Kot ma problem

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 17, 2017 11:42 Re: Kot ma problem

Przepraszam, nie zauważyłam pytania do mnie.Tak, RC Fibre jest karmą weterynaryjną, na pewno nie jest jakaś szkodliwa, nawet, jeśli stosuje się ją dłużej.Kotu pomagało, miał bowiem skłonności do kamieni kałowych.Trudno mi jednak było stosować tę karmę przy stadzie, jakie zawsze mam.Od kiedy jednak zaczęłam dawać Purizon kłopoty się skończyły.Purizon jest dla mnie wygodny, bo jedzą go i starsze koty i kociaki.Od czasu do czasu, kiedy koty zmieniają futro dostają Joserę z kaczką.To nie jest bezzbożówka, ale jest karmą odkłaczającą.U mnie się sprawdza.W sezonie daję też kotom perz.Lubią go bardzo, mam sporo sprzątania potem, bo odkłaczają się dokładnie, ale coś za coś.Podobno perz( kłącza) ma też działanie moczopędne, rozpuszcza kamienie nerkowe, muszę zapytać wetów, czy koty mogłyby pić napar z tego.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 21, 2017 9:44 Re: Kot ma problem

ewar pisze:W sezonie daję też kotom perz.Lubią go bardzo, mam sporo sprzątania potem, bo odkłaczają się dokładnie, ale coś za coś.Podobno perz( kłącza) ma też działanie moczopędne, rozpuszcza kamienie nerkowe, muszę zapytać wetów, czy koty mogłyby pić napar z tego.

W jakiej postaci? Ja sieję trawę w podstawkach pod donice.

Iwona

 
Posty: 12805
Od: Wto lut 05, 2002 15:55
Lokalizacja: Zielonka, Mazowsze

Post » Nie maja 21, 2017 9:48 Re: Kot ma problem

I dobrze.Ja przynoszę źbła perzu z ogródka, spod huty, gdzie jeżdżę karmić bezdomniaki.Dobry jest też owies.Szybko rośnie, kotom smakuje bardzo.Można wysiewać w odstępach kilkudniowych i zawsze mieć świeży.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 202 gości