Ciril. Dziecko-Niespodzianka. Spacerujemy!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 05, 2017 11:20 Re: Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Pytanie o transpo

Baltimoore, ale z Gulivera kota górą nie wyjmiesz, no chyba że z modelu z metalową otwieraną kratką na dachu (taki też mam w rozmiarze 3), ale to średnio wygodne.

Ja pisałam o takim:
Obrazek
Góra otwiera się na dwie części i daje całkowity dostęp do kota :)
Najlepszy transporter jaki mamy, a mamy go już ponad 10 lat, Tylko raz musieliśmy dokupić nowe drzwiczki, ale wtedy jeździliśmy bardzo często po całej Europie na kocie wystawy i transporter był w użytku co drugi weekend.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon cze 05, 2017 12:32 Re: Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Pytanie o transpo

Zawsze można po prostu zdjąć całą górę. Dzięki za sugestie ale Cabrio jest dużo droższy od guliwera a chyba nie ma potrzeby aż takich bajerów dla młodego. Nie chcę na kocie oszczędzać ale nie chcę też przepłacać bez potrzeby ;) Jeszcze mnie czeka troche wydatków planowanych, a trzeba być i gotowym na nieplanowane
Dziecko-Niespodzianka: viewtopic.php?f=1&t=180110

Trivia

 
Posty: 110
Od: Pt maja 12, 2017 9:05

Post » Pon cze 05, 2017 16:17 Re: Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Pytanie o transpo

Dokładnie tak- po prostu ściąga się górę, co jest bardzo szybkie i łatwe.
Zresztą podobnie wkładam koty do kontenera- nie pcham dziurą od przodu, tylko wkładam do dolnej części i szybko przykrywam górną, zapinam kratkę i zaciski klik,klik, już jeden trzyma.
U weta zawsze ściągam górę i wyjmuję kota.

Moje koty są po przejściach, nie lubią podróżować , więc jeździmy tylko do weta, kilkanaście km w jedną stronę.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon cze 05, 2017 16:49 Re: Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Pytanie o transpo

A tymczasem, kociokwik naokienny, trzy koty na parapecie. https://www.instagram.com/p/BU9pu8zglT-/ Z tym parapetem to jest historia. To jest kitkowa miejscówka poranna jak Duzi chcą śniadanie zjeść na spokojnie. Okno jest osiatkowane, ale już mówiłam że siatki były z myślą o Dużych Kotach. Nikt sie dziecka nie spodziewał jak to niespodzianki. No i berbeć jak by sie uparł to by przelazł. A jest taki gwiazdor, ze jak tylko ktoś go niunia zza okna to próbuje wyjść. No chyba autografy rozdawać! :evil: Na szczęście durny jest i dzisiaj jak próbował śmigać za siatkę to głowa w jedno oczko, łapa w drugie i zdziwko że nie wychodzi. Mama mnie wyjeła z tych siatek to sie daaaaarłem. :roll: Mam nadzieję że zanim się wycwani to urośnie za duży. Po drugim szczepieniu bedziemy trenować szelki, ciekawe czy też bedzie taki chojrak :strach:
Dziecko-Niespodzianka: viewtopic.php?f=1&t=180110

Trivia

 
Posty: 110
Od: Pt maja 12, 2017 9:05

Post » Pon cze 05, 2017 22:03 Re: Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Pytanie o transpo

Ale z Młodego agregat :mrgreen: :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Śro cze 07, 2017 14:06 Re: Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Pytanie o transpo

Kolejny odcinek przygód Cirila, ten to ma życie.

