KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 15, 2017 18:52 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

To jak, dziewczyny, z tym miejscem w KCH? Nie mogę się sama rozporządzać, musicie mi powiedzieć, jak sprawa stoi :)

regularkate

 
Posty: 465
Od: Czw paź 17, 2013 8:11

Post » Wto sie 15, 2017 22:30 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyżuru wieczorem.
Dziś do domku pojechał Junior. Pani dostała rozpiskę z jak dawać tabletki. Byli też młodzi ludzie adoptować dwa kotki. Więc pojechał do domku Panter i jego siostra Abby ( Malutka). Bardzo fajni młodzi ludzie.
Na kwar...
Maja bardzo spokojna jak na nią. Jami szalona, latala i szukała niewiadomo czego :). Anabel siedziała na szafie.
Teresa bardzo się ozywila. Apetyt ma spory. Widać że dobrze się czuje. Loki grzeczny, pochodził po boksie po miałczał :). Trojaczki dobrze, nawet w boksie Oki.Kupki nawet w miarę u nich. Cypis ( Mimi) okazał się chłopcem :). Bardzo głodny. Strasznie miałczał, dopiero uspokoił się przy jedzeniu i poszedł spać :) w kuwecie coraz lepiej. Maciuś wygina śmiało ciało :). Nudzi mu się na maksa.
Na zdrowej
Kitki luzem dobrze. Spokojne wszystkie. Miały dziś tyle nowych osób. Oczywiście Romusia każdy by zabrał :). W kuwetach dobrze.
Emilka burczalka jedna :).
Na 3 ce
Kurde od Daktyla ciężko się uwolnić :). Ogulnie tam chłopaki to same miziaki. Nawet Czarus przychodzi na glaski :). Był KOREK na kolacji :)

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Wto sie 15, 2017 22:33 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

regularkate pisze:To jak, dziewczyny, z tym miejscem w KCH? Nie mogę się sama rozporządzać, musicie mi powiedzieć, jak sprawa stoi :)

Kasiu z tego co widzę to nie mamy za bardzo miejsca na matkę karmiąca z młodymi. Boksy na kwar... narazie są zajęte. Nie wiem jak Dziewczyny zadecydują....

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Śro sie 16, 2017 10:52 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Stan na 16.08- 23kociaków
Zdrowa

Woliera
Loki- kastrowany,odpchlony, odrobaczony, szczepiony, czip

Luzem

Kaja - odpchlona, odrobaczona, szczepiona, czip
Miodzia - odpchlona, odrobaczona, szczepiona, czip
Tina bura - odpchlona, odrobaczona, szczepiona, czip
Suzi bura - odpchlona, odrobaczona, szczepiona, czip
Lejdi mala czarno biala - odpchlona, odrobaczona, szczepiona, czip
Romek(czarno-biały)- odpchlony, odrobaczony, szczepiony, czip

Kw

Luzem
Anabel- odpchlona, odrobaczona, szczepiona, sterylizowana,czip - białaczkowa
Maja- odpchlona, odrobaczona, szczepiona, sterylizowana, czip- białaczkowa
Jami- bura odpchlona, odrobaczona, szczepiona, sterylizowana, czip-białaczkowa

Boksy
Boks 1-2- ciemna bura Tereska
Boks 3-4- Rodzeństwo-Matylda,Kajko,Kacperek odpchlone, odrobaczone, szczepione, czip
Boks 6- Malutki Cypisek- odpchlony, odrobaczony
Boks 7-8- Maciuś-kastrowany,odpchlony, odrobaczony, szczepiony, czip ,białaczkowy


Trójka

Woliera
Willy - odrobaczona, szczepiona, odpchlona, sterylizowana, czip

Luzem
Emilka - sterylizowana,szczepiona,czip,odpchlona, odrobaczona
Daktyl-czarny - odrobaczony, odpchlony, kastrowany, czip, szczepiony
Czarek -odrobaczony, odpchlony, kastrowany, czip, szczepiony
Burka - odrobaczona, szczepiona, odpchlona, czip-do sterylki
Drapek- szczepiony, odrobaczony, odpchlony, kastrowany, czip
Felek-odrobaczony,odpchlony,czip,szczepiony, kastracja
Ostatnio edytowano Czw sie 17, 2017 20:55 przez CatAngel, łącznie edytowano 2 razy

