Kotka zjadła swoje młode...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 19, 2017 17:58 Kotka zjadła swoje młode...

Przyszedłem ze szkoły o 17. Moja mama powiedziała że kotka urodziła, więc poszedłem sprawdzić a tam kotka coś chrupie, patrze a tam kot i pół kota :o ten kot co został żywy i cały a tamtego w najlepszym wpiernicza ... po chwili zakopała jego głowe, myśle że już nie żył albo mial wadę genetyczną, więc zamykam ją z tym 2 kociakiem żeby miała spokój i daje jej jeść (dostaje dużo jedzenia). Wracam po 30 min a tam z drugiego kotka też została głowa tylko :o wcześniej dużo razy rodziła normalnie po 3-4 kociaki wychowywała bardzo zdrowe a teraz :o bardzo było gruba i nadal jest więc boje się ze nadal może coś mieć. Co powinienem zrobić ?

skipp70

 
Posty: 1
Od: Śro kwi 19, 2017 17:52

Post » Śro kwi 19, 2017 18:23 Re: Kotka zjadła swoje młode...

Iść do weterynarza i zrobić kotce usg... A jak dojdzie do siebie to ją wysterylizować.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro kwi 19, 2017 18:34 Re: Kotka zjadła swoje młode...

Tu był taki sam temat: viewtopic.php?f=1&t=75176
Wychodzi na to, że kocica wyczuła jakąś chorobę, uniemożliwiającą życie kociąt.

Chociaż dla mnie to coś niesamowicie dziwnego. Ale ja dopiero poznaję koty.

Czarny kot z plakatu

 
Posty: 20
Od: Wto kwi 04, 2017 18:25

Post » Śro kwi 19, 2017 18:42 Re: Kotka zjadła swoje młode...

Szalony Kot pisze:Iść do weterynarza i zrobić kotce usg... A jak dojdzie do siebie to ją wysterylizować.

:!:
Kotki nie zjadają małych bez przyczyny. Albo one były chore albo ona jest chora i nie będzie w stanie dzieci wyżywić. Albo obie wersje są możliwe. Zrób to co rodzi SK. Kastracja bez względnie po wyjaśnieniu sytuacji.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Cosmos, Marionrap, pimpuś..wampirek i 176 gości