wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 08, 2018 20:52 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Masz piękne zwierzaki. :D
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23733
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Nie kwi 08, 2018 21:06 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

bardzo dziękuje :1luvu: tez jestem nimi oczarowana

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon kwi 09, 2018 8:56 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Zwierza śliczne a i zdjęcia bardzo piękne :D Miło popatrzeć.

Swoją drogą to w tym roku nie ma Bolkowa, za to 16ego czerwca w Oleśnicy będzie "Powrót Konrada Białego z niewoli". Tylko będzie też strzelanie z hakownic, więc nie wiem czy dla psów nie za wielki hałas :? . Bo oprócz tego turniej, przemarsz i te sprawy.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon kwi 09, 2018 9:14 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Patmol masz wspaniałe zwierzaki :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pon kwi 09, 2018 9:16 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Alienor pisze:Tylko będzie też strzelanie z hakownic, więc nie wiem czy dla psów nie za wielki hałas :? . Bo oprócz tego turniej, przemarsz i te sprawy.

dla psów za duży hałas :mrgreen: no i dla mnie za dużo ludzi jednocześnie :oops: mam fobie przed tłumem ludzi / tzw demofobię -tak myślę w kazdym razie, że mam :mrgreen:
wiec sie nie pcham tam gdzie dużo ludzi, a ja nie muszę być

indianeczka pisze:Patmol masz wspaniałe zwierzaki :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
dziękuje :mrgreen:

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon kwi 09, 2018 11:26 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Zazdraszczam terenow i wypadow.
A czarny na ostatnim zdjeciu zupelnie za pantere robi, te propocje :)

FuterNiemyty

 
Posty: 3480
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Pon kwi 09, 2018 13:18 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

bo Pumba to taka pantera jest
tereny sa fajne bardzo
za tydzień w planach Góry Ołowiane :mrgreen: to takie górki raczej, ale wygląda, że ładnie jest http://polskimszlakiem.blogspot.com/201 ... -gory.html
https://www.google.pl/search?q=g%C3%B3r ... M_8CDIqIWM:

a za dwa tygodnie w weekend Karkonosze :mrgreen:
plany, że ho ho

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 11, 2018 12:44 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

dzisiaj zadzwonił pan z pytaniem o Elberta, przed chwilą zadzwonił
zapytał czy umowa adopcyjna wymagana, no to powiedziałam, że oczywiscie

zapytałam czy ma doświadczenie z kotami, powiedział że miał przecież gdzieś tam koty w dzieciństwie -czyli po mojemu ewidentnie nie ma doświadczenia

zaczęłam sie produkować, ze Elbert na pierwszego kota jest trudny ale jeśli chce to no itd itd i tłumacze mu jaki problem może byc/ typu pierwsze dwa tygodnie przesiedzi pod łóżkiem,
facet jakiś taki niekumaty całkiem :roll:
wiec tłumacze mu, że może lepiej, żeby sobie poszukał łatwiejszego kota, jak nie ma doświadczenia z kotami, ani kota, no ale jeśli chce akurat Elberta i sie przyłoży no to itd

facet stwierdził, że tak chce Elberta i dzisiaj by go odebrał
no to sie zdziwiłam
jak to dzisiaj by go odebrał? :strach: nie ma takiej możliwości w ogóle

no to facet swierdził, ża jak nie dzisiaj to on całkiem rezygnuje i się rozłączył

facet jakoś napalony strasznie na kota, że musi miez kota natychmiast - a dzisiaj przecież nie wigilia ani mikołaj


kiedyś mi sie już taki napalony trafił, ale o innego kota
i sie okazała, że

wnuczki biało rudy kot wypadł przez okno, bo otwarte było, no i kot natychmiast potrzebny podobny - bo wnuczka zaraz z przedszkola wraca, a ten pani kot z ogłoszenia to całkiem taki sam jest,
no przeciez pani chyba rozumie, że wnuczka będzie płakać, jak wróci, a kota nie ma - więc szybko ten kot potrzebny, od razu - a umowę możemy przeciez podpisać w wolnej chwili

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 11, 2018 12:58 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Patmol pisze:facet jakoś napalony strasznie na kota, że musi miez kota natychmiast - a dzisiaj przecież nie wigilia ani mikołaj

Ale imieniny/urodziny codziennie ktoś obchodzi.
I koty też przez okna wypadają cały rok. :(
Może Elbert do jakiegoś podobny.

