KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 16, 2017 11:55 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Jami dała mi się dzisiaj wygłaskać :201461
Rozmawiałm z jej poprzednią właścicielką,Jami nigdy nie była pieszczochem,ale też nie przejawiała agresji.
Epi znowu biegunka,nudzi się chłopakowi w wolierze,płacze i tęsknie patrzy z biegającą Lukrecją.
Reszta kociaków OK. Okna zostawiłam otwarte.

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto maja 16, 2017 21:47 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Wieczor
Epi kupki brak. Uwielbia sie przytulać :)
Lukrecja dobrze, spala na parapecie ja przyszlam. Potem pobiegła za piłeczka.
W kuwecie ok

Kw
Anabel wymiziana :) wywala brzuszek na drapaku. Ona jest cudna taka bezproblemowa, i nic tylko by chciała zeby ją miziac przy ogonku. Kuweta ok

Jami na początku dala sie wyglaskac, ale później sie wydzierala :/ jak to ona. Kuweta ok

Maja dobrze, podgryzala mi palce, dzia cos niespokojna byla, moze takin dzień. Kuweta ok

Trojka
W kuwetach narazie kupki normalne.
Rupi uzarl mnie w łydek nie na zarty :/ az slad mam. Uwaga na niego, ma zapędy dziabania jak Ferdek.
Pobił Kaliego później, i Kalus nie chciał do mnie podejsc :( ale późnej bylo juz ok. Epi poszedł obrazony i zly jak osa na parapet kolo drapaka.

Lusi dobrze, jak wchodzi na kolana, to zaczyna mruczec :)
Drapek polatal luzem - jedzenie suche chowac do szafki i mozna go luzem puszczać na dyżurze. W kuwecie tylko siku.

Worki z rana zostawilam bo wieczorem tez malo w kuwetach było. Szkoda prawie puste wyrzucać.

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro maja 17, 2017 18:53 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Info z dyżuru.
Nikogo dziś z kotem nie było.
Maja ma przygotowane wszystko na jutro. Jedzenie zabrane. W teczce ma kartkę czego nie ma.
Jami się nudzi, szaleje w boksie.
Anabelka dziś zeszła na dół, tak cichutko że nawet jej nie zauważyłam :).
Na zdrowej.
Lukrecja dziś wpakowała mi się na kolana. Mialam małego pietra :), ale całkiem się zmieniła. Nawet noski z Epim sobie dają :).
Epi w kuwecie pusto. Już przygotowałam się na kupke z pojemniczkiem żeby dać jutro do badań, a tu pusto. Posiedzialam z nim w wolierze. Wymizialam go:).
Na 3 ce.
Drapek wygląda pomimo wszystko ( Silver men) lepiej.
Dzisiaj najpierw psikalam srebro do strzykawki, a potem kapalam mu na placki i palcem smarowalam. Dużo lepiej to zniósł niż spraj. Posiedzial dziś na oknie. Inne jedzenie go nie interesowało. Kali i Lusi biegali za laserkiem :).
Przynioslam to wielkie pudełko po klatce i powycinalam otwory :). Rupert miał centrum dowodzenia i zaczepienia kotów z partyzanta :). Lusi też go parę razy pacneła :) od tyłu :).Rupert był dziś wieczorem grzeczny. To chyba tyle.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Śro maja 17, 2017 21:51 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Może psiknąć na jakiś wacik i go tym wysmarować jak się tak boi?

Ja nie wiem o co chodzi tym ludziom z kotami ostatnio..