Wczoraj we w nocy (koło 23, ja i narzeczon się kładliśmy już spać) zameldowała się wasylisowa Komorebi. Zameldowała się na wołanie "Ciril, Ciril" kiedy to wołałam syna, żeby się ze mną ululał. Fajnie, Komorebi miłości poczebuje a ja jestem zła ciocia, choć się staram. Aaaaale mizianie długo nie trwało ponieważ Komorebci ogarnęła, że w pokoju jest KOMAR :!: :!: :!: Matko bosko, cóż za wydarzenie. Obecność robala spowodowała NATYCHMIASTOWĄ i BŁYSKAWICZNĄ aktywację trybu łowieckiego. Komorebi zaczęła dreptać po stole, z miejsca w miejsce, cała sztywna, oczy jak spodki, i wydawała z siebie swój koci odgłos łowiecki, to takie "kekekekeke". Ciril przez chwilę się przyglądał mało ogarniętym wzrokiem, po czym dostrzegł, że Głupci chodzi końcówka ogona! No i tu też się włączył mały łowca i zaczął polować na ten ogon. Komorebi poluje na owada, Ciril poluje na nią. Mały skakał na ten ogon, ona się odwijała, dawała mu po łbie tak na zasadzie "co ty mje tu przeszkadzasz w łowach gówniaku!" i poluje dalej. A po chwili Ciril znowu hyc! A Komorebi pac! I tak ponad pół godziny. A gdzie ona tego komara wypatrywała! Na stole. Pod stołem. Na ścianie. Drugiej ścianie. Na suficie. Na szafie. W szafie. Na łóżku. No wszędzie. I cały czas skupiona, i sprężona i kekekekeke. To jest dziwny kot.
Dziecko-Niespodzianka: viewtopic.php?f=1&t=180110

Trivia

 
Posty: 110
Od: Pt maja 12, 2017 9:05

Post » Śro cze 07, 2017 14:52 Re: Ciril. Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Przygody!

Polowanie na owady zazwyczaj bywa komiczne :kotek:

bea3

 
Posty: 4144
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Śro cze 07, 2017 15:05 Re: Ciril. Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Przygody!

U mnie Lady codziennie urządza sobie polowania na owady :twisted:
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Śro cze 07, 2017 15:16 Re: Ciril. Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Przygody!

Czy to o takie "kekekekekeke" chodzi?
https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=oUXfcLlMowQ
to normalny okrzyk polującego plemienia apaczów :)

Dobrze, że Ciril ma taką fajną ciocię do zabawy. Nie ma nic gorszego dla kota niż być samemu jak palec :lol:
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro cze 07, 2017 15:19 Re: Ciril. Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Przygody!

Powiem ci, że ciocia jest mniej zadowolona z bycia ciocią do zabawy ;)
Dziecko-Niespodzianka: viewtopic.php?f=1&t=180110

Trivia

 
Posty: 110
Od: Pt maja 12, 2017 9:05

Post » Śro cze 07, 2017 15:24 Re: Ciril. Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Przygody!

Oj tam, oj tam, przecież nie pozwala sobie wejść na głowę :roll:
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro cze 07, 2017 15:33 Re: Ciril. Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Przygody!

Obydwa Duże Koty próbują się z nim bawić troszkę, ale na razie jest zbyt szybki i ruchliwy jak na ich nerwy. Takie życie było spokojne a tu wpadło takie małe i biega i skika i obgryza.
Dziecko-Niespodzianka: viewtopic.php?f=1&t=180110

Trivia

 
Posty: 110
Od: Pt maja 12, 2017 9:05

Post » Śro cze 07, 2017 15:36 Re: Ciril. Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Przygody!

Niech się cieszą, że torpeda jest tylko jedna :lol:
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro cze 07, 2017 15:40 Re: Ciril. Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Przygody!

Matko bosko, wyobraziłam sobie dwa takie Cirile 8O Albo trzy! :strach:
Dziecko-Niespodzianka: viewtopic.php?f=1&t=180110

Trivia

 
Posty: 110
Od: Pt maja 12, 2017 9:05

Post » Śro cze 07, 2017 22:58 Re: Ciril. Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Przygody!

Przeczytałam "biega, SIKA i obgryza". Wszystko przez Mru...

Wasylisa

 
Posty: 990
Od: Sob lis 02, 2013 14:43

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bbeata, Blue i 507 gości