Mruczek- wielki problem

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 23, 2017 11:22 Re: Mruczek- wielki problem

To jest kocur i był kastrowany.

mruczek94

 
Posty: 8
Od: Sob kwi 22, 2017 6:30

Post » Nie kwi 23, 2017 11:32 Re: Mruczek- wielki problem

Może to też być pozycja odbarczająca przy duszności oraz bólu brzucha. Skłaniałabym się ku pierwszej opcji.
Pewnie łatwiej byłoby mi coś powiedzieć mając dokładny opis rtg i usg...
Serce nie powiększone w rtg nie oznacza że pracuje prawidłowo - wydaje mi się że konieczne jest echo serca. Biorąc pod uwagę zakres objawów oraz ich powagę - koniecznie zrobiłabym kotu testy na FeLV i FIV.
I badania w kierunku pierwotniaków.
U tego kota najważniejsza jest teraz diagnostyka i znalezienie przyczyny tego co się dzieje.

Blue

 
Posty: 23416
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Nie kwi 23, 2017 12:16 Re: Mruczek- wielki problem

Jak bylam odebrac moja lusie po sterylce to w poczekalni z kotem na smyczy w szelkach i ten kot caly czas tak sie wlasnie "wypinal" jak wet wyszedl do poczekalni to najpierw zrobil smieszna minke i mowi a co to kicia ma rujke? A ta pani alez to kocur i wet az na bacznosc i tylko uslyszalam jak bąknąl "dusznosci" i zaraz kota do gabinetu. Do mnie wyszedl z pol godz. pozniej i po luske przechodzilam przez ten gabinet a tam drugi wet cos z ta kicia robil i tych strzykawek pelno bylo i aparat usg wlaczony a pan adam tylko mi powiedzial ze to moze byc bardzo powazne i ze dobrze ze dzis jest z nim kolega bo szybciej zdjagnozuja kotka ja bylam przerazona bo to wszystko tak strasznie wygladalo a na korytarzu kotek sie lasil do pani tylko co chwila tak wlasnie stawal w podobnej pozycji. Trzymam za was kciuki bardzo mocne i calym sercem zycze mruczkowi zdrówka trzymajcie sie
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue, skaz i 201 gości