wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 26, 2018 10:21 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Patmol pisze:doczytałam właśnie, ze brat i siostra
wyglądają super razem

Dziękuję za komplement w psim imieniu :wink:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4846
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pon lut 26, 2018 10:23 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

a kto rządzi?

u mnie jednoznacznie rządzi Caillou, a Sweetie to odpowiada
dojada jedzenie po Caillou (Caillou jej chętnie odstąpi)
chowa sie za Caillou w trudnych chwilach na spacerze (Sweetie sie boi wielkiego lasu i dzikich zwierząt :strach: )
i w ogolę naśladuje Caillou (ale łapania myszy Caillou nie dała rady jej nauczyć, chociaz próbowała wiele razy; Sweetie sie brzydzi żywych myszy, a dzików się boi)

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27175
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lut 26, 2018 10:27 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Patmol pisze:a kto rządzi?

u mnie jednoznacznie rządzi Caillou, a Sweetie to odpowiada
dojada jedzenie po Caillou (Caillou jej chętnie odstąpi)
chowa sie za Caillou w trudnych chwilach na spacerze (Sweetie sie boi wielkiego lasu i dzikich zwierząt :strach: )
i w ogolę naśladuje Caillou (ale łapania myszy Caillou nie dała rady jej nauczyć, chociaz próbowała wiele razy; Sweetie sie brzydzi żywych myszy, a dzików się boi)


Dobre pytanie :)
Z moich obserwacji wynika że u mnie rządzi kocur ( pirat ) :) On ustawia całe towarzystwo po kątach i jak mu się coś nie podoba to potrafi pacnąć psy łapką 8)
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4846
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pon lut 26, 2018 10:31 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

kot rządzi psami????
porażka :mrgreen:

u mnie Caillou nie rządzi kotami; ona uważa, ze koty to zbędne zamieszanie w domu, no ale skoro są -no to trudno
a Sweetie uwielbia koty zaganiać (ma chyba geny psy pasterskiego :twisted: ) jak sie zbliża pora jedzenia to Sweetie koty zagania, tam gdzie powinny jej zdaniem być
bo najpierw koty dostaja, a dopiero potem psy
wiec Sweetie wkurza, a Sweetie to żarłok straszny, ze kot sie nie meldują na miejscu i opóźniają jej posiłek (a koty sie bardzo ładnie meldują -ale dopiero jak im miski postawię)

żaden kot by sie nie odważył pacnąć psa łapą :strach:

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27175
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lut 26, 2018 10:33 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Patmol pisze:kot rządzi psami????
porażka :mrgreen:

u mnie Caillou nie rządzi kotami; ona uważa, ze koty to zbędne zamieszanie w domu, no ale skoro są -no to trudno
a Sweetie uwielbia koty zaganiać (ma chyba geny psy pasterskiego :twisted: ) jak sie zbliża pora jedzenia to Sweetie koty zagania, tam gdzie powinny jej zdaniem być
bo najpierw koty dostaja, a dopiero potem psy
wiec Sweetie wkurza, a Sweetie to żarłok straszny, ze kot sie nie meldują na miejscu i opóźniają jej posiłek (a koty sie bardzo ładnie meldują -ale dopiero jak im miski postawię)

żaden kot by sie nie odważył pacnąć psa łapą :strach:


No to pirat jest wyjątkiem bo je paca od 6 lat i jeszcze żaden pies mu nie oddał :roll:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4846
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pon lut 26, 2018 10:43 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

charakterny kot
moje psy maja prawie po 20 kg, Caillou koty lubią, bo ona jest bardzo spokojna
ale Sweetie to taki mały Tyranozaur :roll: 20 kg Tyranozaur, :roll:
Sweetie ma bardzo duże zęby jak na takiego w sumie małego psa, i ogromny apetyt i nie ma poczucia humoru w sprawie jedzenia , i uwielbia koty zaganiać -czuje sie odpowiedzialna za to, żeby były w odpowiednich miejscach (jak ja zwrócę kotu uwagę, że włazi nie tam gdzie trzeba -Sweetie juz jest przy kocie i egzekwuje :roll: czasem nawet nie zdąże zwrócić kotu uwagi) Sweetie pilnuje porządku
Pumba czasem próbuje jej ukraśc jedzenie z miski, ale to jest głupi pomysł
Tymoteusz jej odpyskuje czasem, ale Tymoteusz jest w ogóle na innych prawach jakby, i uważa się za ważnego bardzo kota (i słusznie)
Zorro lubi Sweetie, i jest przekonany że ona tez go lubi
ale Elbert I Ryjek to sie jej boja, chociaż oprócz głupich min nic więcej wobec nich nie robi , udaje po prostu że jest potworem i ich zje :roll: Sweetie to nie jest za mądra :roll:

