ALEJA LOTNIKÓW kotka odnaleziona :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 22, 2017 20:25 Re: Mokotów-ALEJA LOTNIKÓW potrzebna pomoc w poszukiwaniu ko

Jamkasica :201494 :201494 :201494 Bardzo dziękuję też gusiek1 za wspólne latanie po osiedlu :wink:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob kwi 22, 2017 20:35 Re: Mokotów-ALEJA LOTNIKÓW potrzebna pomoc w poszukiwaniu ko

Ewa.KM pisze:Jamkasica złapała Pegi gołymi ręcami i włożyła do klatki łapki !!! Dziękuję wszystkim: Tabo10 za motywowanie do działania, Gusiek, Stomachari za wieszanie i kicianie. I wszystkim którzy trzymali kciuki. Dawno się tak nie cieszyłam, a najbardziej zadowolona będzie jej siostra Megi.

Braaaawoooo Kasia :ok: :ok: :ok: :ok:

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Sob kwi 22, 2017 20:35 Re: Mokotów-ALEJA LOTNIKÓW potrzebna pomoc w poszukiwaniu ko

Bardzo się cieszę.
Bardzo.
Kiedy ludzie zabezpieczają wsio?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob kwi 22, 2017 21:01 Re: Mokotów-ALEJA LOTNIKÓW potrzebna pomoc w poszukiwaniu ko

Jamkasica - SUPER :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob kwi 22, 2017 21:03 Re: Mokotów-ALEJA LOTNIKÓW potrzebna pomoc w poszukiwaniu ko

Dziki dzik połasił się na rybnego felixa ;) Nie było niestety czasu na przyczajenie się z rozstawioną klatką, udało się odesłać Panią (która bardzo chciała pomóc i wychodziło zupełnie odwrotnie) do domu i wtedy przekonać Pegi do współpracy. Bidna jest zmęczona, głodna i brudna, ale nie wygląda na odwodnioną, rana po sterylce wygląda super, brzuszek prawie zarośnięty.

Pegi udało się namierzyć jedynie dzięki ogłoszeniom :ok: . Szukałam jej oprócz pierwszego dnia- wczoraj rano, wieczorem i dzisiaj rano, Dziewczyny dwa wieczory przy okazji plakatowania, Ewa dziś i pewnie jeszcze jakieś osoby, które się tu nie udzielały, a nikomu nie udało się zguby nawet zobaczyć. Gdyby nie sygnał, że jest, to nie odpoczywałaby teraz w domu. ufff :ok: i nie tylko ona

Odpoczywaczka-Przytulaczka pozdrawia:
Obrazek Obrazek
Bardzo jest urocza :oops:
Obrazek Obrazek

jamkasica

 
Posty: 3205
Od: Śro sie 25, 2010 9:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 22, 2017 21:10 Re: Mokotów-ALEJA LOTNIKÓW potrzebna pomoc w poszukiwaniu ko

ASK@ pisze:Bardzo się cieszę.
Bardzo.
Kiedy ludzie zabezpieczają wsio?

Był już mój znajomy przedsiębiorca który się zajmuje wprawdzie zabudową balkonów, ale osiatkować okna też potrafi. Pomierzył i po niedzieli będzie wstawiać siatki w 2 oknach. Państwo balkonu nie mają. Jak by ktoś chciała namiary to pan się ucieszy z kolejnego zlecenia Krzysztof Bedyński tel.501 017 687
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Sob kwi 22, 2017 21:20 Re: Mokotów-ALEJA LOTNIKÓW potrzebna pomoc w poszukiwaniu ko

Fajnie. Też mam takiego pana co u nas zakładał siaty kilka lat temu. Trzymają się.
Ewa zrozumiałam, że umowa nie jest na tych ludzi tylko na dzieci. Nie powinnaś ją przepisać? Chyba że są okoliczności insze.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob kwi 22, 2017 22:17 Re: Mokotów-ALEJA LOTNIKÓW potrzebna pomoc w poszukiwaniu ko

