KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 11, 2017 16:47 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Do weta 13.09-środa 13.00-14.00
Czarny-kastracja
Puszek-badanie
Dżej Dżej-szczepienie

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto wrz 12, 2017 10:23 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Stan na 12.09- 19kociaków
Zdrowa

Woliera
Loki- kastrowany,odpchlony, odrobaczony, szczepiony, czip

Luzem

Tina mały uciekinier bura - odpchlona, odrobaczona, szczepiona, czip
Pręgusia bura - odpchlona, odrobaczona, szczepiona, czip
Lejdi mala czarno biala - odpchlona, odrobaczona, szczepiona, czip
Burka - odrobaczona, szczepiona, odpchlona, czip-do sterylki
Czarek -odrobaczony, odpchlony, kastrowany, czip,

Kw

Luzem
Maja- odpchlona, odrobaczona, szczepiona, sterylizowana, czip- białaczkowa
Jami- bura odpchlona, odrobaczona, szczepiona, sterylizowana, czip-białaczkowa
Maciuś-kastrowany,odpchlony, odrobaczony, szczepiony, czip- białaczkowy


Boksy
Boks 1-2- Czarny -odpchlony, odrobaczony, do kastracji
Boks 3-4- Sulin - kastrowany,odpchlony, odrobaczony, szczepiony, czip ,
Boks 5-6- Dżej Dżej - odpchlony, odrobaczony
Boks 7-8- Norbi i Lori -białaczka- odpchlone, odrobaczone,szczepione,czip- białaczkowy


Trójka

Woliera
Willy - odrobaczona, szczepiona, odpchlona, sterylizowana, czip

Luzem
Tereska - odrobaczona, odpchlona, szczepiona, czip
Puszek długowłosy - kastrowany, odpchlony, odrobaczony, szczepiony, czip
Emilka - sterylizowana,szczepiona,czip,odpchlona, odrobaczona
Felek-odrobaczony,odpchlony,czip,szczepiony, kasrowany

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto wrz 12, 2017 19:55 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z wieczora

Kw
Jami dzisiaj jakas zdenerwowana ,sama na Maćka naskakiwała. Może tęskni za Anabel 8O
Maja dobrze :) Maciuś też dobrze. Zaczyna towarzyszyć człowiekowi tak jak Maja

W kuwetach kupki ok
Dziwnie tak jakoś bez Anabel :( ale super że ma swój domek :1luvu:

W kuwecie Lejdi i Norbiego brzydka kupka. Poza tym kociaki szaleją
Dżej Dżej apetyt ma, kupka ładna :) Ładnie podrósł przez te kilka dni :D
Sulin pięknie sika,kupka ładna, widać ze ma dość boksu już.

Zdrowa
Burcia pojechała do weta

Czaruś dostojnie spaceruje sobie po zdrowej. Fajnie bawi piłeczką :)
Maluszki też dobrze :)
W kuwetach ok

Loki dziś coś jakby kaszlał , dotknęłam mu noska i był lekko ciepły i mokry, węzły chłonne nie są powiększone. Mam wrażenie, że stracił głos bo nie miaukolił dziś jak to zwykle u niego jest,był bardzo grzeczny ,przymilał się i łasił, może się stęsknił za mną :D
W kuwecie ok

Trójka
Tam tez dziwnie bez Drapka :)
Tereska super wygląda :) jaka żwawa panienka :D biega po całym pomieszczeniu :) apetyt dopisuje :)
Emilka najpierw miaukoli na parapecie jak się idzie, zje, a później łazi i marudzi :D
Felek jak Felek wiecznie głodny i gaduła.
Puszek łaził dziś z puszystym ogonem :D
W kuwetach luzem kupki ok.