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro sie 16, 2017 19:03 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Aktualny Grafik 14.08- 20.08
14.08. pon. rano Beata wiecz . Gosia
15.08. wtorek rano Gosia wiecz. Agata
16.08. środa rano Agata wiecz. Gosia
17.08. czwartek rano Agata wiecz Gosia
18.08. piątek rano Beata wiecz Gosia
19.08. sobota rano brak wiecz Gosia
20.08. niedziela rano Gosia, wiecz Patrycja

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw sie 17, 2017 9:00 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

CatAngel pisze:Aktualny Grafik 14.08- 20.08
14.08. pon. rano Beata wiecz . Gosia
15.08. wtorek rano Gosia wiecz. Agata
16.08. środa rano Agata wiecz. Gosia
17.08. czwartek rano Agata wiecz Gosia
18.08. piątek rano Beata wiecz Gosia
19.08. sobota rano Agata wiecz Gosia
20.08. niedziela rano Gosia, wiecz Patrycja

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Czw sie 17, 2017 20:24 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

regularkate pisze:Hej dziewczyny, pani, ktora kiedys dala do nas do KCh Bożenkę ma pod blokiem kotke z mlodymi, najpierw byly 4, teraz 2 gdzies sie stracily (po burzy) i plataja sie kolo niej. Podpowiedzcie mi, czy jest sens lapac cale towarzystwo, kotka je jeszcze karmi, czy zostawic na miejscu i ew. pozniej wylapywac do sterylek? Czy byloby miejsce w KCh na te kociaki lub ew. kocieta i matke? Nie wiem tez, co zrobic, bo 2 kociat nie mozna zlokalizowac, jak zabierzemy matke, to one moga nie miec dostepu do jedzenia i juz calkiem gdzies tam umra w kacie, jesli sie tylko zwieruszyly... Nie znam sie na wolnozyjacych i nie wiem, co doradzic babce... :roll:


Jak nie ma tam dramatu, nic strasznego się nie dzieje, kociaki są zdrowe, to bym zostawiła, proponując pomoc w sterylkach + budkę na zimę.

Iwona11

Avatar użytkownika
 
Posty: 1923
Od: Pon lis 21, 2011 19:30

Post » Czw sie 17, 2017 20:50 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Wieczór

Kw

Maja nie zrobiła kupki, wymiotów brak, ale zjadła mokre. Suche jej zostawiłam 50chrupek.
Jami i Anabel dobrze wylegiwały się na parapecie. w kuwetach same bobki akurat były.

Tereska super :) apetyt za 15kotów, w kuwecie brak kupki, siku było.

Matylda,Kajko i Kacperek dobrze, w kuwecie bobki,ale tez jedna brzydka kupka. Ogólnie maluchy szaleją

Cypisek dobrze, apetyt ma, pupa już ładniejsza niż ostatnio co miał odparzoną, leży sobie na macie :) w kuwecie różnie.

Maciuś ok :) tylko kupka coś nie bardzo, pochodził dzisiaj długo poza boksem, był grzeczny, ale póżniej skoczył na tyłek Jami i ją użarł.

Zdrowa

Loki chodzi napuszony :twisted: troszkę poddenerwowany jak jakiś mały sie pokaze. Zasłoniłam mu jedna str woliery. Posiedziałam z nim w wolierze,trochę łazi marudzi, ale nic mi nie zrobił :)

Malce luzem wszystkie ok. w kuwetach bobki. Kaja zrobiła przy mnie ładną kupkę. Miodzia taka pół na pół, ale krwi nie było dziś.

Trójka

Emilka dobrze się odnalazła, ma swoje miejsce na regale w transporterku, ale ogólnie chodzi po całej trójce. Jest fajna do człowieka, miziasta, dziś się tarzała na regale żeby ją miziać. Denerwuje sie tylko jak koty się zbliżają.

