wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 07, 2017 22:30 Re: biszkoptowy pies, likaoński potwór i wszędzie zielsko

Podobno zdarza się (na całym świecie) że koty nie mające właściciela wparowują komuś do domu (i już zostają):
http://joemonster.org/art/39867/Ludzie_ ... il_sie_kot
Oczywiście nie wiem, ile jest prawdy w tych historiach, ale skoro ktoś zrobił cały "album" cudzych różnych fotek, to podejrzewam, że jednak tak czasem bywa.

Co do kotka, który wpadł Ci do mieszkania, to wcale nie musi być czyjś. Bąbelek był zdecydowanie niczyj, po wolno żyjącej kotce, ale kotka mogła być obyta z ludźmi (jej nie widziłam ale kojarzę część tutejszych kotek), a sam malec miał w sobie to coś, że pchał się do człowieka. Budowlańcy widzieli go kilka tygodni przed tym, jak zabłądził i na niego trafiłam. Coś mu dawali do żarcia, więc tym bardziej lgnął do ludzi. Psa mógł nigdy nie widzieć, bo natychmiast się przytulił do mojej piesy (na zmianę z przytulaniem się do mojego buta).
Tak więc ja bym nie była wcale taka pewna, że ten czarny kotek jest/był czyjś. Oczywiście mógł zostać podrzucony na podwórko, ale to nie jest pewne z zasady.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw cze 08, 2017 6:27 Re: biszkoptowy pies, likaoński potwór i wszędzie zielsko

Jest bardzo oswojony i doskonale z-socjalizowany. Pcha się na kolana (i na kolanach śpi)i do łózka do człowieka.
Niesamowicie sie cieszy na widok człowieka. Mruczy, tańczy, wdzięczy się. Bawi sie cudnie z człowiekiem.Nie drapie, nie gryzie w zabawie (ale i zęby i pazurki ma jeszcze delikatne)
Załatwia sie do kuwety.Nie ma wymiotów ani biegunki.
Je jak smok.
I jest pełen entuzjazmu.
Ma ok 10 tygodni. Wet mu wpisał jako date urodzenia 29 marca.
Kocurek.
Odrobaczony i odpchlony (wczoraj)
Nie ma czipa (Młody koniecznie prosił o sprawdzenie) :mrgreen: Nie spodziewałam się że będzie miał czipa.
Ostatnio edytowano Czw cze 08, 2017 7:33 przez Patmol, łącznie edytowano 1 raz

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw cze 08, 2017 7:20 Re: biszkoptowy pies, likaoński potwór i wszędzie zielsko

taki słodziak (szczypior)

Obrazek

Obrazek

raczej patyczakowaty
Obrazek

Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw cze 08, 2017 7:29 Re: biszkoptowy pies, likaoński potwór i wszędzie zielsko

i jeszcze
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw cze 08, 2017 7:33 Re: biszkoptowy pies, likaoński potwór i wszędzie zielsko

zdjecia były na szybko, ale widać że kotek bezproblemowy do człowieka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw cze 08, 2017 7:55 Re: biszkoptowy pies, likaoński potwór i wszędzie zielsko

Jedynie kuweta sugeruje, że kotek mógł mieć dom. Bąbelek kuwety nie znał. Szybko ogarnął, ale pierwszych kilka razy sikał na posłanko. Miał ok. 8-9 tyg.

Tak czy owak czarny jest pocieszny i bardzo kosmaty ;)
A czipa zawsze jest dobrze sprawdzić, ten upór u syna mi się podoba :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw cze 08, 2017 8:03 Re: biszkoptowy pies, likaoński potwór i wszędzie zielsko

No, to masz ślicznego, przytulnego kotka :D
Cieszysz sie ?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22907
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw cze 08, 2017 8:10 Re: biszkoptowy pies, likaoński potwór i wszędzie zielsko

nie

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw cze 08, 2017 8:19 Re: biszkoptowy pies, likaoński potwór i wszędzie zielsko

Patmol pisze:nie

:mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22907
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw cze 08, 2017 8:29 Re: biszkoptowy pies, likaoński potwór i wszędzie zielsko

to znaczy cieszę się, ze ma właściwy, bardzo adopcyjny charakter i jest zdrowy -bo szybko ma szansę na dom
zupełnie się nie chowa, nie ucieka - przytulak i słodziak w jednym

załozyłam mu wątek viewtopic.php?f=13&t=180417&p=11786542#p11786542 zapraszam

i będę pytać znajomych,zdrowy fajny kot

za tydzień do szczepienia (moeż juz nie u mnie :mrgreen: )

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw cze 08, 2017 13:37 Re: biszkoptowy pies, likaoński potwór i wszędzie zielsko

Słodziak straszny... Zapytam znajomej, ma jedną szczylkę, coś mówiła o drugim...
Puszeńko :1luvu:
Cnoty niewieście mam w paluszku ╭∩╮

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32465
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt cze 09, 2017 9:22 Re: biszkoptowy pies, likaoński potwór i wszędzie zielsko

pytaj 8)
naprawdę fajny kotek , przytulak, słodziak, rezolutny

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt cze 09, 2017 11:10 Re: biszkoptowy pies, likaoński potwór i wszędzie zielsko

w przyszłym tygodniu chcemy wybrać się na jednodniową wycieczkę na Masyw Trójgarbu (góry Wałbrzyskie) https://www.google.pl/search?q=masyw+tr ... 20&bih=482 https://getpocket.com/a/read/1777106340

czy ktoś wie 8) gdzie tam można zaparkować? w sensie czy parking jakiś jest?
np w Gostkowie 8)

znalazłam że jest jakiś mały parking (był w 2012 ) w Starych Bogaczowicach 8) może stamtąd zaczniemy wycieczkę

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt cze 09, 2017 12:40 Re: biszkoptowy pies, likaoński potwór i wszędzie zielsko

Młody wymyślił, żeby Malucha nie oddawać (bo on sie będzie nim zajmował i to będzie jego kot i w ogóle) a oddać Ryjka 8)
Młody nie lubi Ryjka, bo Ryjek zaraz mu sika na buty, jak Młody je gdzieś rzuci -zamiast odstawić na miejsce.
Dobry pomysł, no nie?
Tyle ze ja bym tez chętnie oddała Ryjka, gdyby go ktoś chciał 8) (niezaleznie od oddania Malucha oczywiście)

Ryjkowi maluch się nie podoba
Obrazek

obserwuje go z niesmakiem
Obrazek

A może ktoś by chciał i Malucha i Ryjka? w pakiecie :mrgreen:

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt cze 09, 2017 14:38 Re: biszkoptowy pies, likaoński potwór i wszędzie zielsko

Patmol, dawno nie miałaś kociaków, więc Ci się trafił :mrgreen:
Śliczny szczypiorek!

Mógł być podrzucony, albo i nie.
Pięć lat temu działkowa kotka, zanim zdążyłam ją ciachnąć, powiła 4 bure kocurki.
Trzy były straszne dzicze, długo jeszcze uciekały po ścianach,
a jeden od razu, sam z siebie był miziasty i nie bacząc nawet na psa kotożercę pędził do człowieka!
Ten kociak to teraz mój Budrys.

Też kiedyś znalazłam na wycieraczce kota – mojego Koczisa.
Ktoś widział, jak wspinał się za mną po schodach,
i został pod drzwiami czekając na rozwój wydarzeń...
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4565
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 253 gości