Wyciagnęłam umowe z "archiwum". Mam na niej dwa nazwiska zarówno Pani Barbary jak i jej córki Marty. Z całej rodziny w poszukiwania najbardziej zaangażowana była 12 letnia wnuczka Zuzia. To ona w czwartek razem z koleżankami rozlepiła wszystkie moje kolorowe ogłoszenia, plus dzisiaj łazili ze mną przez 2 godziny.
A to siostra naszej bohaterki - Megi. Zazwyczaj śpi w środku kanapy a tu wyjątkowo na widoku:
Obrazek
Ostatnio edytowano Sob kwi 22, 2017 22:32 przez Ewa.KM, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Sob kwi 22, 2017 22:20 Re: Mokotów-ALEJA LOTNIKÓW potrzebna pomoc w poszukiwaniu ko

:201494
:201461
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Sob kwi 22, 2017 22:50 Re: Mokotów-ALEJA LOTNIKÓW potrzebna pomoc w poszukiwaniu ko

Super, że się udało :)
Tabo, dzięki za krótki choć intensywnie spędzony wspólny czas.
Tabo, Jamkasika szacun dla Waszych działań na rzecz kotów. Zobaczyć to nie to samo co przeczytać, usłyszeć.

gusiek1

 
Posty: 1650
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 23, 2017 0:05 Re: Mokotów-ALEJA LOTNIKÓW potrzebna pomoc w poszukiwaniu ko

Super, ze sie udalo dzieki zaangazowaniu wszystkich ww. no i refleksowi jamkasicy ;)
Mam nadzieje, ze "opiekunowie" jakos ogarneli, ze to sie moglo zle skonczyc i sa wdzieczni za to, ze kilka osob olalo swoje zycie, zeby ratowac ich kota? :roll:
Warto szczegolnie podziekowac mlodej rozgarnietej damie, ktora jako jedyna z "miotu" wykazala sie zaangazowaniem i szlachetnym serduchem - dobrze rokujacy egzemplarz czlowieka. Ewa.KM - pozdrow ja od nas serdecznie. ;)
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Nie kwi 23, 2017 7:22 Re: Mokotów-ALEJA LOTNIKÓW potrzebna pomoc w poszukiwaniu ko

Jamkasica, jak możesz napisz proszę w jaki sposób złapałas.

gusiek1

 
Posty: 1650
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 23, 2017 9:32 Re: Mokotów-ALEJA LOTNIKÓW potrzebna pomoc w poszukiwaniu ko

Rakea pisze:Super, ze sie udalo dzieki zaangazowaniu wszystkich ww. no i refleksowi jamkasicy ;)
Mam nadzieje, ze "opiekunowie" jakos ogarneli, ze to sie moglo zle skonczyc i sa wdzieczni za to, ze kilka osob olalo swoje zycie, zeby ratowac ich kota? :roll:
Warto szczegolnie podziekowac mlodej rozgarnietej damie, ktora jako jedyna z "miotu" wykazala sie zaangazowaniem i szlachetnym serduchem - dobrze rokujacy egzemplarz czlowieka. Ewa.KM - pozdrow ja od nas serdecznie. ;)

Oczywiście pozdrowię. Planuje tam być w środę i na spokojnie z panią i dzieciakami pogadać, sprawdzić okna, no i ogłosiłam teraz konkurs "kto zerwie więcej ogłoszeń?" Zuzia, Oliwia, Kacper czy Roksana? Bo wisi ich tam chyba przeszło 100. Nagroda kilogram mandarynek, nagrody pocieszenia też regulamin przewiduje. Czyli potrzebuję 4 kilogramy :)
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Nie kwi 23, 2017 13:38 Re: Mokotów-ALEJA LOTNIKÓW potrzebna pomoc w poszukiwaniu ko

Gratuluję odnalezienia Zguby.

Kotka wraca do tego domu ?

a.m

Avatar użytkownika
 
Posty: 547
Od: Czw lis 03, 2016 11:20

Post » Nie kwi 23, 2017 19:11 Re: Mokotów-ALEJA LOTNIKÓW potrzebna pomoc w poszukiwaniu ko

Tak Jamkasika była z nią dzisiaj u weta, wszystko OK i wróciła do swojej siostry. Siostra jest większym strachulcem niż nasza bohaterka i to tez był jeden z argumentów aby wróciła do tego domu i wspierała siostrę.
A tu dla przyjaciół Pegi zdjecia ze stycznia jeszcze przed łapanką, gdy jadały na śniegu i mieszkały w dziurawej, nieogrzewanej szklarni.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 140 gości