Burka super :) zabawowa jak nigdy.

Felek znów jest sobą, wydziera się jak to Felek.

Drapuś też dobrze :)

Emilka była na regale, wiec Willy pochodziła sobie spokojnie poza woliera, uwielbia przesiadywać za oknem.

Czaruś i Daktyl super :)

W kuwetach żadnych kupek . Brak wymiotów

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt sie 18, 2017 11:57 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Majka po wizycie u weta. Leki dostała na sobotę i niedzielę,w poniedziałek kontrola.Karta założona. Kupy w dalszym ciągu nie ma,a ona dalej taka "inna".Dałam jej bezo-pet i tran.
Tereska znowu zaczęła wymiotować :( Po za tym humor dopisuje i apetyt też. Za trzy tygodnie kontrolne USG.Wyniki u niej w teczce.
Cypisek nic nie zjadł,kupa okropna i jakis taki osowiały :(
Reszta kwarantanny OK
Na zdrowej hulanki i swawole. Lokuś powoli oswaja się z towarzystwem.Oczywiście zza krat woliery.
Na trójce :
ciągle nie mogę rozgryźć co łączy Willi i Daktyla :? Czy to jest miłość czy nienawiść :?
Emilka swobodnie porusza się po kociarni,ale buczy na wszystkie. Burka ma swój zabawowy świat i wszystko w nosie :)

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 19, 2017 14:57 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyżuru porannego.
Na zdrowej.
Koty wesołe i wiecznie głodne :). W kuwetach ok.
Loki w wolierze chodzi i buczy na młode. Tak dziś doszłam do wniosku że najlepszym sposobem na takie koty jak Loki i Emilka są maluchy :). Po jakimś czasie koty w wolierze odpuszczaja, bo maluchy i tak się ich nie boją :).
Na kwar...
Teresa pojadła dziś nawet sporo. W kuwecie Oki i nie wymiotowala dziś :).
Trójca w boksie dobrze. Kupki też coraz lepsze. Fajnie bo już same mrucza jak się podchodzi :).
Maja dziś spokojna. Zjadła i niezwymiotowala. W kuwecie tylko siku. Ale ona ostatnio co zjadła to wymiotowala. Więc może w końcu się załatwi.
Jami miała dziś glupawke. Ciągła za ogon Anabel. Maciuś sobie dziś posiedzial na oknie. Jami na chwilę posiedziala u niego w boksie :). Cypisek troszkę zjadł i potem sobie leżał na poslanku. Jednak grzeją te maty, tylko chyba ta okrągła nie za bardzo.
Anabel uwielbia jak się ją czesze. W sumie to szczotkę się trzyma, a ona sama się ociera :).
Na 3 ce
Emilka mieszka chyba na górze obok Czarka. Jak weszłam to oboje razem zeszli z półki :). Dałam dodatkowa kuwete,bo w tych co są to było 150%full :).
Felek mialczek cały czas. Daktyl zaczepia do glaskania. Burka siedzi u siebie i grucha :). Drapek szuka innego jedzenia. Willi w wolierze raz chce być glaskana, raz próbuje złapać za rękę. Nie wiem czy pogoda tak na nią wpływa, ale dziś była bardzo chwiejna.
Byli państwo przejazdem co adoptowali od nas Vege. Pani pokazywała mi zdiecia. Ogulnie kot ma super. Choć miała wypadek ( została postrzelona). Teraz jest już wszytko ok.Vega jest wychodzaca, ma ogród do dyspozycji. Sąsiedzi też ją bardzo lubią. Fajnie trafiła :).

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Nie sie 20, 2017 17:43 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Aktualny Grafik 21.08- 27.08
21.08. pon. rano Beata wiecz . Gosia
22.08. wtorek Rano Gosia wiecz Gosia
23.08. środa rano Beata wiecz. Agata
24.08. czwartek rano Gosia wiecz Gosia
25.08. piątek rano Gosia wiecz Agata
26.08. sobota rano Beata wiecz Gosia
27.08. niedziela rano Gosia wiecz Patrycja
Ostatnio edytowano Nie sie 27, 2017 16:42 przez CatAngel, łącznie edytowano 2 razy

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto sie 22, 2017 21:15 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyżuru.

