....i do przodu ;)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 13, 2018 13:28 Re: Ogromny dylemat....

Najnowszego maleńtasa też przywieziono mi w wieku ok. 2 tyg.
Miał brzuszek jak balon, przez dwie doby nie był odsikiwany, bo nikt nie wiedział, że trzeba. :?
Po masażu sikał i sikał...
Na kupkę czekaliśmy jeszcze ze dwa dni.
:ok: :ok: za maluszki!
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4565
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Sob paź 13, 2018 14:24 Re: Ogromny dylemat....

za maluszki :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Sob paź 13, 2018 17:23 Re: Ogromny dylemat....

Yyyyy, ręce opadają i cycki i wsio.
No ale udało się z kupami, twarde jak kamyki, dupcie chyba podrażniło, bo zaczerwienione. Jednemu wyciągałam palcami takie długie gówienko suche jak diabli :(
Ten mały "osowiały" się ogarnął właściwie natychmiast po odsikaniu, a siuuuuraaaał jak kobyła :wink: brzuszki wszystkie zrobiły się mięciutkie zaraz po wysikaniu, i wszystkie dużo sikały, ale ten szary najwiecej.

Teraz co chwila chcą jeść :twisted: odbijają sobie dwa dni głodówki :wink: a mordy rozdarte jak diabli mają wrrr

Nie wyrywają się już tak przy masowaniu, ale dla pewności masujemy prawie bez przerwy, bo nie wiem ile jeszcze tej kupy może tam w nich zalegać...tylko te dupcie zaczerwienione, miały sporo parafiny na tyłkach i troszkę wepchnięte do środeczka, ale te kupalki dramatycznie suche...

Strasznie mi ulżyło jak ten szary się tak zebrał w sobie, teraz drze pyska jak reszta i taki "żywy", wiadomo obserwuje ale chyba bedzie ok.
Zaraz zrobie zdjęcia potworkom i wstawie, sama muszę coś zjeść, bo mi w brzuchu burczy a od rana, adrenalina mnie trzymała to i nic nie jadłam :wink: za chwileczkę wrócę na forum
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Sob paź 13, 2018 17:46 Re: Ogromny dylemat....

Oesu, Eweli! Jesteś wielka! Uratowałaś im życie, być może w ostatniej chwili! :201494 :201494 :201494
Jakby co, moja propozycja aktualna.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob paź 13, 2018 19:20 Re: Ogromny dylemat....

Dziękuję kochane.
No to fotki- oczywiście kiepścizna, dzieci już padnięte, cały dzień mi pomagały przy masowaniu, Karol żarcie szykował :mrgreen: ale na 16:00 musiał jechać na dyżur, więc nie ma mi kto trzymać co by dobre zdjęcie zrobić :wink: kolory trochę przekłamane bo z fleszem. Jutro ich namówię na sesję :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

KociaMamo, też teraz myślę, że to była ostatnia chwila na zabranie kociaków. Może nie tyle głód by je zabił, co zatrzymany mocz- brzuszki były takie napięte, aż nieprzyjemne w dotyku "sztuczne". Ten co jest na zdjęciu solo, to ta bida w najgorszym stanie, a wystarczyło odsiurać brzdąca i już taki żywy, że nawet chwili w miejscu nie bedzie :mrgreen:
Teraz to naprawdę śmieje się i płaczę jednocześnie, tak skrajne emocje się we mnie nagromadziły, że szok. Może jaką meliske trza walnąć, albo nie bo jeszcze czujność stracę :wink:

Coś skutecznego znacie na te dupki podrażnione? Chyba troszkę piecze, bo przed chwilką szła odrobina kupki u każdego i trzy jakby zaczęły zaciskać nagle, no tak jakby je piekło, żeby kupy nie wypuścić, jeden biało grafitowy tylko normalnie i kupcia mu już miększa troszkę poszła
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Sob paź 13, 2018 19:27 Re: Ogromny dylemat....

o matko, jakie cudne maleństwa! powinny miec imiona związane ze szczęściem bo naprawdę....

Farcik itp.

sudocremem smarowałam ale pupę dorosłej kotki, nie wiem czy takim maleńtasom też można go zastosować
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob paź 13, 2018 19:31 Re: Ogromny dylemat....

Fart, Fuks, Fortuna i Victoria - takie mam luźne skojarzenie na szczęściarzowe imiona ;)
(Gdyby było dwóch chłopaków i dwie dziewczyny)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob paź 13, 2018 19:38 Re: Ogromny dylemat....

