....i do przodu ;)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 22, 2017 7:39 Re: Prosze o pomoc i rade

Witajcie, nie bylam na wakacjach itp. Leżałam polamana, potrącił mnie samochód, teraz jestem na rehabilitacji i na szczescie rece juz na tyle sprawne, że moglam zajrzeć i napisać. Nogi jeszcze nie do konca ale jestem dobrej myśli. Postaram sie jak najszybciej wrzucić zdjecia psia, chociaż zmienił dom bo nie dali rady nosić go codziennie po schodach, Bruno trafił do domu rodziców pana i mieszka sobie na parterze. Dziewczynki mają swietne domki, rozdzielone dwójkami, dwie szylkretki razem i dwie czarnuszki razem, mąż zajmował sie adopcjami.
Mimo wyadoptowania dziewczynek i tak w naszym, domu mieszkają trzy koteły, bo mąż miesiąc temu przywlekł do domu małą bide, chorą na świerzb i kk na szczescie mój "chłop" stanął na wysokości zadania i małego wyleczył.
Po niedzieli bede miała troszke wiecej wolnego, przysiąde przed kompem i powrzucam zdjęcia. Dziś mam jeszcze rehab. potem dzieci wracają, jutro urodziny syna a w pon. corka wyjeżdża na tydzień na wycieczke więc bedzie mi latwiej znaleźć czas. Pozdrawiam i przepraszam wszystkich, że się nie odzywalam.
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pt wrz 22, 2017 10:51 Re: Prosze o pomoc i rade

eweli77 pisze:Witajcie, nie bylam na wakacjach itp. Leżałam polamana, potrącił mnie samochód, teraz jestem na rehabilitacji i na szczescie rece juz na tyle sprawne, że moglam zajrzeć i napisać. Nogi jeszcze nie do konca ale jestem dobrej myśli. Postaram sie jak najszybciej wrzucić zdjecia psia, chociaż zmienił dom bo nie dali rady nosić go codziennie po schodach, Bruno trafił do domu rodziców pana i mieszka sobie na parterze. Dziewczynki mają swietne domki, rozdzielone dwójkami, dwie szylkretki razem i dwie czarnuszki razem, mąż zajmował sie adopcjami.
Mimo wyadoptowania dziewczynek i tak w naszym, domu mieszkają trzy koteły, bo mąż miesiąc temu przywlekł do domu małą bide, chorą na świerzb i kk na szczescie mój "chłop" stanął na wysokości zadania i małego wyleczył.
Po niedzieli bede miała troszke wiecej wolnego, przysiąde przed kompem i powrzucam zdjęcia. Dziś mam jeszcze rehab. potem dzieci wracają, jutro urodziny syna a w pon. corka wyjeżdża na tydzień na wycieczke więc bedzie mi latwiej znaleźć czas. Pozdrawiam i przepraszam wszystkich, że się nie odzywalam.


:strach:
o rany!!! ale wieści... 8O wcześniej dziewczyny przypuszczały, że brak wieści to złe wieści, ale często się to nie sprawdza, a tu masz babo placek...
dobrze, że już lepiej
tak półżartem - ty to masz życie, non-stop cosik się dzieje, ale żeby aż tak
powrotu do zdrowia i to szybkiego

szacun dla męża, że dał radę ze wszystkim, chłop cud-miód ;)
świetna wiadomość, że dziewczyny "zagospodarowane"
będziesz taką Matką Teresą dla kotów, ciągle jakieś znajdy ;)
dobre dusze z Was!

naprawdę szybkiego zdrówka

gizmo22

 
Posty: 171
Od: Wto lis 29, 2016 8:39

Post » Pt wrz 22, 2017 23:49 Re: Prosze o pomoc i rade

Była wcześniej czyjaś wypowiedź brzmiąca mniej więcej tak: "eweli77 nie jest na wakacjach, ale może sama napisze", ale widzę, że została usunięta.
Ten krótki komunikat był niepokojący, chociaż nie sądziłam, że sprawa jest aż tak poważna. A wracałam myślami do Ciebie i Twoich koteczek.

