Kot z chłoniakiem - pytanie o obroże feromonowe

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 21, 2017 16:16 Re: Kot z chłoniakiem - pytanie o obroże feromonowe

Miałam tak samo. Z tym, że mój biedak, zabrany z cmentarza, nie mógł być wykastrowany, bo miał padnięte nerki, które go w końcu, po dwóch latach, zabiły. Dla ludzi był miziakiem, ale rezydenci wiali na jego widok i robili pod siebie ze strachu, gdy któregoś dopadł. Mieszkał sam w pokoju. Starałam się dzielić czas na dwie strony, poza tym chowałam rezydentów w jednym pomieszczeniu, i wtedy po pokojach chodził on. Głośno nie domagał się wyjścia, ale gdy tylko mógł, wypryskiwał jak torpeda, żeby kogokolwiek dopaść. Byłam w lepszej sytuacji o tyle, że pracuję w domu, więc łatwiej te wymiany kotów się udawały. Kiedy Ciebie nie ma, koty zapewne śpią, bo wiedzą, że nic się ciekawego nie będzie działo. A pozostały czas musisz dzielić między dwa wrogie obozy. Moje jeszcze długo po jego śmierci rozbiegały się w panice przy jakichś niespodziewanych dźwiękach.
Żadnych obróżek nie stosowałam, różnie piszą o ich skuteczności. Jeżeli, to próbowałabym kropel Bacha.
viewtopic.php?t=83018&highlight=krople+bacha
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14684
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto sie 22, 2017 9:01 Re: Kot z chłoniakiem - pytanie o obroże feromonowe

Zbój jest już wykastrowany, miałam nadzieję, że to go trochę uspokoi, ale jednak zadziorność ma chyba w charakterze...mnie akceptuje o tyle że jednak daję mu żarcie, ale dotkąć się nie da. Za to kotów wyraźnie mu brakuje, jak nie śpi to siedzi non-stop pod drzwiami i miałczy, potrafi tak godzinami siedzieć i miałczeć, dlatego jednak go wypuszczam na te 2-3 godziny, bo też się boję źeby nie wpadł w jąkąś depresję separacyjną :/, no i żeby mu trochę gardło (czy przez co tam miałczy) odpoczeło. Gdzie można takie krople Bacha kupić?

lazzy

 
Posty: 154
Od: Czw sty 23, 2014 11:06

Post » Wto sie 22, 2017 10:19 Re: Kot z chłoniakiem - pytanie o obroże feromonowe

Napisz w tej sprawie do forumowej ryśki
memberlist.php?mode=viewprofile&u=268
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14684
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 464 gości