....i do przodu ;)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 26, 2017 18:58 Re: Prosze o pomoc i rade

Uroki kocierzyństwa :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw kwi 27, 2017 7:15 Re: Prosze o pomoc i rade

Wczoraj tyle sie dzialo ze padlam na pysk...ksiezniczki sa po kolejnych probach karmienia wynik nadal 3-1 z mieskiem wolowym dalej 2-2 z mlekiem i 2-2 z mieskiem tartym filetem indyka z tym ze w wynikach kroloje czarnuszka pozostale jedzace to jedna szylkretka/mleko i druga czarna/ indyk niestety ostatnia szylkretka pluje wszystkim równo co dziwne najbardziej aktywna pierwsza jedt we wszystkim. Wczoraj biegaly po sypialni caly dzien zasypialy tam gdzie akurat sie bawily caly dzien je przekladalam do domku po poludniu stwierdzilam ze zobaczymy jak beda reagowaly na manka i odwrotnie efekt kociaki uznaly marleya za "cos" co dostarcza mega rozrywki doslownie oblazly go jednak jestem zadowolona bo marley byl bardzo delikatny wlasciwie nawet sie nie ruszal tylko jezor mu na okolo chodzil male doslownie ociekaly psia slina tak sie wymeczyly tym meczeniem psa ze na noc padly jak kawki marley tez szczesliwy bo bura mamusia mu odpusila na poczatku lazila i sciagala z niego dzieci ale w koncu dala spokoj polozyla sie obok i tylko darla morde jak ktores ja ugryzlo. Zadziwilo mnie to ze pies rano nie lecial do kuchni jak taran tylko delikatnie powoli no no madra ta moja psina. Teraz panienki wcinaja cyca po porannych szalenstwach...
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Czw kwi 27, 2017 8:41 Re: Prosze o pomoc i rade

Hihihi
Ale się u Ciebie dzieje :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw kwi 27, 2017 8:55 Re: Prosze o pomoc i rade

Marley – koci anioł stróż :1luvu:
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4565
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Czw kwi 27, 2017 10:20 Re: Prosze o pomoc i rade

Uff zrobilam wszystko co wczoraj mialam do zrobienia tzn karolek wczoraj wolne sobie zrobil(w nocy) to dzisiaj moglam mu powiedziec co ma robic ale takie pokazywanie tez meczy czasem mam wrazenie ze maniek by szybciej zalapal :lol:
Brzdace maja udostepniony caly dom ale ogrniczaja sie narazie do sypialni i przedpokoju właściwie do czesci przedpokoju gdzie jest manka legowisko. Dzisiaj wykonaly przegląd techniczny psa musze jeszcze nauczyc je jak sie mu uszy czysci bo samym włażeniem do srodka nic nie wskoraja a zawsze to jedna rzecz do zrobienia bylaby mniej :lol:
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Czw kwi 27, 2017 11:52 Re: Prosze o pomoc i rade

Musze sie pochwalic otoz od soboty cos sie popier... w banku kbs kazda karta jest przez bankomaty odczytywana z ujemnym stanem konta w sobote zgupialam i zadzwonilam do obslugi dowiedzialam sie ze nie wiedza co sie dzieje ale pracuja nad tym bo juz w chu.. zgloszen mieli mialo byc 2-3 dni i bedzie naprawione chwile temu karol wraca ze sklepu dalam mu karte zeby sprawdzil i otóż moj maz pokazuje mi wydruk ze stanem konta -156 000 582,22 nie pomylka jestem mega bankrutem :lol: :lol: hihi dobrze ze to tylko bankomat tak czyta a internetowo i osobiscie w oddziale jest na koncie wszystko ok bo by czlowiek zawalu dostal :lol:
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Czw kwi 27, 2017 20:43 Re: Prosze o pomoc i rade

o kurczę, ale fajnie byłoby mieć tyle na plusie, od razu próbowałabym skorzystać.

karolink

 
Posty: 1116
Od: Pon paź 09, 2006 20:40
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 27, 2017 21:01 Re: Prosze o pomoc i rade

Taa tyle ze ja to mam na minusie jak jechalam po dzieciaki to jeszcze raz chcialam sprawdzic ile tym razem bedzie ale bankomat ciagle wypluwal karte i pisalo czip nie rozpoznany wspolczuje tylko tym ktorzy maja jedno konto i zostali od soboty bez dostepu do kasy a pracuja i nie maja jak wyplacic w kasie banku osobiscie to bym sie wkur... na maksa.

Mamy pierwsze siku do kuwetki czarnuszka bez rudej kreseczki odwazyla sie skorzystac pozostale jak narazie omijają z daleka a i mamy alpinistke czarnuszka z ruda kreseczka postanowila wspinac sie po naszych nogach atakuje od samego rana jak tylko nie spi to trenuje nie wazne czy to moje czy meza czy dzieci nogi byle w górę :ok: tylko ostre ma te pazurki cholernica a szylkretki mają torpedy w dupkach caly czas urzadzaja wyscigi komedia po prostu.
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Czw kwi 27, 2017 21:54 Re: Prosze o pomoc i rade

Jeśli planujesz wydać maluszki w przyszłości, to dobrze byłoby je teraz uczyć, które zachowania są pożądane, a które nie. Bo jak im się utrwali takie wspinanie po nodze, to przyszły domek może nie być zachwycony ;)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw kwi 27, 2017 22:09 Re: Prosze o pomoc i rade

