....i do przodu ;)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 07, 2018 18:51 Re: Kociaki już rozrabiaki

Najlepiej zostawić ten temat, bo zamiast sensownej rozmowy jest przpychanka z mizernym efektem. Właśnie chodziło mi o to, że "są" a właściwie "były" podejrzenia, że może szkodzić w rozwoju kośćca, ale to dawno a dziś jest już wiele wyników badań przez te lata prowadzonych, które wykluczają powyższe, jednak trzeba zauważyć że większość jest po angielsku i niemiecku, a przecież wiele osób jednak angielskiego nie uczyło się nigdy a poźniej nie było np, czasu iść na prywatne lekcje itp

Mam fotki ale burego
Obrazek
Obrazek

I czarnej panny ale tylko "kawałeczek" za szybka jest
Obrazek

Pozostała dwójka chyba dopiero jutro bo mi nie ma kto ich złapać, a jak śpią to w kotłowisku, że nie widać gdzie się który zaczyna a gdzie kończy :mrgreen:
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pt wrz 07, 2018 20:06 Re: Kociaki już rozrabiaki

eweli77 pisze:Najlepiej zostawić ten temat, bo zamiast sensownej rozmowy jest przpychanka z mizernym efektem. Właśnie chodziło mi o to, że "są" a właściwie "były" podejrzenia, że może szkodzić w rozwoju kośćca, ale to dawno a dziś jest już wiele wyników badań przez te lata prowadzonych, które wykluczają powyższe, jednak trzeba zauważyć że większość jest po angielsku i niemiecku, a przecież wiele osób jednak angielskiego nie uczyło się nigdy a poźniej nie było np, czasu iść na prywatne lekcje itp

Mam fotki ale burego
Obrazek
Obrazek

I czarnej panny ale tylko "kawałeczek" za szybka jest
Obrazek

Pozostała dwójka chyba dopiero jutro bo mi nie ma kto ich złapać, a jak śpią to w kotłowisku, że nie widać gdzie się który zaczyna a gdzie kończy :mrgreen:



kocham takie maleństwa :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt wrz 07, 2018 20:40 Re: Kociaki już rozrabiaki

Cudne maluchy :1luvu:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21518
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pt wrz 07, 2018 21:07 Re: Kociaki już rozrabiaki

Czarna to już widać na pilota poluje i operatorem chce zostać.

Chikita

 
Posty: 6316
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt wrz 07, 2018 22:04 Re: Kociaki już rozrabiaki

Bury na drugim zdjęciu jak wiewiórka wygląda :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt wrz 07, 2018 23:32 Re: Kociaki już rozrabiaki

A mnie skojarzył się z gremlinem. 8)
Słodki jest. :)

Wawe

 
Posty: 9314
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Sob wrz 08, 2018 7:16 Re: Kociaki już rozrabiaki

jakie małe mają imiona?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 08, 2018 8:01 Re: Kociaki już rozrabiaki

mir.ka pisze:jakie małe mają imiona?


A to dobre, imiona? No Koty a jak :ryk:
tak serio to nie mam głowy narazie, może samo wyjdzie a może jak było z dziewczynkami, czyli były dziewczynkami i tyle :mrgreen:
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Sob wrz 08, 2018 10:11 Re: Kociaki już rozrabiaki

eweli77 pisze:
mir.ka pisze:jakie małe mają imiona?


A to dobre, imiona? No Koty a jak :ryk:
tak serio to nie mam głowy narazie, może samo wyjdzie a może jak było z dziewczynkami, czyli były dziewczynkami i tyle :mrgreen:



to widać ja jestem taka dziwna, ze od razu jak trafiaja do mnie maleństwa , wymyślam im imiona :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 08, 2018 12:47 Re: Kociaki już rozrabiaki

Dlaczego dziwna, to raczej ja taka jestem nawet jak nam się syn urodził to prawie miesiąc miał na imię "mały" i "syn" dopiero jak pielęgniarki złośliwie zaczęły na niego Wacław mówić tośmy przysiedli do wymyślania imienia :wink: więc gdzie tam żebym kotom wymyśliła....
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Sob wrz 08, 2018 14:04 Re: Kociaki już rozrabiaki

eweli77 pisze:Dlaczego dziwna, to raczej ja taka jestem nawet jak nam się syn urodził to prawie miesiąc miał na imię "mały" i "syn" dopiero jak pielęgniarki złośliwie zaczęły na niego Wacław mówić tośmy przysiedli do wymyślania imienia :wink: więc gdzie tam żebym kotom wymyśliła....


dlaczego złosliwie? :mrgreen: moze Wacio im sie podobał :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 08, 2018 14:19 Re: Kociaki już rozrabiaki

Specjalnie zaczęły tak mowić żebyśmy jakieś imię wymyślili, bo syn bardzo długo leżał w szpitalu jako wcześniak i oczywiście jako jedyny był bezimienny, niestety na tym oddziale musi być podane imię w razie potrzeby szybkiego chrztu :( może też troche dlatego nie spieszyło mi się z imieniem...
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Sob wrz 08, 2018 16:11 Re: Kociaki już rozrabiaki

mir.ka pisze:
eweli77 pisze:
mir.ka pisze:jakie małe mają imiona?


A to dobre, imiona? No Koty a jak :ryk:
tak serio to nie mam głowy narazie, może samo wyjdzie a może jak było z dziewczynkami, czyli były dziewczynkami i tyle :mrgreen:



to widać ja jestem taka dziwna, ze od razu jak trafiaja do mnie maleństwa , wymyślam im imiona :)

Ja każdemu tymczasowi też od razu nadaję imię.
Tylko dwa razy zmieniłam imiona:
Maciuś [*] został przemianowany z Maxa, bo zrobił się z niego przymilny kluseczek, no i Brojek jak podrósł stracił imiė Cookie, bo jego charakterek za diabła do imienia nie pasował
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob wrz 08, 2018 17:12 Re: Kociaki już rozrabiaki

eweli77 pisze:Specjalnie zaczęły tak mowić żebyśmy jakieś imię wymyślili, bo syn bardzo długo leżał w szpitalu jako wcześniak i oczywiście jako jedyny był bezimienny, niestety na tym oddziale musi być podane imię w razie potrzeby szybkiego chrztu :( może też troche dlatego nie spieszyło mi się z imieniem...


przyznaję Ci rację
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 10, 2018 11:07 Re: Kociaki już rozrabiaki

ale chyba na innych oddziałach tez pytaja o imię
ja mam dwoje dzieci, nie wcześniaki, i zdrowe się urodziły i zanim mi dziecko dali do karmienia to już mnie o imię pytali ( bo podobno jak matka dziecku imię daje, to dziecka nie odrzuca i krzywdy nie zrobi 8) nie ma depresji po-prodowej i do karmienia jej można dziecko dać, a nawet i dłuzej niech se trzyma przy sobie; a jak kobieta nie wiedziała jakie imię dać dla dziecka, to kombinowali z przynoszeniem jej dziecka, i szybko zabierali)

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27100
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 107 gości