Super fajne te imionka :lol:
Tylko po mojemu to czterech chłopów mamy :mrgreen:
Śpią mi pod buzką na cyckach i bardzo zadowolone-na bank chłopy :smokin:
Tak serio to dwutygodniowe jajka już widoczne mocno :wink:
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Sob paź 13, 2018 19:56 Re: Ogromny dylemat....

eweli77 pisze:Dziękuję kochane.
No to fotki- oczywiście kiepścizna, dzieci już padnięte, cały dzień mi pomagały przy masowaniu, Karol żarcie szykował :mrgreen: ale na 16:00 musiał jechać na dyżur, więc nie ma mi kto trzymać co by dobre zdjęcie zrobić :wink: kolory trochę przekłamane bo z fleszem. Jutro ich namówię na sesję :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

KociaMamo, też teraz myślę, że to była ostatnia chwila na zabranie kociaków. Może nie tyle głód by je zabił, co zatrzymany mocz- brzuszki były takie napięte, aż nieprzyjemne w dotyku "sztuczne". Ten co jest na zdjęciu solo, to ta bida w najgorszym stanie, a wystarczyło odsiurać brzdąca i już taki żywy, że nawet chwili w miejscu nie bedzie :mrgreen:
Teraz to naprawdę śmieje się i płaczę jednocześnie, tak skrajne emocje się we mnie nagromadziły, że szok. Może jaką meliske trza walnąć, albo nie bo jeszcze czujność stracę :wink:

Coś skutecznego znacie na te dupki podrażnione? Chyba troszkę piecze, bo przed chwilką szła odrobina kupki u każdego i trzy jakby zaczęły zaciskać nagle, no tak jakby je piekło, żeby kupy nie wypuścić, jeden biało grafitowy tylko normalnie i kupcia mu już miększa troszkę poszła


Alantan Plus
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Sob paź 13, 2018 20:00 Re: Ogromny dylemat....

eweli77 pisze:Super fajne te imionka :lol:
Tylko po mojemu to czterech chłopów mamy :mrgreen:
Śpią mi pod buzką na cyckach i bardzo zadowolone-na bank chłopy :smokin:
Tak serio to dwutygodniowe jajka już widoczne mocno :wink:

Cholerka, CZTERY CHŁOPY?? To może Fuks, Fart, Traf i... Pozytyw? :wink: :ryk: Za nic nie umiem wymyśleć ostatniego w tym samym stylu...
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob paź 13, 2018 20:08 Re: Ogromny dylemat....

KociaMama44 pisze:
eweli77 pisze:Super fajne te imionka :lol:
Tylko po mojemu to czterech chłopów mamy :mrgreen:
Śpią mi pod buzką na cyckach i bardzo zadowolone-na bank chłopy :smokin:
Tak serio to dwutygodniowe jajka już widoczne mocno :wink:

Cholerka, CZTERY CHŁOPY?? To może Fuks, Fart, Traf i... Pozytyw? :wink: :ryk: Za nic nie umiem wymyśleć ostatniego w tym samym stylu...


może Lucky :wink: lub Wiktor zamiast Wiktorii
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Sob paź 13, 2018 20:24 Re: Ogromny dylemat....

Ewelinko linomag, lub olej lniany na te dupiny.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob paź 13, 2018 20:35 Re: Ogromny dylemat....

ametyst55 pisze:
KociaMama44 pisze:
eweli77 pisze:Super fajne te imionka :lol:
Tylko po mojemu to czterech chłopów mamy :mrgreen:
Śpią mi pod buzką na cyckach i bardzo zadowolone-na bank chłopy :smokin:
Tak serio to dwutygodniowe jajka już widoczne mocno :wink:

Cholerka, CZTERY CHŁOPY?? To może Fuks, Fart, Traf i... Pozytyw? :wink: :ryk: Za nic nie umiem wymyśleć ostatniego w tym samym stylu...


może Lucky :wink: lub Wiktor zamiast Wiktorii

Albo Cud ;)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob paź 13, 2018 21:06 Re: Ogromny dylemat....

Hehehe dobre wszystkie. Wiecie, że ja nie wymyślam kociakom imion, dla mnie najłatwiej "dziewczynki, dzieciaki" to teraz by były "chłopaki" zapewne :mrgreen: a tak to imiona dostaną :lol:
Należy im się, bo nie wiele brakowało a zostałyby w tamtym domu :oops: Dziękuję wam za takie wsparcie, to więcej niż można by wymarzyć :201494

Duże maluszki, bardzo zaskoczone "cóż to tak piska" cztery mordy siedzą przy pudełku i ani drgną. Zrobiłyśmy z Natalią dodatkową osłonę z kartonu, przy budce i do budy przykleiłyśmy kawałek siatki tekstylnej (jak firanka) więc "duże maluchy" nie mogą się tam same dostać, to chociaż siedzą i nasłuchują. Reszta towarzystwa natychmiast wyniosła się z sypialni :ryk: przynajmniej kłótni nie ma, bo zgodnie stwierdziły, że pier*olą ten majdan. Tylko Brojek zainteresowany podszedł, ale warknął i z godnością się wycofał (spieprzał aż się kurzyło :ryk: )

Muszę je karmić max, co 2 godz. bo wygłodzone są, a wole im narazie częściej i mniej dawać, co by się nie przejadły. Chyba że nie ma takiego ryzyka? Jak myślicie?
Jeesuu jeszcze mi Kuba wyje, że bajka nie przeczytana, muszę go uśpić wrrrrr
Ostatnio edytowano Sob paź 13, 2018 21:54 przez kociołkowo, łącznie edytowano 1 raz
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Sob paź 13, 2018 21:52 Re: Ogromny dylemat....

Posmaruj dupiny czym masz np Sudocremem, wazelina... Trzeba je smarować często a przed wypróżnieniem duża warstwą. Delikatnie ucierając. Deczko się poplami :mrgreen: ale to szczegół.
Maść z wit.A deczko szczypie przy podrażnieniach więc raczej nie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości