KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 08, 2017 8:37 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Wieczór spokojnie.
Do domu pojechała Kiraza i Rysiu.
Czyli na zdrowej została Rudzia i Junior luzem
Do woliery z boksów poszły dwie kotki z boksu i kocurek

Fiona to ta bardziej odważna z sióstr :)
Figa wczoraj była w koszyczku z Felkiem
Apetyt jest. Trzeba cała trójkę tulić, Figa trzesie się jak galaretka. Ale zaniedługo pewnie wszystko będzie dobrze.
Wyciągajcie proszę koty z koszyczków ja tam siedzą na jedzonko. Bo Fiona wszystko sama by zjadła :roll:

Rudzia dobrze,ona jak się położy na kolanach u człowieka to takaaaaa uczuciowa jest :mrgreen: nie chciała zejść i właściwie usnęła na pół godziny.
Juniorek ok :)

Kw
Maluszki dobrze, bawią się , apatyt jest -kiedy one wychodzą z boksów? W kuwecie ok.

Jami wieczorem bardzo zaczepna do Majki coś ostatnio nie w humorze jest. Maja tez nie lepsza,ale to ona bardziej spokojna. A Anabel ma wszystko gdzieś,znaczy się te dwie panny. Bo do człowieka od razu przyjdzie i czeka na jedzonko :1luvu:
Luzem w kuwetach też ok

U Czarusia wszystko ok :) uszko piękne, i sam kocurek wypiękniał. Apetyt ma ,w kuwecie ok :)

Trójka

Biga już wita człowieka z okna :D . Zauważyłam, że ona Burkę ma gdzieś. Skrzeczy czasami że aż uszy bolą :mrgreen: Co denerwuje Lukrecję.

Burka zaczyna ładnie oddychać , czasami ją tam słychać przy jedzeniu, ale to już nie to samo jak do nas trafiła.

Drapek dobrze :) ładnie zjadł swoje mokre wieczorem. Jak sobie poje to idzie na swoje ulubione miejsce czyli na drapak na to wiszące posłano :mrgreen:

Lukrecja kupka w kuwecie ok, siku poza kuwetą brak :)
Ostatnio edytowano Sob lip 08, 2017 8:53 przez CatAngel, łącznie edytowano 1 raz

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lip 08, 2017 8:47 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Zdrowa

Woliera
Rodzeństwo siostrzyczek i burasek z tego samego domu
Felek-odrobaczony,odpchlony,czip,szczepiony, kastracja
Fiona (biało-czarna z kreską na czole) -odrobaczona,odpchlona,czip,szczepiona, do sterylki
Figa (czarno biała)-odrobaczona,odpchlona,czip,szczepiona, do sterylki

Luzem

Rudzia - odrobaczona, szczepiona,odpchlona,sterylizowana,czip
Junior- szczepiony,odrobaczony,odpchlony,kastrowany,czip



Kw

Luzem
Anabel- odpchlona, odrobaczona, szczepiona, sterylizowana,czip - białaczka
Maja- odpchlona, odrobaczona, szczepiona, sterylizowana, czip- białaczka
Jami- bura odpchlona, odrobaczona, szczepiona, sterylizowana,czip-białaczka[/b]

Boksy

Boks 1-2 Malce- Tytusek(bialo-czarny),Romek(czarny z białymi dodatkami),Atomek(buro-bialy) - odpchlone, odrobaczone,szczepione,czip
Boks 3 Czarek -odrobaczony,odpchlony,kastrowany,czip,szczepiony

Trójka

Woliera
Lukrecja - odrobaczona, szczepiona,odpchlona,sterylizowana,czip

Luzem
Burka - odrobaczona, szczepiona,odpchlona,czip-do sterylki
Drapek- szczepiony,odrobaczony,odpchlony,kastrowany,czip
Bigusia- szczepiona,odrobaczona,odpchlona,sterylizowana

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lip 08, 2017 9:06 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Ostatnio edytowano Nie lip 16, 2017 15:57 przez CatAngel, łącznie edytowano 5 razy

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lip 09, 2017 15:28 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Grafik 10.07- 16.07
10.07. pon. rano Agata wiecz . Gosia
11.07. wtorek rano Beata wiecz Asia
12.07. środa rano Agata wiecz. Patrycja
13.07. czwartek rano Beata wiecz Gosia
14.07. piątek rano Gosia wiecz brak
15.07. sobota rano Beata Wiecz brak
16.07. niedziela rano brak wiecz Gosia