Willy też dobrze , w kuwecie kupki ok

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto wrz 12, 2017 19:59 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Aktualny Grafik 11.09- 17.09.
11.09. pon. rano Beata wiecz Agata
12.09. wtorek Rano Agata wiecz Gosia
13.09. środa rano Beata wiecz Agata
14.09. czwartek Gosia wiecz Patrycja
15.09. piątek rano Gosia wiecz Gosia
16.09. sobota rano Beata wiecz Gosia
17.09. niedziela rano Gosia wiecz Patrycja
Ostatnio edytowano Czw wrz 14, 2017 19:48 przez CatAngel, łącznie edytowano 1 raz

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro wrz 13, 2017 15:50 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

regularkate pisze:Witajcie dziewczyny, czy jeśli przed sobotą zwolniłoby się jakieś miejsce w KCH (bo widzę, że jest spory ruch), to mogłybyście mieć z tyłu głowy kotkę z 2 malcami od p. Marii Grabowskiej z DG? Chodzi o te kotki, o które kiedyś pytałam, czy udałoby je się zabrać do nas. Kotka okazała się dotykowa i w ogóle, dziś miała sterylkę. Młode mają zrobiony pakiet startowy, leczą im świerzba. Do soboty mają być gdzieś tam w hoteliku, a potem babeczka nie chce ich zaś dawać pod blok, bo to fajne kociaki.
Proszę, jakby było miejsce to rozważcie przyjęcie kotków :) Dziękuję Wam z góry.

Kasiu sądzę że maluchy można by było zabrać. Co do matki to się wstrzymamy, niech jeszcze jakieś dorosłe koty pójdą do domu. Tylko napisz dokładnie co mają zrobione. A co będzie trzeba zrobić.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Śro wrz 13, 2017 20:48 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyżuru wieczorem.
Na zdrowej.
Koty dobrze. Lejdi za jedzenie to wszędzie wejdzie. Bureczka sobie zjadła. Czarus też dostał jeść. Drugie ucho mu zakropilam. Jak go stresuje maść w obu uszach to można rano mu dać maść w jedno ucho, wieczorem w drugie. On się mniej stresuje i my też :).
Loki odzyskał głos :). Dzisiaj już burczal i miałczał.
Na kwar...
Czarny przyjechał lekko na haju :). Biedny tak warczał i gadał że aż zwymiotowal :). Suli super. Grzeczny chłopak. W kuwecie wszystko :).
Puszek w boksie na głodzie :). Nie był szczęśliwy, jak go zamknełam. Kuwete ma pustą, może coś zrobi. DżejDżej to mały żarloczek :).Super z niego kitek. Lori i Norbi dobrze. W kuwecie były kupki, ale nie zrobione przy mnie. Jedna ok, druga nie do końca. Koty luzem dobrze. Jami dziś wieszala mi się na szyji :). Maja sprzedaje baranki :). A Maciek na spodniach się rozciąga :).
Na 3 ce.
Felek wiecznie głodny. Emilka zresztą też :). Teresa dostała leki jak jadła. Nawet nie zwróciła uwagi :).
Willi uciekła mi z woliery. Szybka jest :). Odrazu poleciała na drapak. Jak ja sciagalam to warczala na mnie. Łobuz jeden z niej. Był KOREK.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Śro wrz 13, 2017 20:49 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Tajron pisze:
regularkate pisze:Witajcie dziewczyny, czy jeśli przed sobotą zwolniłoby się jakieś miejsce w KCH (bo widzę, że jest spory ruch), to mogłybyście mieć z tyłu głowy kotkę z 2 malcami od p. Marii Grabowskiej z DG? Chodzi o te kotki, o które kiedyś pytałam, czy udałoby je się zabrać do nas. Kotka okazała się dotykowa i w ogóle, dziś miała sterylkę. Młode mają zrobiony pakiet startowy, leczą im świerzba. Do soboty mają być gdzieś tam w hoteliku, a potem babeczka nie chce ich zaś dawać pod blok, bo to fajne kociaki.
Proszę, jakby było miejsce to rozważcie przyjęcie kotków :) Dziękuję Wam z góry.

Kasiu sądzę że maluchy można by było zabrać. Co do matki to się wstrzymamy, niech jeszcze jakieś dorosłe koty pójdą do domu. Tylko napisz dokładnie co mają zrobione. A co będzie trzeba zrobić.

