KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 02, 2017 13:24 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

:ok: Bardzo ładne zdjęcia kociastych :)

Iwona11

Avatar użytkownika
 
Posty: 1923
Od: Pon lis 21, 2011 19:30

Post » Nie wrz 03, 2017 15:10 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z rana :)

Koty na kw luzem wyluzowane :) Jami bawi się z Lori. Anabel dziś pobiegała trochę po półkach, jak mały kociak, Majeczka spaceruje, a Maciek spał dzis prawie cały dyżur :)

W kuwetach luzem ok

Norbi domaga się wyjścia do siostry :) Kupka w kuwecie niezbyt, Prokolin dostał, Gastro także.

Sulin wczoraj wieczorem był w kuwecie tylko dwa razy, przy mnie robił małe siuski, ale jak przyszłam na dyżur było spoko :) dziś rano też był dwa razy, nic nie nasikał, ale w kuwecie było bardzo dużo siku z nocy :D Jest o wiele lepiej niż w pierwszym dniu. Bardzo chce wyjść z boksu. Apetyt ma. Kupka niezbyt.

Zdrowa.
Lejdi kupka nie zbyt ładna, na końcu trochę krwi. Tak poza tym kotka ma się ok, bawi się z Kajko.

Tina,Pręgusia,Kajko,Kacperek mają się dobrze :)
Burcia jest super :) uwielbia jak się ją nosi na rękach :1luvu: też ma się dobrze :)

Loki bardzo chce wyjść z woliery. Ale po tym jak zachował się wobec Burki i mnie już go nie wypuszczam, siedzę z nim w wolierze, bo żal mi go :( Trzeba mu zrobić ładne zdjecia i promować do domu wychodzącego. W kuwecie ok

Trójka
Tereska ma się dobrze. Apetyt ma, wymiotów na trójce brak. Zrobiła siku.

Drapek dobrze,mimo kilku ranek, suche wcina.
Emila dziś ino chodziła buczała i momentami biła koty-oberwało się Drapkowi i Felkowi.
Felek chodzi i miaukoli
Czaruś dobrze :) okupuje górne półki :)
Puszek w swoim koszyczku , ale póżniej jak się siedzi z kotami to wychodzi i przyjdzie na kolana :)

Willi nie tęskni za Daktylem , obiektem jej dziwnej miłosci jest teraz Drapek :lol:

W kuwetach luzem i w wolierze ok.

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro wrz 06, 2017 15:53 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

:)
Ostatnio edytowano Nie wrz 17, 2017 16:46 przez CatAngel, łącznie edytowano 3 razy

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro wrz 06, 2017 22:32 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z.rana

Bylo spokojnie :)

Kw
Sulin pięknie sika :) juz nie.chodzi.co chwilę do kuwety. Kupka ladna. Bardzo.chce wyjść z boksu.

Czarny u gory byl u weta brak czipu. Został odpchlony, jutro go odrobacze. Dajcie znac czy ubywa jedzenie. Kastracja w
Srode 13.09

Maly dżej dżej ma sie dobrze. Apetyt jest.kupka ladna. Zostal dzis odrobaczony. Środa 13.09 szczepienie.

Norbiego kupka jeszcze nie jest ladna. Apetyt kotek ma.

Kociaste luzem mają sie.dobrze. kupki w kuwetach ok.

Zdrowa
Cala ferajna luzem na zdrowej super :)
Czarus dobrze sie zaklimatyzowal ,w końcu widzę go znow jak.spaceruje po całej zdrowej.

W kuwetach dzis kupki ladne.

Loki ma obroze,poniewaz cos.za bardzo pobudzony ostatnio byl. Burki i Czarka nienawidzi. Uwaga zeby z woliery nie.nawial. W wolierze daje sie miziac choc.czasami marudzi jak kot obok przejdzie. W kuwecie ok.

Trojka
Tereska ma.sie dobrze :) apetyt ma,taka zywsza sie zrobila. Wita czlowieka siedzac za oknem :)

Puszek robi sie cwany. Dzisiaj pacal Emilke, Felka ,a i Drapkowi.tez sie oberwalo. 13.09-wet

Emilia chodzi i buczy.
Drapus.ma sie dobrze :)
Felek.jak.to Felek.wiecznie by jadl i wydzieral sie
Willy tez dobrze :) wszędzie w kuwetach dzis kupki ok.