Czy ktos.moze obstawiać sobotę wieczor.
Ostatnio edytowano Wto lip 11, 2017 10:56 przez CatAngel, łącznie edytowano 4 razy

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lip 10, 2017 7:48 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyzuru rannego
Wczoraj wszystko ok :)

Fiona, Figa i Felek wczoraj wyszły do jedzonka. apetyt jest, w kuwecie ok. Dałam im drugą kuwetę. Fiona pochodziła sobie po wolierze,a za nią Figa :D Felus poszedł do koszyka na półkę i obserwował. Koszyk który jest na podłodze ma z jednej strony zasłonięte ,bo czasami Rudzia podejdzie i zagląda tam.

Jeżeli przy was nie będą wychodzić do jedzenia, wyciągajcie je, muszą mieć kontakt z człowiekiem. Nie gryzą :wink: :D

Juniorek super :) uwielbia spać na hamaczku :)
Rudzia też ok . Bardzo się zmieniła :)

Kw
Jami, Majka i Anabel ok :) W kuwetach ok. Jami trochę kłoci się ostatnio z Majką :? A potem znów sielanka.

Czarus super :) kupka ok, apetyt jest. ładnie ranka się goi :)

Maluszki dobrze, dokazują jak zawsze, oczka jak dla mnie ok, nie kichają. W kuwecie też ok

Na trójce dobrze :)
Bigusia chodzi i gada. Już wchodzi na szafkę i zagląda przez okno

Burka wiecznie się myje , jak nie myje to się bawi. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ona ma tyle lat :roll: :D

Drapuś dobrze :) apetyt jest.

Lukrecja od soboty wieczór jest wypuszczana u mnie na dyżurze z woliery. Pierwsze spotkanie z kotami było spokojne :D Myślałam że dojdzie do jakieś awantury, a tu takie miłe zaskoczenie. Troszkę póżniej pokłóciła się z kotami, łapą pobiła Drapka i Burkę , ale ewidentnie miała dość jak cały czas koło niej chodziły jak sobie lezała

Wczoraj wyszła ponownie z woliery powąchała się z Drapkiem i Burką. Pozwiedzała i poszła poleżeć na szafkę pod okno. Obyło się bez kłótni :D


W kuwetach ok.


Bardzo dziękujemy Opiekunom Lesia i Pringlesa za dary dla naszych kociastych-jedzonko i zabaweczki :1luvu:

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lip 10, 2017 12:31 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyżuru porannego.
Na zdrowej
W wolierze było kilka wymiotów jedzeniem i w kuwecie jedna żadka kupka. Z tej jednej kuwety sciagnelam górę, bo w niej było pusto, a w tej odkrytej 100%.Zmieniłam karme na suche gastro. Pewnie koty nie przyzwyczajone do mokrej karmy i dlatego takie rewolucje. Rudzia grzeczna. Chyba trzeba jechać z Juniorem do weta. Coś mu dolega,trzeba sprawdzić. U nich w kuwetach Oki.
Na kwar....
Koty luzem ok. Dzisiaj dziewczynki były grzeczne.
Tytus, Romek i Atomek bardzo dobrze. Chłopaki, humor i apetyt bardzo dobrze. Kuwetka Oki.
Czarus świetnie. Bardzo się zmienił. Widać że zabieg przyniósł mu dużą ulgę. Nowa kicia trikolorka, matko jaki słodziak. No poprostu Miodzia :).
Na 3 ce.
Biga siedzi w oknie :). Widać że dziewczyna zrobiła się bardziej ruchliwa i skoczna. Drapek dzisiaj dobrze. Chyba nieproszony gość poległ po fiprysie :). Zero drapania itp...
Burka lata jak nakrecona. Wydaje śmieszne dźwięki. Miałczy i zaraz tak jakby bąki puszczala. I tak cały czas.
Ogulnie jest mało żwirku.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Pon lip 10, 2017 14:14 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyżuru wieczornego 09.06
Ludzie przywieźli mała koteczkę, bardzo śliczna, widac ze ma duży apetyt. Klatka łapka wypożyczona prze ludzi na Ok tydzień - umowa i kaucja w witrynce. Ogólnie u kotów w porządku, w kuwetach Ok.
Drapek cos nie miał apetytu.
Kociaki w wolierze na zdrowej przekochane, ale jak na razie wystraszone