Teraz chyba nie z wolnym miejscem tylko z dyżurantami mamy największy problem :(

Patka2805

Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Od: Wto kwi 08, 2014 15:18

Post » Pt wrz 15, 2017 23:03 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info :)

Przyjechala ze schroniska kotka Fela . Jest na trojce. Typ Burki ,czylicharczaca i czasami gluciki ma. Dobrze zniosla zmiane,koty ma gdzies. Taka mala czarna chuda kota bedzie biegac na trojce.

Puszek dzis bardzo niedobry :? Ewidentnie dzis upatrzyl sobie Emilke i bardzo ją draznil. A ona nic tylko buczy i warczy. Nie ma ona spokoju. Dzis ja.troche odsunelam od.kotow i przy glaskaniu wyluzowala sie i mruczala.

Tereska ma sie super :)

Felek ino chodzi i miauczy,miauczy i miauczy. Az glowa boli.

Willy tez dobrze :)

Kupki dzis w kuwetach na trojce same bobki.

Kw
Czarny wrócił do bosku ,puszcze go jeszcze raz,ale to najlepiej jak zaczne dyżur od zdrowej.

Suli ma sie dobrze, sika ladnie,kupka ok,apetyt ma :) suche znika caly czas.
Byli Państwo go poznac,fajni ludzie. Sulin grzeczny bardzo,rozkladal sie do miziania,ani na chwilę nie chcial wyjsc z boksu,tylko grzecznie lezal na poslanku. Wiedzial ze wyjsc nie.moze :) Bardzo ladnie sie zaprezentował.

Dzej dzej dobrze,kupka ladna,apetyt ma :) bawi sie piłką w boksie :)

Lori zrobila brzydka kupke w poludnie, a Norbi wieczorem :/ rano kupka pojechala do badania. Mają zapisane po 1/4 tab przez trzy dni bo wyszly w kupce lambie :/ tabletki w karcie z rozpiska.

Maciek,Jami,Maja dobrze,kupki luzem ok.
Zauwazylam ze Jami zrobila sie bardzo odwazna,od kiedy do domu pojechała Anabel, podskakuje do Macieja :/

Zdrowa
Lejdi zrobila brzydką kupke :/ a poza tym biega jak szalona,podgryza palce :D

Pregusie maja sie ok. Przytulaska gada i gada,chyba Felek sie w niej odzywa :lol: Uciekinierka patrzy ciekawe ,ale nie.podejdzie. dzis bawiła sie sznurkiem na kijku.

Burcia prócz chrumkania ma sie bardzo dobrze,chyba chce.dorównać maluchom.
Czarus dobrze, jak sie go weźmie na rece i przytuli to juz nie chce zejsc. Masc do uszu znosi dzielnie :) wynagradzam mu to noszeniem na rekach właśnie :)

Poza tą jedna kupka Lejdi ,reszta kupek ok.

Lokus tez ok. Dzis dal sie wyglaskac ze dwa razy pomarudzil,ale jakby sie uspokoil juz :)
Kupka ok.

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob wrz 16, 2017 7:19 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

zgadzam się, Jamutka taka niedobra się dla Maćka zrobiła :(

merryjanee

 
Posty: 263
Od: Pt gru 14, 2012 22:54

Post » Sob wrz 16, 2017 21:22 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Wieczór
Wszędzie spokojnie :)
Maja,Jami,Maciek kazde w innym miejscu spało.

Lori i Norbi sszaleją w boksie. Kupki mieszane.

Sulim ok, pojadl i poszedl spac. Siku w kuwecie ladnie zrobione.

Dzej Dzej tez ok

Na trójce jak zwykle Felek non stop miauczy, Emilka burczy a Puszek chodzi i denerwuje wszystkie koty.
Tereska dobrze, tak samo Fela.
Willi tez ok. Jutro jej wielki dzień :D. A na jej miejsce pojdzie Sulim.

Zdrowa ok
Loki dobrze, wyglaskany ,i nawet zadowolony bo ani razu nie buczal. Kupka ok.

