Ciril. Dziecko-Niespodzianka. Spacerujemy!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 26, 2017 18:36 Re: Dziecko-Niespodzianka. Opowieść o Cirilu

Kici śliczne :)
Co do chowania się w zakamarki, sprawdzaj pralkę przed każdym uruchomieniem.
Ja kiedyś o mały włos uprałabym kociaka...już pralka ruszyła, szczęście że nie wyszłam od razu z łazienki.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13721
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 28, 2017 17:12 Re: Dziecko-Niespodzianka. Opowieść o Cirilu

Każdy, kto uważa, że Ciril jest fajny, kupuje coś na bazarkach, żeby kocię miało gdzie się bawić, jak Ciocia Wasylisa się gratów z domu pozbędzie! Część fantów jest od mojej Mamy, Trivii.

Bluzki koszulowe i inne, rozmiary S-M
Spódnice i sukienki, rozmiary S-M
Gorset i staniki, naprawdę tanio
Pikowana torebka - rękodzieło!
Biżuteria i kosmetyki
Zaproszenia na ślub. komunię itp.
Różności po 1-3 złote



To pora na foty.

Tu są foty z dnia, w którym pierwszy raz kicałem po Ciotki pokoju. Byłem straśnie sibki!

Obrazek

Obrazek


Na rączkach u Taty:

Obrazek

Obrazek


A tu śpię w ciocinym sweterku:

Obrazek


Tu dla odmiany - na rączkach u Mamy. Strasznie lubię ją gryźć. Wszystkich lubię gryźć.

Obrazek

Obrazek

Tata się dołącza do głaskania:

Obrazek

Obrazek

A potem poszedłem się wygrzewać. Duże Koty (Mruczek i Komorebi) też się kręciły po okolicy, całe zdjęcie jest na ich wątku, a tu to tylko wycięty ja, bo Ciocia i tak dość naspamowała o tych bazarkach. Na które nie zapomnijcie zajrzeć.

Obrazek

To na razie!

Wasylisa

 
Posty: 990
Od: Sob lis 02, 2013 14:43

Post » Wto maja 30, 2017 19:46 Re: Dziecko-Niespodzianka. Nowe zdjęcia strona 6! +dobroczyn

A dzisiaj miałem przygody. Przyszła babcia moja, znaczy mama Dużej i mnie giglała i głaskała i całowała i miziała. I pomachała mi wędką moją i narobiła mnóstwo fotek a ja ją pogryzłem. Powiedziała że urosłem strasznie bo jej ojej. Ona mnie 3 tygodnie nie widziała bo siedziała na działce domek ogarniać. Powiedziała, że mi tam zrobią z dziadkiem wolierę dla kota i będę sobie mógł tam siedzieć i łobuzować. Babcia się coś odgrażała, że będzie mnie kolegować ze swoimi yorkami. Zobaczymy jak to będzie.
Dziecko-Niespodzianka: viewtopic.php?f=1&t=180110

Trivia

 
Posty: 110
Od: Pt maja 12, 2017 9:05

Post » Wto maja 30, 2017 19:58 Re: Dziecko-Niespodzianka. Nowe zdjęcia strona 6! +dobroczyn

Super kotek to ma i super Babcię :ok: :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt cze 02, 2017 17:52 Re: Dziecko-Niespodzianka. Nowe zdjęcia strona 6! +dobroczyn

Coraz większe ze mnie skaranie boskie, ale i tak mnie wszyscy kochają.

Wasylisa

 
Posty: 990
Od: Sob lis 02, 2013 14:43

Post » Sob cze 03, 2017 17:36 Re: Dziecko-Niespodzianka. Nowe zdjęcia strona 6! +dobroczyn

Łamiąca wiadomość: ważę już 1.2 kilo! Rosnę w oczach 8O
Dziecko-Niespodzianka: viewtopic.php?f=1&t=180110

Trivia

 
Posty: 110
Od: Pt maja 12, 2017 9:05

Post » Sob cze 03, 2017 20:15 Re: Dziecko-Niespodzianka. Nowe zdjęcia strona 6! +dobroczyn

Trivia pisze:Łamiąca wiadomość: ważę już 1.2 kilo! Rosnę w oczach 8O



WOW :ok: :ok: :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie cze 04, 2017 19:40 Re: Dziecko-Niespodzianka. Nowe zdjęcia strona 6! +dobroczyn

Pytanie powiązane z łamiącą wiadomością, dla znających się lepiej na temacie. Jeśli w wieku ok. 3 miesięcy ważę kilodwajścia, to jak myślicie dobrzy ludzie, ile mnie będzie docelowo? Duża moja widzicie się zastanawia nad transporterkiem bo na razie mamy taką małą torbę i ja z niej zaraz wyrosnę, i się myśli się jak dużą przenioskę zakupić żeby dużego Cirila pomieściła komfortowo. I w ogóle jakie transportery polecacie itp. Duża to taka jest, że się rozczula nad każdą najmniejszą rzeczą dla mnie, i myśli, i kombinuje, i rozważa :roll:
Dziecko-Niespodzianka: viewtopic.php?f=1&t=180110