Tereska-kontrola w poniedziałek 11.09

Do weta 13.09-środa 13.00-14.00
Czarny-kastracja
Puszek-badanie
Dżej Dżej-szczepienie
Ostatnio edytowano Czw wrz 07, 2017 9:46 przez CatAngel, łącznie edytowano 3 razy

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw wrz 07, 2017 8:42 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

[quote="CatAngel"]Aktualny Grafik 04.09- 10.09
04.09. pon. rano Beata wiecz . Gosia
05.09. wtorek rano Beata wiecz. Gosia
06.09. środa rano Gosia wiecz. Agata
07.09. czwartek rano Agata wiecz Gosia
08.09. piątek rano Gosia wiecz Agata
09.09. sobota rano Beata wiecz Agata
10.09. niedziela rano Asia wiecz Agata
Ostatnio edytowano Pt wrz 08, 2017 16:57 przez Tajron, łącznie edytowano 3 razy

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Czw wrz 07, 2017 21:55 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Wieczór :)
Kw
Luzem kociaki wyluzowane :) musze jutro wycalowac Anabel przeca do domu jedzie :D Bardzo kochana jest :) wywala brzuchorek do miziania,mruczy :)

Maciuś znalazl kolezanke i gania sie z Lori. Chyba sie w niej zakochal. Wszędzie za nią chodzi do kuwety, do misek :lol:
Jami dzis nie w humorze ,lazila i marudzila.
Majeczka jak zawsze towarzyszy czlowiekowi.

W kuwetach ok

Czarnuszek w boksie dobrze,apetyt jest. Kuweta ok.
Sulin pięknie sika :) apetyt jest. Kupka ok.
Dzej Dzej dobrze :) kupka ok, apetyt ma.
Norbi zrobil przy mnie fatalną wodnista kupke :/ suche wcina. Dzis nie kichnal ani razu.

Zdrowa
Loki dzis troszke zly :/ ale mniej niz zawsze. Takze moze sie wycisza pomału. Czarek i burka przechodzili obok woliery a Loki nic. Gdzie zazwyczaj robil sie wielki i bardzo sie wydzieral. Kupka ok.

Burcia dzis jakiegos powera dostala ,biegala jak szalona z Lejdi. Potem zaczela troche glosniej chrumkac. Ale chyba to po tym ganianiu sie tak zmeczyla.

Czarek chodzi dumnie po zdrowej. Uwielbia jak go tuli. Wtedy sie przytula do czlowieka.

Maluszki wszystkie ok, pobawily sie wędka, kazdy ganial za papierkami. W kuwetach jedna kupka brzydka,ale bez tragedii.

Trojka.
Tereska widac ma sie super :) odkurzacz z niej sie zrobil :D
Leki bardzo jej pomagają. To juz nie ta Tereska co w boksie byla. Ladnie sobie zjadla jedzonko. Ona juz wie, ze jak sie otworzy drzwi gdzie jest kosz ze zwirkiem , to ma tam pobiec i dostanie jedzonko. Czeka i wola :)

Puszek nie dobry jest. Emilce siE oberwalo ,a widze ze Felek sie go boi. Ino się spotkają, Felek odchodzi pierwszy.

Felek jak Felek wiecznis sie wydziera i wiecznie glodny.

Emilka dzis znow buczala i buczala. Ale tak poza tym ma się ok.

Willi dobrze :) bardzo jej sie Drapek podoba :lol:

Wszędzie w kuwetach kupki ok.