ciekawe czy jakby zobaczyła siebie w lustrze, toby sie wystarszyła

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27175
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lut 26, 2018 10:51 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Patmol pisze:charakterny kot
moje psy maja prawie po 20 kg, Caillou koty lubią, bo ona jest bardzo spokojna
ale Sweetie to taki mały Tyranozaur :roll: 20 kg Tyranozaur, :roll:
Sweetie ma bardzo duże zęby jak na takiego w sumie małego psa, i ogromny apetyt i nie ma poczucia humoru w sprawie jedzenia , i uwielbia koty zaganiać -czuje sie odpowiedzialna za to, żeby były w odpowiednich miejscach (jak ja zwrócę kotu uwagę, że włazi nie tam gdzie trzeba -Sweetie juz jest przy kocie i egzekwuje :roll: czasem nawet nie zdąże zwrócić kotu uwagi) Sweetie pilnuje porządku
Pumba czasem próbuje jej ukraśc jedzenie z miski, ale to jest głupi pomysł
Tymoteusz jej odpyskuje czasem, ale Tymoteusz jest w ogóle na innych prawach jakby, i uważa się za ważnego bardzo kota (i słusznie)
Zorro lubi Sweetie, i jest przekonany że ona tez go lubi
ale Elbert I Ryjek to sie jej boja, chociaż oprócz głupich min nic więcej wobec nich nie robi , udaje po prostu że jest potworem i ich zje :roll: Sweetie to nie jest za mądra :roll:

ciekawe czy jakby zobaczyła siebie w lustrze, toby sie wystarszyła


A spróbuj :wink:
Moje się zobaczyły w lustrze i zaczęły jednocześnie warczeć na swe odbicia :lol: :lol:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4846
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pon lut 26, 2018 10:54 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

musze spróbować, bo przegina czasem
tyranozaur
Obrazek

Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27175
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lut 26, 2018 10:56 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Patmol pisze:musze spróbować, bo przegina czasem
tyranozaur
Obrazek

Obrazek


Gdzie :?: :?:
Bo ja widzę psie cudo na smyczy :wink:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4846
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pon lut 26, 2018 10:58 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

bo nie jesteś kotem :mrgreen:
to jest koci tyranozaur
aLE np Zorro ją lubi (potrafi sie do niej przytulać) a Pumba uważa ze jest niegrozna (bo jej wyżera jedzenie z miski, mimo że Sweetie udaje, ze mu odgryza głowę i jest naprawdę zła :roll: ale w sumie rzeczywiscie jak dotąd nic mu nie zrobiła)

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27175
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lut 26, 2018 11:05 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Patmol pisze:bo nie jesteś kotem :mrgreen:
to jest koci tyranozaur
aLE np Zorro ją lubi (potrafi sie do niej przytulać) a Pumba uważa ze jest niegrozna (bo jej wyżera jedzenie z miski, mimo że Sweetie udaje, ze mu odgryza głowę i jest naprawdę zła :roll: ale w sumie rzeczywiscie jak dotąd nic mu nie zrobiła)


No widzisz że to żaden "tyranozaur " :lol:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4846
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pon lut 26, 2018 13:43 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

U mnie prócz Dropka [*] każdy pies "pod kotami" chodzi. Nawet jeśli Hesiek teraz je goni jak idą do jego miski, to i tak nie raz się zdarza, że mu zajumają kawałek mięsa i on se może ... poszczekać, żeby mame przyszła i obroniła.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon lut 26, 2018 13:55 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

zadziwiające :strach:
u mnie by to nie przeszło

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27175
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lut 26, 2018 14:06 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Toperek [*] - przecież dawniej pies łańcuchowy - raz przez te 11 miesięcy jak był naszczekał na koty (bo po nim biegły a on chciał spać) i zdarzało się, że np. Susu właziła mu do miski i kradła, a on warczał. W końcu zamykałam go z posiłkiem w łazience i sobie jadł sam a jak skończył wołał, żeby go puścić. Rysia [*] koty pocieszały jak płakał, jeść dostawał w łazience, generalnie żył sobie "obok". Dropek [*] pierwszego dnia pokazał, że on wcale nie zamierza być na końcu łańcucha pokarmowego w tym domu i że jest miły, ale jak podskoczą mu, to nie da sobie w kaszę dmuchać - i to był jedyny pies co jak równy z równym z kotyma żył. Hesiek na początku bał się bardzo kotów, potem zrozumiał, że mu krzywdy nie zrobią i że nie musi im ustępować. Ale zwiewa ode mnie mimo że kocha głaski jak więcej niż 1 kot podejdzie się miziać. Zresztą Sivir też uznawała, że koty górą, Nora jako kulturalny gość nie naprzykrzała się kotom (przestała je zaczepiać do zabawy jak źle popatrzyłam na nią), Ghandi jak przylazł za mną jak kot na niego syknął to się położył po psiemu pokazując, ze nie ma złych zamiarów (bardzo żałuję, że go nie zatrzymałam wtedy, ale los chciał inaczej).
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon lut 26, 2018 15:04 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

W bardzo wielu domach nieduży kot rządzi psem, nawet bardzo dużym psem. Czasem jest tak, że kot leży na środku przejścia (ma się nie raz wrażenie, że koty robią to specjalnie) i pies się BOI przejść. Stanie obok ze smutną miną i płacze, żeby mu pomóc.
Tak jest w wielu jeśli nie w większości domów.
Bo kot po prostu JEST. Taka odczuwalna kocia OBECNOŚĆ.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10686
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, jowitha, magnificent tree, wozniaq i 713 gości