Nie wiem, czy ktokolwiek oczekuje przeprosin, skoro Twoja nieobecność była spowodowana takimi zdarzeniami. Ale miło, że o nas pamiętasz :)

Wracaj do zdrowia!
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw paź 12, 2017 9:02 Re: Prosze o pomoc i rade

Witajcie, ani na chwilkę nie zapomniałam o forum, daliscie mi ogromne wsparcie, dzięki waszym radom, jestem w stanie dobrze ( mam nadzieję :wink: ) postępować z moimi futerkami. Leczenie daje efekty ale zajmuje sporo czasu, o ironio zostałam potrącona jak jechalam na wizyte p.a. musialam zaparkowac pod sklepem bo na osiedlowym nie bylo miejsca i jak przechodzilam na pasach, to niestety jeden kierowca sie zatrzymal a drugi nie...zresztą nic nie pamietam, nawet nie pamietalam po co i gdzie pojechalam.

Żeby nie przynudzać to:
Przyniesiony przez męża kicia, dziewczynka (a jakże) imię bardziej męskie Tuliś pseudo Pazura bo to killer-morderca niewyżyty, a Tuliś bo takiego mizia to jeszcze nie spotkalismy.
Obrazek


Obrazek
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Czw paź 12, 2017 9:05 Re: Prosze o pomoc i rade

Ja czekam nadal uparcie na zdjęcia pieska...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw paź 12, 2017 9:10 Re: Prosze o pomoc i rade

Psina zdjęć dostalismy troche ale widać że robi je starszy pan/pani bo prawie wszystkie to masakryczne "mydło"
Wrzuce te co są ok, poproszę córkę żeby pobawiła się tymi fotami może uda jej sie w miare wyostrzyc to "dowklejam"
url=https://naforum.zapodaj.net/428ba5d2d418.jpg.html]Obrazek[/url]

Obrazek
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Czw paź 12, 2017 10:11 Re: Prosze o pomoc i rade

A jakieś fotki z domu...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob lis 11, 2017 10:32 Re: Prosze o pomoc i rade

To ja sobie tez zapiszę :)
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lis 12, 2017 13:36 Re: Prosze o pomoc i rade

Eweli jak tam po wypadku, doszłaś już zupełnie ? A jak tam wasza psina, bo pamiętam, że wy też macie takiego boskiego psinkę, to on znalazł te kotki prawda? Zapomniałam jak się wabi. Co u niego i jak się dogaduje z podrostkami? Jakieś zdjęcia również jego poproszę, dla mnie to bohater.

karolink

 
Posty: 1116
Od: Pon paź 09, 2006 20:40
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 12, 2017 13:50 Re: Prosze o pomoc i rade

karolink pisze:Zapomniałam jak się wabi

Marley i jest przepiękny.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lis 12, 2017 15:08 Re: Prosze o pomoc i rade

Wypowiem się może za ewelinke, bo może nie ma czasu i sił zaglądać. Ewelinka jest intensywnie rehabilitowana, jeszcze nie chodzi i ma problem z prawą ręką, wszyscy wspieramy ją jak możemy. Najważniejsze, że przeżyła i jest z nami. Wariat, który ją potrącił jechał prawie 100 km/h, policja twierdziła, że nie było szans żeby zdażyła go zauważyć tym bardziej, że jeden kierowca się zatrzymał przy pasach a ten wypadł zza niego lewym wyprzedzając. Koszmar totalny, na początku lekarze nie dawali szans na przeżycie, na szczęście ewcia to silna babka, dała radę. Teraz walczy dzielnie, zwierzyniec też pomaga ile może, kociaki cały czas przy niej siedzą, śmiejemy się, że kototerapia bo jej okupują nogi i rękę, a marley też swoje dokłada, jak już wróciła do domu, jeszcze cała zagipsowana i zadrutowana to tak ją wylizywał, że mówiła, że prawie ją "utopił" śliną, bo się jak obronić nie miała. No humorek i nadzieja dopisuje, więc tylko czekamy jak znowu będzie te swoje biegi z psem uprawiać.

emich

 
Posty: 13
Od: Śro lis 08, 2017 13:20

Post » Nie lis 12, 2017 15:09 Re: Prosze o pomoc i rade

Mnóstwo ciepłych myśli dla dzielnej Eweliny! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34184
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Nie lis 12, 2017 15:44 Re: Prosze o pomoc i rade

Więc dużo dobrych myśli za pomyślną rehabilitację !
i przy okazji za to by się relacjonującej emich chciało nadal :ok:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lis 13, 2017 16:53 Re: Prosze o pomoc i rade

Pełnego powrotu do formy życzę!
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pon lis 13, 2017 17:00 Re: Prosze o pomoc i rade

Bardzo mocno ściskam kciuki za powrót do zdrowia. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14195
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 117 gości