....i do przodu ;)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 13, 2018 8:40 Re: Kociaki już rozrabiaki

Milva, to co mam to wklejam. Za mało cierpliwości we mnie żeby im super fotki zrobić.
Dracula to "padlina-opos" jak go wziąć na ręce, udaje truposza i tak z dziesięć minut potrafi bez ruchu, nawet nie mrugnie :mrgreen: do tego rozrabiaka jak cała reszta, wszędzie go pełno, uwielbia laser i wędkę, nie zawsze śpi z nami, jak sobie umyśli to lula na drapaku.
Co do puchatości, to one nie są super ekstra puchate. Owszem trójka ma dłuższą sierść, burasia nie, ale długowłosymi to ich nazwać nie można.
Obrazek[/url]
html]Obrazek[/url
Obrazek
Obrazek
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pt lip 13, 2018 8:44 Re: Kociaki już rozrabiaki

O matko jakie słodkie!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt lip 13, 2018 11:36 Re: Kociaki już rozrabiaki

Najlepszy kolega Brojka, we dwóch urządzają takie gonitwy, że chaupa się trzęsie :lol:
Ostatnio edytowano Pt lip 13, 2018 15:09 przez kociołkowo, łącznie edytowano 1 raz
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pt lip 13, 2018 12:16 Re: Kociaki już rozrabiaki

To Profesor do domku juz pojdzie? Bedzie go brak :) ale super, ze domek znalazl.
P.S. jak to Milva nie bedziesz hodowac? A ja myslalam, ze jak mi kiedys odbije i bede chciala kota z rodowodem to tylko od Ciebie :piwa:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt lip 13, 2018 13:12 Re: Kociaki już rozrabiaki

eweli77 pisze:Najlepszy kolega Brojka, we dwóch urządzają takie gonitwy, że chaua się trzęsie :lol:

To czarne cudo tak z Brojkiem szaleje?
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt lip 13, 2018 15:16 Re: Kociaki już rozrabiaki

Tak ten czarny, zresztą one wszystkie się z bim bawią ale dracula to co chwila go zaczepia.

Profesor znalazł domek ale na swoje pójdzie jak skończy trzy miesiące wiec jeszcze prawie dwa tygodnie bedzie z nami, domek ma też lalunia cukiereczek, tylko emki i draculi nikt nie chce :(

Kiedyś weszłam na strone hodowli Milvy i właśnie czytałam, że ma ostatni miot. Będzie o jednego dobrego hodowce mniej :(
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pt lip 13, 2018 17:41 Re: Kociaki już rozrabiaki

kwiryna pisze:P.S. jak to Milva nie bedziesz hodowac? A ja myslalam, ze jak mi kiedys odbije i bede chciala kota z rodowodem to tylko od Ciebie :piwa:


Ano, poszłam po rozum do głowy i wszystkie koty hodowlane wycięłam :) Mam tera stado kastratów :mrgreen:

eweli 77, już przekopiowałam foteczki i info :) zobaczymy czy będzie miłość od pierwszego wejrzenia.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt lip 13, 2018 17:49 Re: Kociaki już rozrabiaki

Kciuki za Drakulę i miłość od pierwszego wejrzenia!!!! :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt lip 13, 2018 18:10 Re: Kociaki już rozrabiaki

:ok: :ok: :ok:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt lip 13, 2018 18:21 Re: Kociaki już rozrabiaki

Drakula wygląda jak moja Mikunia 18 lat temu :1luvu: :1luvu:
to zdjęcie sprzed 18 lat, z ukochana przyjaciółką Mikuni, naszą sunią Albą - dogiem niemieckim, która wyglądała przy niej jak dinozaur :lol:
trzymam kciuki za cudowny, ciepły domek :ok: :ok: :ok:

Obrazek

Kochani mamy wyniki kupali kociaków, wszystko ujemne, nie maja lamblii, kokcydii ani rzęsistka, żadnych pasożytów, kupa Nalci jest już lepsza, ma normalny kolor i jest uformowana, ale Timusia i Moli jest jeszcze zbyt luźna i ma inny kolor trochę, jakby szarawy, a jedzą to samo, mleko od mamy oraz Feringi kitten oraz catzfinefood, skąd te luźne kupy mogą być?? czy możliwe, że np. z przejedzenia?? ile im dawać tego mięska w takim razie, porcjować jakoś?? bo teraz im nie ograniczamy jedzenia, one wsuwają jak nie wiem a po każdym jedzeniu do godziny idzie kupa. Miały być szczepione pierwszy raz w przyszłym tygodniu, to będzie jak skończą 10 tydzień, ale jak te kupy takie będą dalej to chyba nie wskazane?
People who love cats have some of the biggest hearts around.

Susan Easterly

catwwoman81

Avatar użytkownika
 
Posty: 145
Od: Nie wrz 20, 2015 16:10

Post » Pt lip 13, 2018 18:24 Re: Kociaki już rozrabiaki

Ja bym spróbowała samo mięso przez jakiś czas, bez puszek. Wołowina dobrze się sprawdza przy luźnych kupach, choć nie zawsze rzecz jasna.
Ale właśnie od wołowiny bym zaczęła.

No i na pewno poczekałabym ze szczepieniami. Na koronę testu nie było? Jeśli kupy luźne przez koronę, szczepieniem można kociaki załatwić na amen.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt lip 13, 2018 18:25 Re: Kociaki już rozrabiaki

Ok, dziękuję, przemrażać ja najpierw?? i mogę już dawać większe kawałki, wcześniej dawałam rozdrobnioną na tartce.
o kurcze, na koronowirusa nie robiliśmy testów, zrobimy w takim razie, dlaczego ci weci nam tego nie zaproponowali?? :/ jutro je weźmiemy i sama sie upomnę, to ten?? http://vetexpert.pl/produkty/fcov-ag/
Ostatnio edytowano Pt lip 13, 2018 18:36 przez catwwoman81, łącznie edytowano 2 razy
People who love cats have some of the biggest hearts around.

Susan Easterly

catwwoman81

Avatar użytkownika
 
Posty: 145
Od: Nie wrz 20, 2015 16:10

Post » Pt lip 13, 2018 18:27 Re: Kociaki już rozrabiaki

Możesz przemrozić z 24 godziny, tak na wszelki wypadek. I kroić też możesz, lub grubo zmielić. W tym wieku kociaki z całą pewnością potrafią już gryźć. :mrgreen:
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt lip 13, 2018 18:28 Re: Kociaki już rozrabiaki

Oj potrafią :twisted: , dziękuję jeszcze raz!!
People who love cats have some of the biggest hearts around.

Susan Easterly

catwwoman81

Avatar użytkownika
 
Posty: 145
Od: Nie wrz 20, 2015 16:10

Post » Pt lip 13, 2018 20:53 Re: Kociaki już rozrabiaki

Przemrażać lepiej przez min. 3 dni w temp. -18 st. C bądź niższej aby uniknąć toksoplazmozy.

Szary i rzadki stolec kojarzy mi się z problemami z trzustką, ale to chyba mało prawdopodobne, aby takie malce i to wszystkie na raz miały niewydolność czy zapalenie trzustki. Gdyby jednak NIC, kompletnie nic nie pomagało, wzięłabym to pod uwagę.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10656
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka, jolabuk5 i 102 gości