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob wrz 09, 2017 8:27 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyżuru wieczorem.
Koty spokojne.
Na zdrowej.
Czarus zrobił się taki wyluzowany :). Wszędzie chodzi, zagląda. Maluchy się o niego ocieraja, a on nic. Burka tylko by jadła. Ponosilam ja wczoraj na rękach.
Maluchy szaleją. Ta jedna " felka " to taka zrobiła się natretna, że ciężko coś zrobić przy niej. Wchodzi na kolana, wystarczy przykucnać :). Reszta też nielepsza :).
Loki w wolierze nawet grzeczny. Zaczyna się denerwować jak się siedzi z nim, a maluchy siedzą pod siatką i mialcza. Jakoś mu jeszcze nie wierzę :).
Na kwar...
Czarny z góry dobrze. Chociaż taki trochę nie ufny jeszcze.
Suli dobrze. W kuwecie było siku. Apetyt też ma.
DżejDżej chodził dziś, bawił się. Nawet szarpal za siatkę i się na niej wieszal :). Apetyt ma, kupka ok.
Luzem koty super. Nawet grzeczne, nawet Jami :).
Na 3 ce.
Tam to jak się wchodzi to jest dziki szał.
Lecą wszystkie do ciebie, nie patrzą czy inny kot stoi lezą na ślepo, a potem się tluka. Teresa już wie ze w przedsionku dostaje jeść, sama tam wchodzi i czeka.
Puszek to taki troszkę złośliwy kot do innych. Do ludzi nawet ok.Wczoraj go wyczochralam i było ok.
Felek lata od miski do miski i sprawdza czy coś jeszcze jest :). Willi w wolierze, tylko patrzy za okno na ptaki.
Wczoraj jej wymienilam żwirek w kuwecie( tamten już smierdzial). Każdy kot wchodzi po tym i się załatwia, a ona weszła, obwachala i wyszła :). Zrozum tu kota :).
To chyba tyle.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Nie wrz 10, 2017 10:34 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyżuru ogólnie spokojnie był korek na śniadanie . Na kw spokojnie Anabel leżing na oknie , Maciuś odruchy ojcowskie do maluchów najpierw się z nimi bawił potem je mył :). Majeczka troszkę przybrała od czasu jak ją ostatni raz widziałam . Jami spokojna urzędowała w zlewie. Kupki oki. Sulin Spokojny , Dżej dżej też tylko troszkę wystraszony . Na zdrowej małpi gaj maluchy zrobiły mały sajgon , Loki też . Ale ogolnie Loki bł spokojny dopiero jak maluchy podchodziły pod siatkę to się nagadał, Kupki też oki. Na 3 Emilka mała złośnica trochę pomruczała . Drapek się do drzwi pchał, Willy małe szaleństwo w wolierze . Wziełam umowy do spisania danych . Pożegnałąm się z kociakami bo to był niestety mój ostatni dyżur na jakiś czas .

Asiap84

 
Posty: 807
Od: Czw sie 13, 2015 22:27

Post » Nie wrz 10, 2017 12:24 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z wizyty u weta.
TERESA
Węzły chłonne się zmniejszyły, były prawie niewyczuwalne. Teraz ma tylko jeden zastrzyk co 3 dni.
Była bardzo grzeczna u weta. Wizyta za ok miesiąc ( akurat skończą jej się zastrzyki). Będzie trzeba zrobić usg czy wszystko jest ok. Po tym będzie dalsza decyzja czy zastrzyki będzie mieć dalej czy kończymy.

CZAREK
Z Czarkiem to bardziej skomplikowana sprawa. Niestety w lewym uchu ( tym co chlupie) ma polipa który zaczyna zasłaniać mu kanał słuchowy. W operowanym miał troszkę brudu i strupka. Dostał maść do uszu. Raz dziennie po 0,2 mil do każdego ucha. Karty wypisalam z tym że u Czarka nie pisałam czy rano czy wieczorem, jak się uda rano to super, jak nie to wieczór to zrobi. Nawet jak ranka da mu maść do jednego ucha to wieczorem będzie mniej roboty :). Tylko musimy pisać które ucho jest zakropione. Wizyta za tydzień. Napisałam na kartce i na tablice przypielam.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Nie wrz 10, 2017 17:48 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Grafik 11.09- 17.09.
11.09. pon. rano Beata wiecz . brak
12.09. wtorek Rano Agata wiecz Gosia
13.09. środa rano Beata wiecz. brak
14.09. czwartek rano brak wiecz brak
15.09. piątek rano brak wiecz brak
16.09. sobota rano brak wiecz brak
17.09. niedziela rano brak wiecz brak

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie wrz 10, 2017 18:55 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

balbina38 pisze:Grafik 11.09- 17.09.
11.09. pon. rano Beata wiecz Agata
12.09. wtorek Rano Agata wiecz Gosia
13.09. środa rano Beata wiecz. brak
14.09. czwartek rano brak wiecz brak
15.09. piątek rano brak wiecz brak
16.09. sobota rano brak wiecz brak
17.09. niedziela rano brak wiecz brak