merryjanee

 
Posty: 263
Od: Pt gru 14, 2012 22:54

Post » Śro maja 17, 2017 22:15 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Srebro bardzo szybko paruje. Ale sposób ze strzykawka jest ok.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Czw maja 18, 2017 9:54 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Info z dyżuru porannego.
W chatce spokojnie, słoneczko świeci to koty śpią :).
Na zdrowej
Epson kupka dziś ok.Ale dałam Angeli do badania. On raz ma biegunkę raz ok. Teraz imię do Lukrecji pasuje :),jest tak słodka że chwilami aż mdli :). Przedstawiłam krzesło, bo ja Epson wkurzal jak siedziała u mnie na kolanach. Epi się wieszal na kartach i miałczał( też go wymizialam).
Na kwar...
Maja pojechała na przegląd. Jak wychodzilam to jeszcze Angela jej nie przywiozła. Poprosiłam o Omega Pet. Bo ma brać Epson i Drapek.
Jami się nudzi. Trzeba kupić obruzke i może dać ja do woliery na zdrową, albo 3 ke.
Anabelka dziś spała w koszyczku :).
Na 3 ce.
Karton przeżył :). Drapek biega luzem, jedzenie pochowane, jest tylko jego karma. Siedzi na oknie w sloneczku. Reszta kotów grzeczna.
Maja została oceniona na ok 7 lat. Dziewczyna nie ma zębów. Dziś była odpchlona, krew pobrana, chip i książeczka. Reszta pewnie będzie po wynikach z krwi.
Wyciągnęłam krzesło z woliery Drapka, tam nie ma się jak ruszyć. Ma to drewniane pudełko ( kilka razy tam dziś siedział) w koszyku go nie widziałam. Na górze jest poduszka, można usiąść :). Jak coś to zmiencie.
Był Pan, klatka oddana. Pieniążki zabrał. Podpisał że kasę odebrał.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Czw maja 18, 2017 17:48 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

przyniosłam dwa listki omega pet.
Tak jak Agata napisała Maja oceniona na ok. 7 lat (nie był nam znany wiek), ale wiem, że w Lupusie podano mniej, jak chcecie to zmieńcie w książeczce.
Maja zaczipowana, odpchlona, krew pobrana.

Epson - cystoisospora felis. Zostawiłam w KCH dawkę procox'u - powinno mu po tym przejść.
Karmę Drapka podrzucę jutro.

merryjanee

 
Posty: 263
Od: Pt gru 14, 2012 22:54

Post » Pt maja 19, 2017 7:53 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

inofo z wieczora

Epi dostał proxox-kupki brak.
Lukrecja dobrze :) luzuje się na drapaku przy otwartym oknie

Na kw też spokojnie :)
Anabel wymiziana póżniej posiedziała na parapecie
Maja miaukoli w boksie razem z Jami

W kuwetach ok.

na trójce sennie :)
Drapek spał za oknem razem z Rupim
Kali później buszował z Lusi.

W kuwetach kupki ok

Korka nie widziałam nadal. Jakby ktoś go zobaczył to w witrynce jest advokat dla niego na kark.

Kupię dzisiaj worki

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt maja 19, 2017 16:08 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Info z dyżuru porannego.
W chatce spokojnie. Jak świeci słoneczko to koty śpią :). Na zdrowej.
Lukrecja jedna na zdrowej a kup jakby z kilka kotów było :). Wymiziana, pcha się na kolana czy chcesz czy nie :).
Epsonek dziś w kuwecie kupka pół na pół. Strasznie mu się nudzi. Ile on teraz ma siedzieć? Kiedy znowu badanie kału?
Na kwar...
Maja i Jami wariuja, nudzi im się w boksach.
Anabelka dziś zeszła do mnie :). Ona chyba myśli że coś jej zrobię, bo mnie unika...
Na 3 ce
Chłopaki biegają. Drapek wygląda lepiej. Bardzo się boi zwłaszcza tego srebra. Na głowie jak smarujemy mascia to ładnie to wygląda. Ciężko go powstrzymać przed lizaniem pod szyją. Dzisaj go chwilę trzymalam, bo odrazu chciał zlizywac ten spraj. Standardowo jedzenie schowałam. Drapus luzem. Gosia na noc go zamknie.
Angela czy możemy prosić ręczniki papierowe 3 szt? Po jednym na pomieszczenie. Dzięki.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Pt maja 19, 2017 22:25 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Musicie kontrolować kupy, powinno się tu unormować, jak nadal będzie miał biegunki to się do wiem co i jak.

