....i do przodu ;)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 22, 2017 11:15 Re: Prosze o pomoc i rade

Ps. druga szylkretka wlasnie spadla dlatego takie lapiszcze rozmemlane
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Sob kwi 22, 2017 23:52 Re: Prosze o pomoc i rade

A tak wyglada mamusia po calym dniu ciężkiej harowki przy uciekajacych z kartonu coreczek narazie wyszla jedna a trzy nmietnie trenuja.
Prosze nie wracajcie uwagi na podloge w mojej sypialni to jak wyglada jest zasluga marleya bo lite drewniane deski a jak go adoptowalismy to pozbylam sie dywanow przez te jego klaki a teraz uwazam ze zrobilam blad bo koles od cyklinowania jak ja zobaczyl to mi 8 stowek plus lakiery zaspiewal tylko za ten pokoj dla mnie za drogo bo moja sypialnia jest najmniesza a tu jeszcze pokoje plus salon najwiekszy i przedpokoj

Obrazek
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Nie kwi 23, 2017 15:33 Re: Prosze o pomoc i rade

Obrazek
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Nie kwi 23, 2017 15:36 Re: Prosze o pomoc i rade

Obrazek
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Nie kwi 23, 2017 15:40 Re: Prosze o pomoc i rade

A TZ smierdzi pod pachą :lol: :mrgreen: :ryk:
Obrazek
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Nie kwi 23, 2017 15:50 Re: Prosze o pomoc i rade

Raczej jakiś interesujący zapach :D

Kitusie cudne :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

A podłoga wygląda na taką z klimatem :ok: Daje domowi duszę :mrgreen:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie kwi 23, 2017 16:18 Re: Prosze o pomoc i rade

Mozna to i tak nazwac marley tez uwielbia te "interesujace zapachy" a juz stopy naszych gosci to wrecz kocha :lol:
Tak powaznie to jak tz wraca z pracy to wszystkie zwierzaki siedza z godzine i niuchaja jego ubrania on jest taksowkarzem podejrzewam ze przynosi na sobie zapachy innych raz ta bura tak smiesznie podchodzila do jego bluzy zawieszonej na krzesle niuchala i oskakiwala na zad z pol dnia myslalam ze skonam tak mnie to bawilo.
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Nie kwi 23, 2017 20:05 Re: Prosze o pomoc i rade

U nas niewychodząca Bianka też dokładnie obwąchuje buty,torebkę, ubrania po naszym powrocie do domu :D

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon kwi 24, 2017 18:24 Re: Prosze o pomoc i rade

SUKCES luśka puscila kłakowego pawia żre te trawe od paru dni ale ani jednego pawia nie było drapłam ją dzisiaj w kocyk wymizialam zeby trochę sie zluzowala a jak zaczela mruczec wepchnełam jej te paste do mordy poł godz.pozniej wyżygala wielkie goowno kłakow i trawy i teraz tak myślę ze mogly byc wczesniej pawie ale wziełam je za koopy bo ona ewidentnie leciala do kuwety tylko ja zdązylo wyrwac przed sama kuweta swoja droga ciekawe ze goowna stawia na czubek żwirkowej gorki którą z godzine sobie usypuje ale pawie zakopuje...
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pon kwi 24, 2017 21:08 Re: Prosze o pomoc i rade

:mrgreen:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon kwi 24, 2017 21:23 Re: Prosze o pomoc i rade

Nooo :mrgreen: :mrgreen: razy dwa bo w miedzy czasie byl i drugi żyg i tak jak myslalam do kuwety i zakopala a ja akurat kanapke wcinalam :mrgreen:
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pon kwi 24, 2017 21:41 Re: Prosze o pomoc i rade

A teraz o moim psie "bohaterze" idziemy na wieczorny spacerek na pola bo tam mozemy sie spokojnie wyszalec nagle patrze a w poblizu kreci sie banda 4 psiurów i na nieszczescie zauwazyly nas mysle no nie zdaże spier... do posesji zanim to pomyslalam moj kochany pies zdazyl puscic sie w...długą. Mysle no kur... pieknie co teraz na szczescie przypomnialam sobie ze na wiśni bo to przy moim mikro sadzie bylo zostala drabina wiec w długą na drabinke siedze i mysle co teraz nagle patrze w dół a tam moj marley wraca zadowolony z...kościa ktora memlal i pucil z mordy dopiero na schodach przed domem jak wychodzilismy znowu mysle co ten "debil" robi jak juz zwial to mogl siedziec gdzie bezpiecznie ale nie moj "debil" musi sie "zakumplowac z watahą o nie wiadomych zamiarach ale Bogu dzieki jak im zaniosl te kosc to psiury juz mialy mnie centralnie wiec powoli i po cichu zlazłam i ruszylam w strone bramy jak juz bylam na miejscu wolam manka ale gdzie tam on byl pewien ze psy sie z nim pobawia te sie szarpaly o kosc a maniek skakal do okola caly w skowronkach gdybym nie wziela badyla i nie darla sie aport! To by franca mnie wogole nie posluchala....taki to moj marley "obrońca niewiast"
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Wto kwi 25, 2017 9:36 Re: Prosze o pomoc i rade

Tak jak bym mogla poprosic kogos kto jest teraz na forum jak sie siatkuje balkon bo jade do budowlanego to kupie siatke tylko czy to ma byc do wysokosci balustrady czy musi byc caly na pion czyli w moim wypadku do balkonu na strychu bo jak tak to chyba sie zalamie bo ja posciel wietrze na balustadzie a i koszt kosmos bo moj balkon to ma 13 metrow dlugosci :(
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Wto kwi 25, 2017 9:53 Re: Prosze o pomoc i rade

"Człowiek nie jest apoteozą ewolucji, a jedynie ślepą uliczką pomniejszej, bocznej gałęzi jednej z mniej wykształconych podgrup ssaków." pamietnikpoldka.blogspot.com

Killatha

 
Posty: 9644
Od: Sob lis 17, 2007 12:04
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto kwi 25, 2017 9:57 Re: Prosze o pomoc i rade

Moim zdaniem cały pion, bo jak będzie do wysokości balustrady, to kot sobie bez problemu przez nią przeskoczy, jak będzie chciał. Pościel wyłożysz sobie na metalowej suszarce albo czymś podobnym :) Tylko najpierw dobrze pomierz, a potem kupuj, skoro to są takie przestrzenie :D

Mam zamontowaną na balkonie oliwkową siatkę z linku Killathy, sprawdza się bardzo dobrze.

Tundra

 
Posty: 3266
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 86 gości