Kw

Cypisek.zjadl pięknie jedzonko. Kupka ladna.

Tereska znow wymiotuje,ale po mokrej karmie. Po.suchej jakos nie. Kupki nie.bylo wczoraj wieczorem,dzisiaj rano i dzisw wieczorem.

Macius bardzo.grzeczny dzis.

Majeczka tez super,znow.towarzyszy człowiekowi.

Jami i.Anabel.dobrze. w kuwetach ok

Matylda i bracia super,kupki ok

Zdrowa

Tam spokoj i cisza:)
Burka.super sie odnalazla na zdrowej :)
Maluszki wszystkie tez dobrze,w kuwetach ok.

Loki dzis tez grzeczny , caly dyzur spędził poza woliera.ale.tylko pod nadzorem :)


Trojka

Tutaj spokojnie, cicho nie jest bo Felek miaukoli cały czas o jedzenie :lol:
Emilka dzis nerwowa byla.
Willy ok ,kupka.tez
Czarus jest przekochany, jak.sie go nosi to sie tak wtula :)
Daktyl dobrze
Drapus ma dwie nowe ranki :(

W.kuwetach ok

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw sie 24, 2017 4:28 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

CatAngel pisze:Aktualny Grafik 21.08- 27.08
21.08. pon. rano Beata wiecz . Gosia
22.08. wtorek Gosia
23.08. środa rano Beata wiecz. Agata
24.08. czwartek rano Gosia wiecz Agata
25.08. piątek rano Gosia wiecz brak
26.08. sobota rano Beata wiecz Gosia
27.08. niedziela rano brak wiecz Patrycja

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Czw sie 24, 2017 4:40 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyżuru wieczorem.
Dziś przyjechał nowy kot Saulis. Duży rudo biały kocur. Ok 6 lat. Chłopak ma paszport ponoć przyjechał z Grecji. Książeczki nie ma, ale ma wszystko wpisane w paszporcie. Chipa też ma, tylko chyba greckiego. Trochę wystraszony, miziak i mialczek. Chłopaki przyjęli go nawet ok. Emilka tak jak zwykle, czy to kot co zna czy obcy to i tak buczy i syczy :). Więc jak wychodzilam z 3 ki to koty były całe :). W wolierze Willi ma super. Cały czas leży na koldrze :).
Na zdrowej.
Maluchy między sobą bucza. Najbardziej Felkowe :). Trójka kotów z boksu fajnie się odnalazly luzem.
Burka super. Widać że odpoczywa na zdrowej. Nawet nie ma problemu jak jakiś maluch obok niej siedzi lub je :).
Loki w wolierze, raz buczy raz się ociera o woliere :).
Na kwar...
Teresa siedziała u siebie w domku. Taka biedna zrezygnowana...
Cypisek urósł i ma duży apetyt. Wczoraj odrazu zjadł resztę gerberka. Dobrze mu i cieplutko. Maciuś leży na swojej podusi i się przygląda.
Maja nareszcie jest taka jak dawniej. Asystuje przy wszystkim :). Jami wariatka lata i szaleje :). Anabel pojadła i poszła spać :).
To chyba tyle.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Czw sie 24, 2017 15:02 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Aktualny Grafik 21.08- 27.08
21.08. pon. rano Beata wiecz . Gosia
22.08. wtorek rano Gosia wiecz. Gosia
23.08. środa rano Beata wiecz. Agata
24.08. czwartek rano Gosia wiecz Agata
25.08. piątek rano Gosia wiecz Agata
26.08. sobota rano Beata wiecz Gosia
27.08. niedziela rano Gosia wiecz Patrycja
Ostatnio edytowano Pt sie 25, 2017 13:29 przez CatAngel, łącznie edytowano 2 razy

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AGdansk, Google [Bot], kasiek1510, Sisi111 i 301 gości