Hodowczyni naszego psa opowiadała, że kiedyś zadzwonił pan, że chce kupić szczeniaka. Jutro o 6 rano będzie przejeżdżał tamtędy, to mógłby po niego wpaść. :201436
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34184
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Śro kwi 11, 2018 13:21 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

po prostu bardzo był napalony na szczeniaka
i nawet do następnego dnia chciał czekać :mrgreen:

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 11, 2018 13:29 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Bo to przecież taki pluszak, tylko droższy. A klient płaci i wymaga...
Jak widać, kiedy nie płaci, też wymaga. :twisted:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34184
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Śro kwi 11, 2018 13:36 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

to jest takie przerażajcie
a w przypadku Elberta to całkiem niemożliwe, żeby bez porządnego pogadania wcześniej ktoś go adoptował - bo on nigdy nie mieszkał bez kotów i straszny tchórz jest, boi sie dotykania ;

a wczoraj przypadkowo spotkałam znajomą z akitą ( akita amerykańska, obecnie 3 letnia dorosła, samiec) i poszłyśmy na wspólny spacer
moja Caillou bardzo lubi tego psa, i on ją też
mają podobny kolor i tak samo zawinięte ogony
tylko akita jest tchórz troszkę, a moja Caillou panna przemądrzalińska - wczoraj Caillou nie chciało sie iść na spacer, jakos do parku sie doczłapała , ale przed parkiem spotkała kolegę akitę no to poszła chętnie ( i on też - bo on jest tchórz i woli w grupie spacerować, a dwa psy i dwie panie to juz grupa, że ho ho)

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 11, 2018 15:20 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

oto moje tresowane suki 8)
w ramach spaceru , tak dla zabawy, ćwiczymy hop, a potem siad i zostań - psy na linkach, bo w parku nie wolno puszczać luzem psów, a my dodatkowo ćwiczymy czasem na placu zabaw (jak nie ma dzieci)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw kwi 12, 2018 8:44 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

znacie taką karmę https://www.zooplus.pl/account/bonus/bo ... kot/677345
jest jako premia w zooplusie - wzięłam ( no bo dobrze cos mieć w zapasie w razie W, a nie mam żadnej suchej karmy dla kotów, no bo nie daje, ale jak dają gratis to wzięłam :mrgreen: )

Wild Freedom Adult "Cold River" – Łosoś, 400 g karma sucha dla kota
Skład
40% świeżego mięsa drobiowego, 29% białka drobiowego (suszonego), skrobia ziemniaczana, mączka grochowa, 10% białka z łososia, wątróbka drobiowa (hydrolizowana), 2,5% drożdży piwnych (suszonych, źródło mannanooligosacharydów i beta-glukanów), jaja (suszone), 1,13% siemienia lnianego, rozdrobniony szarańczyn strąkowy (suszony), chlorek potasu; chlorek sodu, 0,1% suszonych ziół (rumianek, pokrzywa, koper włoski, liście jeżyny słodkiej, kminek)

Dodatki
Dodatki fizjologiczne:
witamina A 15 000 j.m., witamina D (witamina D3) 1500 j.m., witamina E (octan all-rac-alfa-tokoferylu) 150 mg, witamina E 150 mg, witamina B1 12 mg, witamina B2 22 mg, witamina B6 12 mg, witamina B12 100 mcg, witamina C 55 mg, tauryna 1400 mg, kwas nikotynowy 130 mg, D-pantotenian wapnia 43 mg, kwas foliowy 2,8 mg, biotyna 1000 mcg, chlorek choliny 2000 mg, miedź (jako siarczan miedzi (II), pięciowodny) 15 mg; żelazo (jako siarczan żelaza (II), jednowodny) 200 mg; żelazo (jako tlenek żelaza (III)) 200 mg; mangan (jako tlenek manganu (II)) 50 mg; cynk (jako tlenek cynku) 150 mg; jod (jako jodan wapnia, bezwodny) 2,5 mg; selen (jako selenian sodu) 0,15 mg
Dodatki technologiczne:
naturalnego pochodzenia ekstrakty bogate w tokoferol (= naturalna witamina E)

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw kwi 12, 2018 20:08 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Wild Freedom Adult "Cold River" – Łosoś, 400 g karma sucha dla kota
Skład
40% świeżego mięsa drobiowego, 29% białka drobiowego (suszonego), skrobia ziemniaczana, mączka grochowa, 10% białka z łososia, wątróbka drobiowa


lubię takie składy, niby łosoś, a i tak kurak dominuje :strach:
Koty żyją akurat tyle, żeby zdążyły spleść się z naszym życiem i zapaść
głęboko w serce. Potem je łamią. Ale ile warte byłoby życie bez nich...


Dwie baby i rudy ...

tosiula

 
Posty: 23190
Od: Sob lut 24, 2007 17:42
Lokalizacja: Kujawy; między miskami a kuwetą

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 176 gości