angelikaguz

 
Posty: 73
Od: Nie wrz 18, 2016 20:06

Post » Wto lip 11, 2017 14:32 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

wolierowce dalej wystraszone,najbardziej chłopak. Cały czas skulony w drapaku. Fiona ,chyba :wink: najodważniejsza. Uwielbia mizianie. Figa jeszcze nie wychodzi z "kanapki". Dałam im normalną sucha karmę bo w kuwetach pusto.Rudzia ogromny miziak i nakolankowiec. Junior najprawdopodobnej zareagował na coś silną alergią. Za chwilę będzie wyglądał tak jak Drapek :( do jedzenia tylko hypoallergenic
Malutka Miodzia w rzeczywistości jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu :1luvu:
Majka dzisiaj cały czas lała Jami :roll: Przeniosłam część rzeczy z szafy na kwarantannie na zdrową. Bo wszystko z niej te małpiszony wywalają.
Anabel wygląda pięknie. :1luvu: Przytała dziewczynka i sierść tak ładna się zrobiła.
Lukrecja na czas dyżuru puszczona z woliery. I tu niespodzianka, Drapek zdzielił ją łapą,a ona....uciekła.
Któreś zrobiło sobie kuwetę w szafce z materacem :evil: wylądował na śmietniku( materac oczywiście),a tam wstawiłam kuwetę.
Burka ma znowu rujkę.

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 11, 2017 19:17 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyzuru . Ogólnie oki. Czarek sajgon w boksie z jedzeniem , Malutka jest przesłodka , apetyt dopisuje , Jami I majka spokojnie , kupki oki.Anabel tak smutno siedziałą to ją wziełam na ręce to się wtuliła . Na zdrowej wolierowce zero kup , wystraszone, Rudzia oki też mi się drzemnęła na rękach , Kupka ok. Na 3 Spokój pusciłam lukrecje na chwile a juz do woliery to nie chciała iść , wyłożyła się za oknem , kupki oki, zero spięć . jedynie na 3 na podłodze było kawałek mokrego z robaczkami ,

Asiap84

 
Posty: 807
Od: Czw sie 13, 2015 22:27

Post » Śro lip 12, 2017 8:42 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Grafik 10.07- 16.07[/size]
10.07. pon. rano Agata wiecz . Gosia
11.07. wtorek rano Beata wiecz Asia
12.07. środa rano Agata wiecz. Patrycja
13.07. czwartek rano Beata wiecz Gosia
14.07. piątek rano Agata wiecz Gosia
15.07. sobota rano Beata Wiecz Patrycja
16.07. niedziela rano Gosia wiecz Agata
Ostatnio edytowano Nie lip 16, 2017 8:16 przez CatAngel, łącznie edytowano 2 razy

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro lip 12, 2017 21:34 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Lukrecja wypuszczona na czas dyżuru, bardzo spokojnie, bez żadnej kłótni z innymi. Może by pomyśleć o wypuszczeniu jej na stałe.
Biga jak to Biga, pożebrała trochę jedzenia a potem zajęła miejsca na swojej uśmiechniętej podusi.
Drapuś w porządku.
Burka - rujka w pełni...

Junior nie wylizywał się, ale skóra zaczerwieniona, chyba go swędzi.
Rudzia ok, zaczyna kłótnie z Juniorem.

W wolierze bez wymiocin ani brzydkich kup. Wszyscy byli pochowani. Po głaskaniu Fionka się odważyła połazić :)

Tytus, Romek i ATomek szaleli i wcinali. Oczko Romka trochę zaklejone na początku było.
Czaruś przekochany :1luvu: Super że już zarezerwowany.
Miodzia to mały szatan , współczuję właścicielowi :P

Majka z Jami zaczepiają się wzajemnie. Ale obyło się bez walk.
Anabelka wygłaskana, po czym poszła sobie spać.