Czarek ,Burcia i maluchy tez ok. Kupki dzis bobki w kuwetach.

Dzisiaj Tina posiedziala na rękach,troche sie wyrywala,ale.mizianiw za uchem ją uspokoilo.

Jutro wieczorem trzeba Sulinowi zabrac jedzenie. Na usg na poniedziałek rano na czczo.

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie wrz 17, 2017 16:43 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z rana
Willy pojechała do domu :D :D :1luvu: Jak tylko Pani otworzyła transporterek Willi pierwsza do niego weszła. A była poza woliera. Wiedziała chyba ze to jej dzień.

Felek dzis bardzo niedobry był. Może pogoda na niego działa. Puszka dałam do woliery do wieczora niech odpocznie od tego Felka :|
Zobaczy się czy siknął też.

Emila jak zwykle chodzi i buczy.

Tereska w swoim świecie :) ma się dobrze, Fela także ok

jedna fatalna kupka na trójce :(

Kw
Norbi dziś spokojny, unikał Lori, a jak już go dopadła to miaukolił. Jakby rano był nadal mało aktywny to musi do weta. Bierze tab na lambie z Lori, może to skutek uboczny jest. Kupi muieszane. Rozdzieliłam je , więc będzie wiadomo kto robi brzydką kupke nadal.

Maciej Jami Maja ok. Maja miała mały incydent-zwymiotowała.

Czarnego wypuszczę na wolność- ogólnie ma się dobrze,lubi ganiać za ręką i przy tym fajnie fikołki robi. Kupka ok

Sulim dobrze,apetyt jest, siku tyyyyyle zrobił jakby 3koty nasikały :D kupka ok

Dżej Dżej też ma się dobrze, kupka ładna,apetyt jest.

Kupki luzem na kw ok

Zdrowa
Loki ma się dobrze, widzę że się bardzo zmienił. Dziś wziełam go na kolana i siedział grzecznie :) potem jak zwykle po wygłaskaniu poszedł zajadać się suchym. Kupka ok. Jest bardzo grzeczny :)

Maluszki wszystkie dobrze. Jedna kupka luzem niezbyt ładna.

Czaruś wita człowieka już przy drzwiach razem z Burcia :) Staruszki :D też mają sie dobrze :)

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie wrz 17, 2017 16:46 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Aktualny Grafik 18.09- 24.09
18.09. pon. rano Agata wiecz . Gosia
19.09. wtorek rano Agata wiecz. Gosia
20.09. środa rano Beata wiecz. Gosia
21.09. czwartek rano Gosia wiecz Agata
22.09. piątek rano Beata wiecz Gosia
23.09. sobota rano Agata wiecz Gosia
24.09. niedziela rano Gosia wiecz Patrycja
Ostatnio edytowano Śro wrz 20, 2017 12:45 przez CatAngel, łącznie edytowano 1 raz

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon wrz 18, 2017 21:22 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyżuru porannego.
Byłyśmy z Angela z kotami w lupusie. Wizytę miał Sulim i Czarek.
SULIM: miał Usg. Ściany pęcherza mu się zmniejszyły. Kamieni brak :). Za 6 miesięcy kontrola usg.Cały czas do tego czasu ma być na diecie urinary. Po pół roku jak będzie ok,to można wprowadzić inna karme. Suli był mega grzeczny.
CZAREK: polip w lewym uchu mu się zmniejszył. Narazie nie trzeba zabiegu. Maść musi być cały czas. Za 10 dni kontrola. Może uda mi się jechać z nim. Był bardzo dzielny.
Na zdrowej.
Burka się naumiala jeść na przedsionku lub łazience i siedzi i czeka :). Czarus przed wizytą u weta unikał mnie :-(. Pregusia namolna na Maxa. Nie idzie ja ściągnąć z kolan :). Lejdi i Tina biegała i szukały jedzenia. Loki bardzo był zazdrosny jak siedziała i miałam na kolanach Pregusie. To poszłam po krzesełko i siedziałam w wolierze:).
Na kwar....
Czarny był( dziś wypuszczony) mega zabawowy przez siatkę :).
Matko ale DżejDżej urósł :). Norbi grzeczny, aż za bardzo.Kupka u niego średnia . Lori ogień w dupce. Kupka u niej ok.
Kitki luzem jadly ze mną drożdżowke :).
Na 3 ce.
Fela super kicia taka malusia i chudziutka :). I ten gilek zielony przy nosku :). Bardzo miziasta. Felek dziś na zmianę z nią siedział mi na kolanach. Teresa się obrazila bo nie było amciu dla niej :). Emilka siedziała na oknie. Puszek był dziś bardzo grzeczny.
To chyba tyle.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Czw wrz 21, 2017 6:04 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z wieczora :)
Do domow pojechaly 2koty Loki i Sulin :) niestety Norbi TM :cry:

