....i do przodu ;)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 14, 2018 10:13 Re: Ogromny dylemat....

zobacz tutaj viewtopic.php?f=1&t=187535 ktoś chce ogłoszenia
ja kiedyś robiłam, ale teraz czasu całkiem nie mam - jak zaczniesz robić, to wtedy szybko następne osoby się zgłaszają - wielkiego zysku z tego nie ma, ale zawsze kilka zł wpadnie dodatkowo ; jak juz masz wprawę to szybko to idzie

najszybsze pieniądze to są, chociaż nie jakieś wielkie , ale konkretne, z wystawienia zbędnych rzeczy na OLX - tylko teraz ryzykownie jest wysłać, trzeba by sie umawiać na odbiór osobisty
ale jak twój mąż chwilowo bez pracy to mógłby sie spotykać na przekazanie rzeczy i wzięcie pieniedzy - no jeszcze zalezy gdzie mieszkasz, bo to sie nie opłaca dojeżdżać
ja jakiś czas temu sprzedałam dużo zbędnych rzeczy, tanio, ale i tak zbędne były, a parę zł wpadło -to było kilka lat temu, wiec sprzedałam np używane DVD/ głownie z bajkami dla dzieci, Lego Primo, używane książki, puzzle itd -np DVD/ z których dzieci wyrosły w pakiecie po kilkanascie sztuk za 20-30 zł. pakiet.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lis 14, 2018 10:29 Re: Ogromny dylemat....

A moze damy rade sie zrzucic chociaz po 5-10 zl, zeby brzdace chociaz nie byly obciazeniem? Wiadomo, ile takie maluchy jedza... Jest nas tu troche. Ja poprosze numer konta na pw.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84848
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro lis 14, 2018 10:46 Re: Ogromny dylemat....

Ja też poproszę o numer konta.
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Śro lis 14, 2018 11:18 Re: Ogromny dylemat....

Eweli, ależ macie pechowy rok. :( Niech ta czarna seria wreszcie się skończy! :ok: :ok: :ok:
Mnie też podaj numer konta, choć grosik podrzucę.

Wawe

 
Posty: 9318
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lis 14, 2018 11:18 Re: Ogromny dylemat....

Chikita pisze: Ale ! jeśli znasz niemiecki możemy się dogadać. Poszukuję osoby, która zdalnie by mnie poduczyła (od kompletnego zera). Ja typowo piśmienna więc muszę dużo pisać aby załapać i ktoś musi to sprawdzać i tłumaczyć błędy i podrzucać jakieś teksty do przetłumaczenia. W skrócie: szukam osoby, która zrozumie, że ja się uczę przez praktykę.


hej, wysłałam wiadomość na priv.

G0cha

 
Posty: 88
Od: Nie sie 05, 2018 12:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 14, 2018 13:11 Re: Ogromny dylemat....

Napiszę do was później, nie mam za cholere od rana czasu na nic, właśnie siedze w poczekalni z dziadkiem, ma kontrole, nie chce wisieć w tel, żeby mu przykro nie było.
Powiem tylko tyle...przeginacie, nie taki miałam cel pisząc post, jest mi wstyd, nie chcę nikogo naciągać, każdy ma czasem "gorszy czas", nam się akurat taki rok beznadziejny trafił, choroby, śmierć, problemy finansowe...każdemu może się przydażyć.
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Śro lis 14, 2018 13:19 Re: Ogromny dylemat....

A co Ty za glupoty piszesz? Kobieto o wielkim sercu, wzielas maluchy, karmisz, obtykasz sie, bedziesz im szukac domow. Twoje? Nie. Ponosisz konsekswencje czyjejs glupoty, a my Ci kibicujemy. Kazdy z roznych powodow miewa gorszy czas i od tego sa kociarskie kregi, zeby sobie pomagać na ile się da. Nie jesteś pierwsza i nie ostatnia. Bierz co dobre serca daja, przeciez dla kotow, nawet nie dla Was :)
Ja tez dostalam pomoc swego czasu i uwazam, ze to jedna z dobrych rzeczy na tym forum. Nie zawsze mozna pomoc tak, jak by sie chcialo. Ale jakos.

Zatem ten tego, dawaj konto i nie marudz ;)

Dziecku zdrowia zycze :)

Za szybkie odzyskanie auta kciuki oczywiscie trzymam :) I za dodatkowe zarobki tez.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84848
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro lis 14, 2018 13:20 Re: Ogromny dylemat....

