wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 18, 2018 23:07 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Pies ma cztery nogi, a Ty tylko dwie. ;)
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34183
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Nie lis 18, 2018 23:11 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

ale zdecydowanie dłuższe
podchodzimy do takiej drzewiastej przeszkody, pies ma głowę poniżej przeszkody - robi hop i jest na górze

ja mam przeszkodę na wysokości brzucha, czyli głowę wyżej, i jak-kolwiek próbuję - to hop nie zrobię - kładę się na brzuchu na przeszkodzie i sie przeczołguje i potem łup i spadam z drugiej strony przeszkody - no i następna przeszkoda przede mną :oops:

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lis 19, 2018 7:52 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Czy tylko ja mam takie wrażenie po zdjeciach, że psy są spore? Weź, może daj zdjecie jak suczki stoją koło Twoich nóg np.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lis 19, 2018 8:19 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

morelowa pisze:Czy tylko ja mam takie wrażenie po zdjeciach, że psy są spore? Weź, może daj zdjecie jak suczki stoją koło Twoich nóg np.

one są małe, to takie kompaktowe pieski

siebie nie mam, no bo ja robię zdjęcia
ale proszę bardzo koło nóg mojego męża
Obrazek

Obrazek

i syna/ pewnie miał wtedy ok 1,50 m wzrostu
Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lis 19, 2018 17:32 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Piękne zdjęcia na poprzedniej stronie :) Szczególnie pierwsze moje ulubione :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lis 19, 2018 17:38 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

To raczej psy średnie niż małe. :)
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34183
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pon lis 19, 2018 18:18 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Gretta pisze:To raczej psy średnie niż małe. :)

No, właśnie :mrgreen: Wynika mi, że psa jest jakby powyźej kolana Twojego męża, to jak popatrzyłam na swoje nogi , a mam 158, to wcale nie jest mały pies!
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lis 19, 2018 19:35 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

klaudiafj pisze:Piękne zdjęcia na poprzedniej stronie :) Szczególnie pierwsze moje ulubione :)


które konkretnie?


Gretta pisze:To raczej psy średnie niż małe. :)

małe
pod pachę można wziąć 8)

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lis 19, 2018 21:03 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro lis 21, 2018 8:18 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Byłam wczoraj służbowo w Wałbrzychu. I widziałam śnieg :strach: :mrgreen:

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lis 21, 2018 10:06 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Wielkie rzeczy :roll: Od nocy widzę we Wro. Wprawdzie byle jaki ale jednak . Niestety.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 21, 2018 10:09 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

śnieg zimą? :mrgreen: :strach:
w Legnicy prawie się nie zdarza -muszę psy w góry wozić, żeby śnieg zobaczyły

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lis 21, 2018 13:27 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

WAŻNA INFORMACJA

Zgodnie z ostatnimi badaniami czarny kot w domu w obecnych czasach to podstawa egzystencji. Szczęścia, fortuny, bezpieczeństwa i dobrych fluidów. I zdrowia.

Nie masz jeszcze czarnego kota? Masz kota, ale nie czarnego?
jest szansa dla Ciebie

tą szansą jest PUMBA

TEN czarny kot zna i akceptuje psy. Wiadomo, ze pies się słucha właściciela, nie gania kota, nie przeszkadza w jedzeniu kotu, ale do miski psu można zaglądnąć, a nawet jak pies warknie to nic to nie znaczy -i z miski psu normalnie kot może wyżerać do woli. Pumba mieszka bezproblemowo z dwoma psami po 20 kg.

Pumba zna i akceptuje koty. Chociaż raczej wolałby rządzić kotami, gdyby ewentualnie był wybór. Obecnie nie ma wyboru.


Pumba to mruczek, przytulak i słodziak

Jeśli masz już fajnego, zadbanego kota i szukasz dla niego entuzjastycznego towarzysza do wspólnych zabaw i zostawania w mieszkaniu, albo jeśli szukasz dla siebie energicznego, ale dorosłego kota - czarny uroczy Pumba może być właśnie TYM kotem.

Mieszka w Legnicy. W mieszkaniu. Zna domowe hałasy (boi się odkurzacza). Duźo śpi ( jak to kot przesypia 28 godzin na dobę ) ale jest dość entuzjastyczny kiedy nie śpi. Lubi zabawy z innymi kotami; przy czym ma swoją masę i bawi się tez dość entuzjastycznie.

I teraz najważniejsze. Pumba nie jest wytworem fantazji, marzeniem o kociej doskonałości.
Pumba istnieje NAPRAWDĘ
i UWAGA UWAGA nie jest pluszakiem na baterie

To uroczy, czarny oczywiscie, wyjątkowy AUTENTYCZNY kot, ma obecnie ok 1,5 roku, szuka domu ( do adopcji) Legnica

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lis 21, 2018 16:08 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

:ryk: :ok: :201461
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34183
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Czw lis 22, 2018 13:43 Re: wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Wolicie koty pełne entuzjazmu czy raczej takie ciapy?

Tak się ostatnio zastanawiałam jaki kot byłby kotem idealnym do adopcji, w sensie kot z jakim charakterem.

Mnie najbardziej, z charakteru, podobają się takie koty - rakiety woda- powietrzu, gadatliwe, ruchliwe, entuzjastyczne, inteligentne, pomysłowe. Jak się ma takiego kota, to się wie, że się ma zwierzaka w domu.

Ja mam takiego kota w typie syjama starego typu, Tymoteusza, i on jest zawsze rozgadany i zawsze entuzjastyczny, teraz ma ok 8-9 lat, ale niewiele się zmienił przez ostatnie lata. Tymoteusz to taka inteligentna gadatliwa rakieta.

I entuzjazm innych kotów zawsze oceniam przez pryzmat tego kota właśnie

Bo Pumba, z jednej strony jest naprawdę pełen entuzjazmu, to kot taki trochę w stylu "czarna rakieta o konkretnej masie i nie do końca ustalonym kierunku lotu"
ale, z drugiej strony,
ten jego entuzjazm jest krótki, i potem Pumba śpi -uwielbia spać w kartonie

Pumba się bardzo dużo bawi i bardzo intensywnie z Tymoteuszem, takie dwie rakieto-czołgi przewalające się w zabawie.

I Pumba jest taki momentami, jak rakieta właśnie albo czołg wyścigowy, to znaczy ze dwie -trzy godziny dziennie, ale wtedy dużo bawi się z Tymoteuszem, oni sie bawią w intensywne zapasy dwóch czołgów, a potem Pumba śpi zmęczony a Tymoteusz kombinuje, coby wykombinować nowego i ciekawego, bo nikt inny się z nim nie bawi w przewalanki czołgów.

Wiec nie wiem w sumie jaki Pumba byłby w domu bez kotów, albo w domu z kotami wprawdzie, ale bez ponad 7 kg kota w typie syjama, który ma charakter wszędobylskiego psa, i lubi intensywne przepychanki

Wydaje mi się, że Pumba, który ma teraz ok 1,5 roku, z czasem będzie więcej spał, a mniej szalał, bo ma takie kształty odpowiednie do spania. Ale na pewno fajnie byłoby gdyby trafił na dobranego towarzysza zabaw.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], MiltonGob, włóczka i 170 gości