Nie no jasne ze probuje ja przywolac do porzadku ale to dopiero dzisiaj zaczela tak robic wiec pewnie troszke potrwa zanim zrozumie zdaje sobie sprawe ze to trzeba skorygowac szczegolnie ze jak wieczorem wyszlam z lazienki w samym reczniku to mi wbila w lydke pazurki tak mocno ze przebila skórę na dodatek ja idiotka zamiast ja od razu odczepic to stanelam jak kolek i piszcze no kretynka po prostu. Juz cale rece mam w bliznach przez jej mamusie i ciocie a teraz jeszcze nogi doszly masakra tylko jak ja mam sie za to oduczanie zabrac jak mam do nich taka slabosc ehh "trza" sie faktycznie za wychowanie zabrac bo jak pomyslec to rzeczywiscie male nie zostana u nas i nie moge ich tak rozpuścić jak moj zwierzyniec...
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Czw kwi 27, 2017 22:11 Re: Prosze o pomoc i rade

Oj tak, maluchy mają wyjątkowe w swej strukturze pazurki :mrgreen:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw kwi 27, 2017 22:17 Re: Prosze o pomoc i rade

Jak igielki doslownie a poza tym nie sadzilam ze takie maluszki moga tak glosno tupac biegajac mąż dzisiaj siedzac w kuchni stwierdzil ze "armia zbawienia" leci bo faktycznie nie dosc ze tak smiesznie i niezgrabnie biegaja to jeszcze tak głośno, a te ich ogonki postwione tak pionowo w gore w czasie biegu to juz wogole mnie na lopatki rozkladaja
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pon maja 01, 2017 12:56 Re: Prosze o pomoc i rade

Hej, powiedzcie mi prosze czy moge dac moim wybrednym krolewna serek typu danio wanilia. Nie chce ich tym paść, tylko dać oblizac np.palec zamoczony w tym serku. Dwie czarnuszki nawet ladnue zaczynaja podjadac mięsko i rozmoczona suchą bo puszeczki ani mleczka koziego ni cholery nie tkna. Zostaly dwie szylkretki, pieronice nie tkną niczego a wyprobowalam wszystko co tylko mi radziliscie, jednak dzisiaj wcinalam sobie danio na wyrku z rana, maluszki tez brykaly na łóżku i o dziwo obie szylkretki bardzo zainteresowal moj serek. Przyznaje ze dalam oblizac po odrobince na palcu ale domagaly sie wiecej. Tutaj pojawia sie moje pytanko czy jak dam im troszke wiecej to zaszkodze/utrwale, ze zarelko jest slodkie i juz wogole nic nie beda chcialy innego. Dodam, ze od razu dalam im jogurtu naturalnego, ale tez nie chcialy nawet powachac.

Dobre wiesci sa takie ze wszystkie cztery chodza siusiac do kuwetki, wszystkie do jednej a druga stoi czysta :mrgreen:
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pon maja 01, 2017 13:29 Re: Prosze o pomoc i rade

eweli77 pisze:Musze sie pochwalic otoz od soboty cos sie popier... w banku kbs kazda karta jest przez bankomaty odczytywana z ujemnym stanem konta w sobote zgupialam i zadzwonilam do obslugi dowiedzialam sie ze nie wiedza co sie dzieje ale pracuja nad tym bo juz w chu.. zgloszen mieli mialo byc 2-3 dni i bedzie naprawione chwile temu karol wraca ze sklepu dalam mu karte zeby sprawdzil i otóż moj maz pokazuje mi wydruk ze stanem konta -156 000 582,22 nie pomylka jestem mega bankrutem :lol: :lol: hihi dobrze ze to tylko bankomat tak czyta a internetowo i osobiscie w oddziale jest na koncie wszystko ok bo by czlowiek zawalu dostal :lol:

Co to za bank jesli można zapytać?
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Pon maja 01, 2017 13:31 Re: Prosze o pomoc i rade

eweli77 pisze:Hej, powiedzcie mi prosze czy moge dac moim wybrednym krolewna serek typu danio wanilia. Nie chce ich tym paść, tylko dać oblizac np.palec zamoczony w tym serku. Dwie czarnuszki nawet ladnue zaczynaja podjadac mięsko i rozmoczona suchą bo puszeczki ani mleczka koziego ni cholery nie tkna. Zostaly dwie szylkretki, pieronice nie tkną niczego a wyprobowalam wszystko co tylko mi radziliscie, jednak dzisiaj wcinalam sobie danio na wyrku z rana, maluszki tez brykaly na łóżku i o dziwo obie szylkretki bardzo zainteresowal moj serek. Przyznaje ze dalam oblizac po odrobince na palcu ale domagaly sie wiecej. Tutaj pojawia sie moje pytanko czy jak dam im troszke wiecej to zaszkodze/utrwale, ze zarelko jest slodkie i juz wogole nic nie beda chcialy innego. Dodam, ze od razu dalam im jogurtu naturalnego, ale tez nie chcialy nawet powachac.

Dobre wiesci sa takie ze wszystkie cztery chodza siusiac do kuwetki, wszystkie do jednej a druga stoi czysta :mrgreen:

Bieluch jest zdecydowanie lepszy niż wanilinowy, ale ociupinka nie zaszkodzi. Moja kotka namiętnie zmywa talerze po pierogach z jagodami :) Czyli smakuje jej śmietana z cukrem. A mówią, że koty nie rozpoznają słodkiego smaku. Mim zdaniem rozpoznają.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Silverblue i 103 gości