No właśnie istotne jest te ostatnie parę słów ...każdemu. Jak brałaś kocie mordki do wykarmienia to nie było że każdy powinien. To Ty podjęłaś trud i koszty , kocięta nie miały polisolokat na utrzymanie :twisted: :mrgreen: poza tym my kochamy przeginać :ryk:
Ostatnio edytowano Śro lis 14, 2018 13:22 przez majencja, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Śro lis 14, 2018 13:22 Re: Ogromny dylemat....

zuza pisze:A co Ty za glupoty piszesz? Kobieto o wielkim sercu, wzielas maluchy, karmisz, obtykasz sie, bedziesz im szukac domow. Twoje? Nie. Ponosisz konsekswencje czyjejs glupoty, a my Ci kibicujemy. Kazdy z roznych powodow miewa gorszy czas i od tego sa kociarskie kregi, zeby sobie pomagać na ile się da. Nie jesteś pierwsza i nie ostatnia. Bierz co dobre serca daja, przeciez dla kotow, nawet nie dla Was :)
Ja tez dostalam pomoc swego czasu i uwazam, ze to jedna z dobrych rzeczy na tym forum. Nie zawsze mozna pomoc tak, jak by sie chcialo. Ale jakos.

Zatem ten tego, dawaj konto i nie marudz ;)

Dziecku zdrowia zycze :)

Za szybkie odzyskanie auta kciuki oczywiscie trzymam :) I za dodatkowe zarobki tez.


nic dodać nic ująć :)

polać jej! ;) soczku

gizmo22

 
Posty: 171
Od: Wto lis 29, 2016 8:39

Post » Śro lis 14, 2018 14:13 Re: Ogromny dylemat....

I ja poproszę numer konta.

Tundra

 
Posty: 3286
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Śro lis 14, 2018 14:41 Re: Ogromny dylemat....

Kochani jesteście!!!
Eweli nie marudź!! Trzeba sobie pomagać- ja też dostałam ogromną pomoc od forum, bez tej pomocy nie dałabym rady :oops:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro lis 14, 2018 15:24 Re: Ogromny dylemat....

gizmo22 pisze:
zuza pisze:A co Ty za glupoty piszesz? Kobieto o wielkim sercu, wzielas maluchy, karmisz, obtykasz sie, bedziesz im szukac domow. Twoje? Nie. Ponosisz konsekswencje czyjejs glupoty, a my Ci kibicujemy. Kazdy z roznych powodow miewa gorszy czas i od tego sa kociarskie kregi, zeby sobie pomagać na ile się da. Nie jesteś pierwsza i nie ostatnia. Bierz co dobre serca daja, przeciez dla kotow, nawet nie dla Was :)
Ja tez dostalam pomoc swego czasu i uwazam, ze to jedna z dobrych rzeczy na tym forum. Nie zawsze mozna pomoc tak, jak by sie chcialo. Ale jakos.

Zatem ten tego, dawaj konto i nie marudz ;)

Dziecku zdrowia zycze :)

Za szybkie odzyskanie auta kciuki oczywiscie trzymam :) I za dodatkowe zarobki tez.


nic dodać nic ująć :)

polać jej! ;) soczku

Zuza dobrze prawi. :ok:
Dodam, że takich osób jak wy to ze świecą szukać. :king:

Wawe

 
Posty: 9318
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lis 14, 2018 16:17 Re: Ogromny dylemat....

Wawe pisze:
gizmo22 pisze:
zuza pisze:A co Ty za glupoty piszesz? Kobieto o wielkim sercu, wzielas maluchy, karmisz, obtykasz sie, bedziesz im szukac domow. Twoje? Nie. Ponosisz konsekswencje czyjejs glupoty, a my Ci kibicujemy. Kazdy z roznych powodow miewa gorszy czas i od tego sa kociarskie kregi, zeby sobie pomagać na ile się da. Nie jesteś pierwsza i nie ostatnia. Bierz co dobre serca daja, przeciez dla kotow, nawet nie dla Was :)
Ja tez dostalam pomoc swego czasu i uwazam, ze to jedna z dobrych rzeczy na tym forum. Nie zawsze mozna pomoc tak, jak by sie chcialo. Ale jakos.

Zatem ten tego, dawaj konto i nie marudz ;)

Dziecku zdrowia zycze :)

Za szybkie odzyskanie auta kciuki oczywiscie trzymam :) I za dodatkowe zarobki tez.


nic dodać nic ująć :)

polać jej! ;) soczku

Zuza dobrze prawi. :ok:
Dodam, że takich osób jak wy to ze świecą szukać. :king:


Podpisuję się pod wszystkim!
Zatem ten tego....
Dużo zdrowia dla dziadka!

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 15, 2018 1:56 Re: Ogromny dylemat....

Też poproszę numer konta :wink:
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Czw lis 15, 2018 13:21 Re: Ogromny dylemat....

Padłam na pysk, miałam do was napisać, a zasnęłam czytając Kubie bajke :wink:
Wasza pomoc jest niesamowita, zawstydzacie mnie i tyle, mam nadzieję, że bardzo szybko się odwdzięcze...
Dziękuję.
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MB&Ofelia i 138 gości