Patka2805

Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Od: Wto kwi 08, 2014 15:18

Post » Pt lip 14, 2017 7:51 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyżuru porannego
Mamy nowego małego kotka (przyjęcie13.07. ze schronu).To chyba jest pannica mała. Brudna jak Benjamin na początku :). Jest w boksie obok Miodzi.
Chłopaki szaleją cały czas. Wyglądają bardzo dobrze.
Przywiozlam Czarkowi " krople" a raczej to wygląda jak maść. Mamy mu aplikować do uszu 0,2 mil tylko ze to jest gęste jak wazelina. Nawet udało mi się dziś mu podać. Nie wkladalam bardzo głęboko do ucha strzykawki. Nie podoba mu się to strasznie, ale jest dzielny.
Miodzia szaleje cały czas. A ten borcuch mały tylko od czasu do czasu miałczy i siedzi grzecznie.
Dziewczyny luzem dobrze.
Anabel na oknie lezala. Jami miała glupawke. Maja spokojna.
Na zdrowej.
Junior wygląda lepiej, choć nad oczami dalej ma czerwone. Rudzia dobrze.
W wolierze towarzystwo Oki.coraz śmielsze . Fiona jest najbardziej odważna.
Na 3 ce
Spokojnie, bo rano. Burka chodzi i się wydziera. Drapek grzeczny, a Lukrecja grzeczna na fotelu. Brakuje Bigi, jest strasznie cicho.
Połowę żwirku dałam na kwar... A druga część wynioslam na 3 ke. To chyba tyle.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Sob lip 15, 2017 12:01 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

no to piszę drugi raz .Poprzedni mi sie skasował :twisted:
Juniorowi już przygasa to zaczerwienienie.W ogóle to jakas głupawka im się dzisiaj z Rudzią włączyła :mrgreen: ganiały sie po całej zdrowej,ale to raczej zabawa niż wola walki :D
Wolierowce już faktycznie coraz śmielsze,w kuwetach kupy mieszane.Na pewno biegunkę ma Fiona.Na razie niech będa tylko na suchej karmie.Wyrzuciłam to pęknięte pudło na żwirek,i dałam tam to z łazienki.
Malutka Kaja też walnęła przy mnie biegunkową kupę :? U Miodzi OK. Białaczkowe dziewwczyny jak zwykle.Czasami drobne utarczki między Jami a Majką ( i to Majka jest tą zaczepną),a Anabel woli się od tego trzymać z daleka :D
Czaruś zabawiał się dzisiaj papierkiem 8O Małe bandziory z góry istne szaleństwo,boks można sprzątać nonstop.
Na trójce Lukrecja coraz śmielej sobie poczyna. Pogoniła Drapka a potem Burkę.
Chyba to Biga zostawiła nam zasikaną całą budkę drewnianą :evil:

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lip 15, 2017 15:39 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

[quote="CatAngel"]Grafik 10.07- 16.07[/size]
10.07. pon. rano Agata wiecz . Gosia
11.07. wtorek rano Beata wiecz Asia
12.07. środa rano Agata wiecz. Patrycja
13.07. czwartek rano Beata wiecz Gosia
14.07. piątek rano Agata wiecz Gosia
15.07. sobota rano Beata Wiecz Patrycja
16.07. niedziela rano Gosia wiecz Agata

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Sob lip 15, 2017 21:48 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Burke jeszcze męczy ruja.
Drapek i Lukrecja dobrze, z jednym małym spięciem między nimi.

Junior nie wylizywał się ani nie drapał. Też mi się wydaje że mu zbladła skóra. W kuwecie jedna niefajna kupa.
Rudzia spoko, co chwile burczy na Juniora.
Wolierowce się ośmielają :). Jedna rzygi u nich + kupy nieciekawe.

Tytus, Romek i Atomek szaleją niemiłosiernie. Chyba jedną z ich zabawek była kupa, bo cały boks ufajdany :strach:
Bartek w boksie obok Czarka, dostał trochę suchego i conva. Bardzo się wydziera, uważajcie żeby wam nie pitnął z boksu.
Czarek jak zawsze :201461 :1luvu:
Miodzia miałą wymioty, kupy ok.
Kaja spoko.

Białaczki dobrze jak zawsze :)

Patka2805

Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Od: Wto kwi 08, 2014 15:18

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Silverblue, skaz, Zeeni i 251 gości