Ręczniki jasne, przypomnijcie mi w tygodniu :)

merryjanee

 
Posty: 263
Od: Pt gru 14, 2012 22:54

Post » Nie maja 21, 2017 6:55 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Info z dyżuru porannego.
Przyjechałam dzisiaj rano, bo Gosia chce na spokojnie zdiecia robić.
Na zdrowej
Lukrecji nawet nie trzeba głaskać, wystarczy że rękę wystawisz, a ona sama się mizia :).
Epi płacze w wolierze. Bardzo fajny kot jest z niego. W kuwecie jedna kupa ok, druga nie za bardzo.
Na kwar...
Dziewczyny w boksach znudzone. Anabel na szafie spała.
Na 3 ce.
Kiraza cały czas warczy. Kali się chyba w niej zakochał, bo cały czas do niej gada i siedzi pod siatką :). Nawet próbuje się z nią bawić :). Jedzenie w miskach Drapka.
Rupert dziś się wystraszyl, bo zaklinowal sobie głowę w szufladzie ( sprawdzałam co jest) i on też. Boziu jak on uciekał, jakby go ktoś gonił. Schował się potem i dopóki nie wyszlam to siedział ukryty. On wcale nie jest taki kozak. On tylko tak wygląda, a serce zajecze :). Pobawilam się z nimi laserkiem ( bateria słaba) , bo Kali dziś wulkan energi i gonił Lusi. Kiraza też lubi laserek i to bardzo. Jedzenie Drapka puszki i suche są na 3 ce. Jego leki za szyba :).

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Nie maja 21, 2017 17:13 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Grafik 22.05 - 28.05
22.05. pon. rano Gosia wiecz . Beata
23.05. wtorek rano Gosia . brak
24.05. środa rano Beata wiecz. Gosia
25.05. czwartek rano Gosia wiecz Asia
26.05. piątek rano Angelika wiecz Gosia
27.05. sobota rano Gosia. Wiecz brak
28.05. niedziela rano Gosia, wiecz brak
Ostatnio edytowano Pon maja 22, 2017 18:05 przez CatAngel, łącznie edytowano 4 razy

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie maja 21, 2017 22:14 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Nie ma mnie w niedziele 28.05, mam nadzieje że ktoś da radę przyjść.

Na dyżurze wszystko dobrze.
Kali potargał całą ścierkę a potem brał się za ręczniki papierowe :D
Rupi łapie :/
Ranki Drapusia wyglądały całkiem okej (poza tym że jest ich dużo...)
Lusi milusia.
Jak podniosłam Kirazkę to takie dziwne dźwięki wydawała, może boli ją brzuszek czy nerki?

Lukrecja jak zawsze cudowna :1luvu:
Epi bardzo płacze jak się go nie głaszcze, kupki brak.

Anabelka wygłaskana :201461 :201461
Dziewczyny z boksów się drą, obyło się bez ofiar przy Jami. Ale nie wygłaskiwałam jej :P

Patka2805

Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Od: Wto kwi 08, 2014 15:18

Post » Pon maja 22, 2017 20:20 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

w KCH dwie nowe lokatorki. Ruda,kotka ok. 2 lata, niewysterylizowana,nie szczepiona.Była tylko odrobaczana.Oddana z domu. Bardzo wystraszona biedulka .Kotka piękna taka buro-ruda o miodowych oczach :1luvu:

Druga to stara-nowa lokatorka Milka,siostra Kalego. Powrót z adopcji. Dziwwczyna nawet wyluzowana, bardzo miziasta,tak jak Kali. Od razu wywala brzuchola do miziana. Zachowanie bliźniaczo podobne to Kalego.

Kiraza też super koteczka,taka drobniutka.Rzadko się zdarza,żeby kotka z takim umaszczeniem miała taką figurę :) przeważnie czarnuszki są raczej drobniutkie.

Drapuś zamknięty na noc w wolierze, a pozostałe koty dostały normalną suchą karmę. Myślę,że możemy z nim tak robić. W dzień niech sobie biega luzem,a na noc do woliery.
Majka i Jami bardzo chcą opuścić boks.
Epi tez ma dosyć woliery. Myślę,że on już może przejść na renala.
Rupert dzisiaj grzeczny,najbardziej zainteresowany jedzeniem.

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto maja 23, 2017 8:59 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

a czemu Milka zwrócona?

merryjanee

 
Posty: 263
Od: Pt gru 14, 2012 22:54

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jukatlu, skaz i 211 gości