Na kw spokojnie:)
Wszędzie kupki ladne, u Lori tez.
Jami znow niedobra dla Macka jest,bez powodu go bila.
Macius nie reagowal na Jami,towarzyszyl bardzo w wypisywaniu umow :D
Majeczka to tu to tam :) kociaste dobrze.

Zdrowa
Do woliery poszla Lejdi - w kuwecie luzem kupa jedna z krwią to na.noc ją zamknelam. Dam znac jaka kupka bedzie.

Luzem koty bardzo spokojne :) nic zlego sie nie dzieje.
Czarus bardzo czarowal pania od lokiego :) a burka syna :)
No ale Loki juz dawno do domu wybrany wiec pierwszeństwo mial :) oby wszystko bylo dobrze. Lokus sam.od razu wszedl do transportera. Ogolnie byl bardzo grzeczny,na rekach ponosilam go jeszcze wcześniej.

Trojka
W wolierze jest Puszek lobuzek. Bardzo jest niedobry dla.kotow. emilie caly czas drażni. Na dowodzenia przy panu pozarl sie z Sulinem. Puszek zaczal jak zawsze,a halas straszny. Piszcie czy sika i co ile sika.

Tereska dobrze :) cwana jest. Nie zje przy regale ino leci do drzwi wyjsciowych :lol: humorek jej dopisuje :)

Fela mam wrazeniw ze wieczorem bardziej ,,kaszlala,, we wtorek az tak jej nie slyszalam.
Emilia spacerowala później jak puszek trafil do woliery. Z dziewczynami pewnie lepiej sie dogada

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw wrz 21, 2017 23:50 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyżuru.

Na zdrowej tak pusto i cicho bez Lokiego. Koty biegają zadowolone. Czarus to już ma nas dość z tymi uszami :-(.
Lejdi jest na kwar... W boksie na górze. Lapiemy kupke i do badań. Płakała strasznie jak ja zamknełam.
Na kwar...
Lejdi w boksie.
DżejDżej szaleje w boksie. Domaga się jedzenia :). Kupka ok.
Lori jakby była na jakiś dopalaczach :). Biega, szaleje. Dałam jej dziś normalnie mokre dla maluchów. Zobaczymy jaka będzie kupka.
Koty luzem grzeczne. Nawet czasami Maciek siedział obok Jami i była cisza :).
Na 3 ce
Mini woliera super.
Puszek domaga się uwagi.Nie chce być zamknięty. Ale dzięki temu jest spokuj. Emilka tylko warczy, gada jak je :). Fela biega i chrumka. Teresa bardzo głodna :).
Jest bardzo cicho bez Felka...
Paulina przywiozła dwie kotki.
Są na zdrowej.
Mania buroruda kotka. Jest bardzo zwinna, więc Trzeba uważać jak się otwiera drzwi woliery. Troszkę buczala na Pregusie, ale ta się napuszyla i widać było że prowokuje.
Druga to Karolinka. Biedna przerażona. Była schowana za krzeselkiem. Ponieważ mamy na zdrowej 3 typowe preguski ( burka jest taka jasna) to Karolinka ma wygolone na boku po sterylce. Teczki mają dziewczyny założone. Na listę wpisane. Tera tylko super zdiecia i gotowe :).

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 221 gości