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Nie wrz 10, 2017 21:19 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyżuru wieczorem.
DRAPEK POJECHAŁ DO DOMKU :).
Na zdrowej.
Koty dobrze.Czarus mi chyba wybaczyl wizytę u weta bo zszedł do mnie. Jaki on kochany jak się go na rękach nosi :).Maluchy luzem dobrze. Loki w wolierze dziś był nawet spokojny.
Na kwar...
Co Czarnemu odstawie kuwete od poslania to i tak je przesuwa :). U niego dobrze.
Suli dziś grzecznie sobie leżał. Był w kuwecie :). Trzeba by się umówić w lupusie na usg, jak tam te kamienie,bo miał spore.
DżejDżej, biega po boksie, wiesza się na drzwiach :).
Koty luzem dobrze. Jami dziś trochę nerwowa,bo Maciek za nią chodzi :).Lori kupka nie ładna.
Na 3 ce.
Tak jak pisałam Drapek pojechał. Będzie dziwnie bez niego, był u nas prawie pół roku....
Puszek do ludzi jest super. Ale widać że do kotow jest wredny i złośliwy. Nawet ta pani od Drapka mówiła że ma taki wyraz pyszczka :). Teresa, biegała za jedzeniem :). Ja nie wiem co ten Felek ma z tymi opakowaniami z karmy, czy suchej czy saszetek. Gryzie jak w transie :).
Tak ostatnio się przyglądam Emilce, ona schudła. Ale dalej pazerna na jedzenie. Willi w wolierze, wspina się na siatke. Dziś się rozpedzila za Drapkiem i zdarzyła się z drapakiem. Biedna kicia.
Nie ma już żwirku.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Pon wrz 11, 2017 11:49 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Wczoraj Drapuś,a dzisiaj Anabel :D Cudownie że nasi "specjalni weterani" w końcu znajdują swoje domki.
Norbi i Lori w boksie. Codziennie mają dostawać Immudolen i prokolin. Karta założona.
Dżej Dżej też immudolen.Karta założona.
Macius dzisiaj nie w sosie,zaczepial wszystkie dziewczyny. Sulin grzeczniutki i spokojny. Przygotowałam boks dla Puszka obok Dzeja. Szkoda go na razie tam dawać,myślę,że jutro wieczorem jak sie go zapakuje do boksu to będzie OK.
Czarny na górze trochę dziwny :? obsyczał mnie dzisiaj.
Czaruś kiepsko znosi jak się coś robi mu przy uszach.Podawanie tej maści to nie jest proste zadanie :roll: Ale ogólnie chłopak wyluzowany i na pewno szczęśliwszy niż na trójce. Maluchy i Burka w formie :ok: Loki dzisiaj nawet spokojny,chociaz nie dał mi się pogłaskać.
Na trójce tak jakoś pusto bez Drapka, słuchać tylko Felka-marudę i bojową- Emilkę.

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 11, 2017 15:11 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Grafik 11.09- 17.09.
11.09. pon. rano Beata wiecz Agata
12.09. wtorek Rano Agata wiecz Gosia
13.09. środa rano Beata wiecz Gosia
14.09. czwartek rano brak wiecz brak
15.09. piątek rano brak wiecz brak
16.09. sobota rano Beata wiecz brak
17.09. niedziela rano brak wiecz brak

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 11, 2017 15:26 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Witajcie dziewczyny, czy jeśli przed sobotą zwolniłoby się jakieś miejsce w KCH (bo widzę, że jest spory ruch), to mogłybyście mieć z tyłu głowy kotkę z 2 malcami od p. Marii Grabowskiej z DG? Chodzi o te kotki, o które kiedyś pytałam, czy udałoby je się zabrać do nas. Kotka okazała się dotykowa i w ogóle, dziś miała sterylkę. Młode mają zrobiony pakiet startowy, leczą im świerzba. Do soboty mają być gdzieś tam w hoteliku, a potem babeczka nie chce ich zaś dawać pod blok, bo to fajne kociaki.
Proszę, jakby było miejsce to rozważcie przyjęcie kotków :) Dziękuję Wam z góry.

regularkate

 
Posty: 465
Od: Czw paź 17, 2013 8:11

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 147 gości