy jedno, robisz kolejne, nic nie kosztuje. Piórka na dworze też są, wronie np. chyba mocne.
Elastyczna gałąź np. z wierzby, z liśćmi na końcu.
Ponadto piłeczki czy myszki zyskają na atrakcyjności posypane kocimiętką lub skropione walerianą.
Więcej pomysłów w necie
https://www.google.pl/search?q=self+mad ... 8&dpr=1.25
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14678
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 132 gości