Trivia

 
Posty: 110
Od: Pt maja 12, 2017 9:05

Post » Nie cze 04, 2017 20:34 Re: Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Pytanie o transpo

Jak to nie musi byc odpowiedź dzisiaj,to jutro poszukam w necie taki jak mamy, sprawdza się od wielu lat, z czego jeden kotecek wazy ponad 6,5 kg. Przeżył nawet jak kilka lat temu pożyczyłam sąsiadce, a jej syn oddając PRZERZUCIŁ przez dość wysokie ogrodzenie (lekkie uszkodzenia niestety powstały :evil: ale dalej jest sprawny)

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie cze 04, 2017 20:38 Re: Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Pytanie o transpo

Ooooo piknie poszukaj na spokojnie
Dziecko-Niespodzianka: viewtopic.php?f=1&t=180110

Trivia

 
Posty: 110
Od: Pt maja 12, 2017 9:05

Post » Nie cze 04, 2017 20:42 Re: Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Pytanie o transpo

Prześliczny z ciebie chłopczyk, Cirilu :1luvu:

Wiedźmin Geralt pozdrawia dziecko niespodziankę ;)
Obrazek

Odnośnie transporterów, my polecamy Pet Cargo Cabrio, bardzo wygodny i praktyczny, spokojnie mieści dużego dorosłego kota. Ma pasek na ramię, miseczki podróżne, otwiera się od przodu i od góry, co ważne bo u weta nie trzeba wyjmować kota z transportera. Można też kupić do niego bardzo dobry ocieplacz na zimę w sklepie bigcats.pl, który również otwiera się od frontu i od góry. :) Same plusy :D
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie cze 04, 2017 20:46 Re: Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Pytanie o transpo

Znalazłam jednak, nazywa się Gulliver 2.
http://www.zoologiczny.sklep.pl/Transpo ... oC9Wfw_wcB
Są też rozmiar większe- gdybyś miała jeździć dalej niż do weta.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie cze 04, 2017 21:27 Re: Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Pytanie o transpo

milva b pisze:Prześliczny z ciebie chłopczyk, Cirilu :1luvu:

Wiedźmin Geralt pozdrawia dziecko niespodziankę ;)
Obrazek

Odnośnie transporterów, my polecamy Pet Cargo Cabrio, bardzo wygodny i praktyczny, spokojnie mieści dużego dorosłego kota. Ma pasek na ramię, miseczki podróżne, otwiera się od przodu i od góry, co ważne bo u weta nie trzeba wyjmować kota z transportera. Można też kupić do niego bardzo dobry ocieplacz na zimę w sklepie bigcats.pl, który również otwiera się od frontu i od góry. :) Same plusy :D



!!! Ojejej tato przyszywany !!! Co to jest za rasa? Wygląda obłędnie.

Baltimoore, właśnie nad tym myślałam ;) Matka to ma nosa, no. Mówisz, że się sprawdza dobrze? No to ekstras.
Dziecko-Niespodzianka: viewtopic.php?f=1&t=180110

Trivia

 
Posty: 110
Od: Pt maja 12, 2017 9:05

Post » Nie cze 04, 2017 21:52 Re: Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Pytanie o transpo

Geralt to syjam, rudy pręgowany z białym. Wiem, wiem nie widać jeszcze za bardzo rudego, ale z wiekiem wyjdzie :)
Mam jeszcze w domu Margaritę Laux-Antille, Sigismunda Dijkstrę i Fringillę Vigo z moich wiedźmińskich miotów. Inne kociaki już w nowych domach.
To Fringilla Vigo, zwana Figą, orientka czarna ;)
Obrazek
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon cze 05, 2017 6:09 Re: Dziecko-Niespodzianka. Fotki strona 6! Pytanie o transpo

Trivia pisze:Baltimoore, właśnie nad tym myślałam ;) Matka to ma nosa, no. Mówisz, że się sprawdza dobrze? No to ekstras.


Jak pisze Milva o swoim- ten też otwiera się z przodu i z góry, te zaczepy plastikowe są łatwe do zapinania, my mamy wersję z kratką plastikową- wydaje mi się lepsza dla kota od metalowej jak pcha łapkę, a żaden mój kot nie próbował jej przegryżć.
U góry są dwie klapki- przez jedna możesz włożyć rękę do środka i głaskać kota,a druga to taki mini schowek- my tam wkładamy lekarstwa u weta.
Uchwyt jest mocny, są też zaczepy do pasów bezpieczeństwa- zawsze przypinamy transporter w samochodzie.
Co do ceny- to szukając linka widziałam też ciut taniej, ale tu było fajne zdjęcie i opis.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, gjakubowska, Google [Bot] i 256 gości