wątek likaoński czyli dwa psy, Sudety i inne futrzaki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 28, 2017 8:05 Re: Akademia Patmola poleca-czarny kot orientalny PUMBO od 1

No nie wiem, kto tu był czyim asystentem :lol:

:201461 :201461
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4565
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Śro cze 28, 2017 14:25 Re: Akademia Patmola poleca-czarny kot orientalny PUMBO od 1

To mi wygląda na kradzież na zlecenie. :twisted:
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23735
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Śro cze 28, 2017 17:28 Re: Akademia Patmola poleca-czarny kot orientalny PUMBO od 1

Patmol pisze:
Obrazek


he he Ryjek wzioł sobie do serca, ze chcesz ja oddac i na bóstewo bedzie sie robic:
1. zeby zmiekczyc Wasze serca i zostac
2. zeby ktos ja w koncu zechcial, bo juz ma dosc zycia w domu gdzie jej nie chca

ktora obcje obstawiasz? :ryk:
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Czw cze 29, 2017 12:48 Re: Akademia Patmola poleca-czarny kot orientalny PUMBO od 1

może i rzeczywiście mogłaby sie pudrować

Obrazek

Ryjek kolorystycznie ludziom sie podoba, ale charakter ma specyficzny. Nie wolno jej dotykać, a w przypadku podniesienia jej dostaje autentycznej furii. Ma fobie na punkcie bycia podnoszoną. Normalnie funkcjonuje w mieszkaniu, nie chowa się wcale, zachowuje sie jak każdy inny kot, do momentu jej podniesienia.

No i ma fobie na punkcie czystości, żeby wszystko leżało na swoim miejscu, nie znosi bałaganu i nadmiaru przedmiotów. Minimalistka i esencjalistka.
Tylko książek może być za dużo i w nieładzie.

Obrazek
Chętnie bym się jej pozbyła. Ale to trudne. Bardzo.



Bo nawet złapać jej nie umiem. I wsadzenie jej do transportera to naprawdę wyzwanie. Zachowuje sie wtedy jak najdziksza dzicz, gryzie i drapie, nie ma żartów naprawdę.
Poza tym to spokojny ugodowy, ustępujacy kotek, który uwielbia spać na środku, tak żeby wszystko widzieć i słyszeć.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw cze 29, 2017 13:05 Re: Akademia Patmola poleca-czarny kot orientalny PUMBO od 1

Patmol pisze:może i rzeczywiście mogłaby sie pudrować


Jest śnieżnobiała, pewnie dlatego.



Patmol pisze:No i ma fobie na punkcie czystości, żeby wszystko leżało na swoim miejscu, nie znosi bałaganu i nadmiaru przedmiotów. Minimalistka i esencjalistka.
Tylko książek może być za dużo i w nieładzie.

O u mnie jest właśnie książek za dużo (ale z powodu papugi zaczełam dbać o porządek (nie widać tego zbyt długo niestety)

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21

Post » Czw cze 29, 2017 13:17 Re: Akademia Patmola poleca-czarny kot orientalny PUMBO od 1

czyli masz idealne warunki dla Ryjka 8)

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie lip 02, 2017 17:33 Re: Akademia Patmola poleca-czarny kot orientalny PUMBO od 1

wyskoczyliśmy wczoraj na całodzienną wycieczkę w Karkonosze
ale była super pogoda, i deszcz i słońce i wiatr
kwitną już naparstnice purpurowe, ale jagód jeszcze nie ma
i doskonała była widoczność, mimo deszczu
dzisiaj tez mieliśmy gdzieś jechać, ale nikt nie miał siły (no, może Sweetie miała siłę, bo ona zawsze ma siłe na wycieczkę)

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lip 03, 2017 21:35 Re: Akademia Patmola poleca-czarny kot orientalny PUMBO od 1

Patmol pisze:czyli masz idealne warunki dla Ryjka 8)

Ale nie mam rękawic spawalniczych :wink:

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21

Post » Wto lip 04, 2017 6:26 Re: Akademia Patmola poleca-czarny kot orientalny PUMBO od 1

mogę dodać w gratisie
jak oddam Ryjka nie będą mi już potrzebne

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lip 05, 2017 15:49 Re: Akademia Patmola poleca-czarny kot orientalny PUMBO od 1

Patmol pisze:mogę dodać w gratisie
jak oddam Ryjka nie będą mi już potrzebne


:ryk:
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Czw lip 06, 2017 7:10 Re: Akademia Patmola poleca-czarny kot orientalny PUMBO od 1

może to w ogłoszeniu napisać :mrgreen: że oddam w gratisie do kota rękawice spawalnicze?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lip 06, 2017 8:37 Re: Akademia Patmola poleca-czarny kot orientalny PUMBO od 1

Słuszny pomysł.
Ale trzeba by dokładniej sprawdzać potencjalny dom.. :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22909
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 06, 2017 9:37 Re: Akademia Patmola poleca-czarny kot orientalny PUMBO od 1

dlaczego?
Ryjek by sobie dał rade z każdym
o ile ktoś by go chciał, a nikt nie chce niestety, ze względu na charakter

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lip 06, 2017 20:35 Re: Akademia Patmola poleca-czarny kot orientalny PUMBO od 1

Patmol pisze:może to w ogłoszeniu napisać :mrgreen: że oddam w gratisie do kota rękawice spawalnicze?


NIE. W ogloszeniu napisz, ze masz kotke OZDOBNA :lol:
tylko do PODZIWIANIA - bron boze dotykania :strach:

Cos w ten desen https://www.olx.pl/oferta/baska-kot-ozd ... 92c05dc63e :ryk:
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Czw lip 06, 2017 21:36 Re: Akademia Patmola poleca-czarny kot orientalny PUMBO od 1

W sumie to ta kotka jeszcze najgorszego charakteru nie ma. Kiedyś moi rodzice mieli kotkę z piekła rodem, serio.
Miała żelazną łapę i sztylety zamiast pazurów. Jak jej coś nie pasowało to potrafiła się rzucić.
A wg niej powinien panować zawsze ład i porządek oraz cisza. Psy wiedziały że zbyt głośne harce skutkują kotem na grzbiecie, goście też o tym mieli okazję się przekonać podczas ogrodowego grila pod gruszą z której kotka obserwowała przebieg imprezy, gdy jeden z gości był za głośny to w mgnieniu oka miał kota na głowie.
Jego mina bezcenna.

FarciKot pisze:NIE. W ogloszeniu napisz, ze masz kotke OZDOBNA :lol:
tylko do PODZIWIANIA - bron boze dotykania :strach:

Cos w ten desen https://www.olx.pl/oferta/baska-kot-ozd ... 92c05dc63e :ryk:

Czytałam kiedyś to ogłoszenie, faktycznie nietypowe, ale długo już się ukazuje.

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jacek1982, włóczka i 254 gości