....i do przodu ;)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 22, 2017 21:24 Re: Prosze o pomoc i rade

Nie chodziło mi o rozpoczynanie procesów, ile o materiał na wszelki wypadek, w tym na procesy, które wszczyna sama ciotka. O podważenie jej wiarygodności.
Tak czy owak warto mieć taki materiał, nawet gdyby miał się nigdy nie przydać.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10677
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pon maja 22, 2017 21:32 Re: Prosze o pomoc i rade

Jaka Mała już duża 8O

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon maja 22, 2017 21:35 Re: Prosze o pomoc i rade

A to tak, na taki wszelki wypadek to się trochę tego nazbieralo, a nawet jakby szlag te filmiki trafił to wystarczy stanąć przy oknie kuchennym i włączyć nagrywanie, i tak każdego dnia coś ciekawego się nagra z krasnalem( tak na nią mówimy bo ma 140 cm wzrostu) w roli głównej, a czy to nam czy sąsiadom akurat będzie na złość robiła to juz bez różnicy. :D
Ostatnio edytowano Pon maja 22, 2017 21:51 przez kociołkowo, łącznie edytowano 1 raz
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pon maja 22, 2017 21:49 Re: Prosze o pomoc i rade

Ta mała to akuratnie najmniejsza z dziewczyn, a do tego luśka jest konusem to też wygląda małe na duże...
Postaram się zrobić im jakoś zdjęcia np. z moją dłoniom to będzie lepsze porównanie jakie juz duże są.
Do tego jak byliśmy u weta jak miały 4 tyg to sam stwierdził, że kupa bab z tych dziewczyn i że chyba tatuś taki dostojnie rosły musiał być, bo na pierwszy rzut oka to co najmniej na 8 tygodni wyglądają.
W czwartek kolejna wizyta na szczepienia to dopiero sie pan adam zdziwi bo są jeszcze dwa razy większe.

Mam nadzieję, że ich nie przekarmiam i dlatego takie olbrzymki są, bo ostatnio to spust konkretny mają i to właściwie tylko surowizne by jadły, nawet i skrzydełko całe potrafią obrobic tak, że zostają tylko cieniutkie suchutkie kosteczki. Nas to cieszy bo ani bura ani lusia skrzydełka sie nie tkną a podobno bardzo dobrze na zęby wpływa takie obgryzanie...
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pon maja 22, 2017 21:55 Re: Prosze o pomoc i rade

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon maja 22, 2017 22:00 Re: Prosze o pomoc i rade

Tak na humorek:
Wystawiałam wieczorem na klatkę buty Kubusia i marley czmychnął mi na dół, no to ja do niego:
maniek natychmiast do domu!
Na co słyszę dziadka (Marian): no przecież idę!
Byl na ganku, a że drzwi na klatkę były zamknięte nie widział marleya i myślał, że do niego wołam
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pon maja 22, 2017 22:10 Re: Prosze o pomoc i rade

Wyborne :D
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10677
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto maja 23, 2017 21:25 Re: Prosze o pomoc i rade

"Nasz" psiak był dziś na dłuższym spacerku, tyle że po musieli znowu wnosić go do mieszkania bo wyszedł na prawie pierwsze piętro i ni cholery dalej,ale rano bez problemu wszedł na 3 piętro.
Z maluchem nie bardzo się lubią tzn. to małe podobno strasznie roztrzepane, drze ryja i ma regularne adhd a nasz spokojny, jeszcze niepewny, przestraszony, ale pieszczoty jak najbardziej mu leżą tyle że młody im cały czas przeszkadza i pcha się bezczelnie jak tylko widzi, ze go glaskają.
Młody ma coś z oczkami, grozi mu ślepota i możliwe, że przez to jest taki "rozjuszony" bo co chwila próbuje te oczy drapać. Nasz narazie "udaje", że okami nie istnieje ale jak to pani mówi, widać że mlody go męczy.
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Wto maja 23, 2017 22:41 Re: Prosze o pomoc i rade

Obrazek
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Wto maja 23, 2017 22:48 Re: Prosze o pomoc i rade

A to moja ulubienica, jej wzrok...żadna nie ma takiego. Cudowny wyraz, zawsze tak patrzy niezależnie od sytuacji, a przy tym najbardziej lubi pieszczoty i tak pięknie, dźwięcznie mruczy jakby śpiewała. Tylko muszę ją przytrzymać do zdjęcia bo wierci się niemiłosiernie.
Obrazek
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Wto maja 23, 2017 23:00 Re: Prosze o pomoc i rade

I jeszcze raz duet, ciocia z maluchem.
Ps. czy to normalne, że mała próbuje ssać cycki ciotki?
Bo już kiedyś wydawało mi się, że czarnuszka też ćmokała, ale jak podeszłam to odwróciła łepek, tym razem to właśnie się dzieje i słyszę jak ćmoka...
Obrazek
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Wto maja 23, 2017 23:57 Re: Prosze o pomoc i rade

eweli77 pisze:Ps. czy to normalne, że mała próbuje ssać cycki ciotki?

Całkowicie normalne :D
Mam 1,5 roczną kotkę, która jeszcze nie miała dzieci i która dzielnie karmi teraz swoich 5-miesięcznych przyrodnich braci :)
Nawet przez kilka tygodni miała prawdziwą laktację. Teraz to już tylko pozwala im ciągnąć puste cycki przed drzemką, tak dla relaksu.
Twoja Lusia też może zacząć produkować trochę mleka, bo jest dość świeżo po kastracji. Ale nie przejmuj się, nawet gdyby, to mleka będzie malutko i nie trzeba podawać Galastopu na zatrzymanie :)
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro maja 24, 2017 7:01 Re: Prosze o pomoc i rade

U mnie dorosły kocurek Wulkan, tymczas, pozwalał ciagnąć cyca małym kociakom co mamę straciły Bemolkowi i Oczom.
A nasz osobisty Rudolf matkował pierwszym tymczasom i je wychował jak mamusia.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro maja 24, 2017 10:44 Re: Prosze o pomoc i rade

:201454
Czyli taka z niej mamuśka!
Jeszcze niedawno bałam się, że im krzywdę może zrobić, teraz, że odbiło koteczce a to wszystko normalne jest...
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Śro maja 24, 2017 14:07 Re: Prosze o pomoc i rade

Ciesz się, ciesz :) Te nawracające niby-ruje powinny jej minąć gdy tak karmi :)

A w temacie karmiacych kocurów, mam takiego co od początku myśli, że jest dziewczynką. Daje cycka wszystkim miotom. Co więcej, do dziś pozwala się ssać swojej 4,5-letniej przyjaciółce Emi, której on nie odstępuje od dnia jej narodzin.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Lifter i 119 gości