KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 27, 2017 21:01 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Info z dyżuru wieczorem.
Przyjechał nowy kot. Oddany przez syna właścicieli. Kot 7 lat. Przestraszony kocur, syczał na mnie cały czas. Jest w boksie narazie. Nie ma tylko chipa, ale z tym można poczekać. Powód oddania. Państwo to osoby ok 80 lat. Kot nocami miałczał i drapal meble. Jak pani szła to gryzł ja po nogach. Stosunek do kotow nieznany
Pozatym :
Na kwar...
Anabelka troszkę pochodziła po kwar...
Kali robi burdel w boksie :). Jest taki kochany.
Na zdrowej spokojnie. Fajnie koty się odnalazly. Rupi fajny kotek. Lusi chyba się podoba :). Drapus dziś nic nie zjadł. Dzisiaj był bardziej do miziania.
Na 3 ce
Chłopaki dobrze, Lukrecja już wyluzowała. Ile można się denerwować :).
Zbyniu ma strasznie długi ogon :).

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Czw kwi 27, 2017 22:19 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Zamienilysmy się z Gosią na dyżury. Ja bede rano. Będę ok 10.00 lub parę minut po.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Czw kwi 27, 2017 23:57 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Nie widziałam zamiany i pisałam Gosi. Nie dam rady jednak jutro, muszę rano jechać na badania :(

Karina96

 
Posty: 7
Od: Czw kwi 06, 2017 12:27

Post » Pt kwi 28, 2017 5:55 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Witam was tutaj wszystkich wczoraj odeszła wasza podopieczna Frezja,chciałem tutaj podziękować za pomoc przy leczeniu kotki

tomek073

 
Posty: 8
Od: Wto paź 11, 2011 21:28

Post » Pt kwi 28, 2017 13:30 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

tomek073 pisze:Witam was tutaj wszystkich wczoraj odeszła wasza podopieczna Frezja,chciałem tutaj podziękować za pomoc przy leczeniu kotki

Dzień dobry. Wiemy o Frezji. Bardzo nam przykro że nie dało się jej uratować :placz: . Jesteśmy myślami z Państwem.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Pt kwi 28, 2017 18:58 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Info z dyżuru porannego.
Epson nawial z boksu :).Bez paniki Anabelka była w boksie, schowana w kuwecie. Biedny kocur, taki wystraszony i załamany... Dobrze ze Apetyt ma.Gosia przeniosła go na zdrową. Lusi jest na 3 ce. Kali robi sajgon w boksie :).Nudzi mu się i balagani. Anabel biega luzem. Ona i tak jest grzeczna. Czuje się dobrze.
Na zdrowej
Drapek był na badaniach. Je mokrą karmę ( jest w lodówce). Trzeba sprawdzać czy je, żeby nie było jak z Lakim. Pozatym miziak z niego okropny :). Rupert bardzo fajnie się odnalazł. Nie wygląda na nieszczęśliwego. Zojek tylko chodzi za człowiekiem żeby miziać :).
Na 3 ce
Kociaste ok. Lukrecja już wyluzowała na koty. Pewnie za każdym razem jak będzie nowy kot będzie to samo zachowanie.
ANABEL MA JUTRO WIZYTE KONTROLNA W SCHRONISKU. Dobrze by było zabrać ze schronu Synulox w tabletkach dla niej.
KALI MA WIZYTE 2.05 też w schronie - kontrolę.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Sob kwi 29, 2017 8:14 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Zdrowa

Woliera
Drapek-szczepiony,odrobaczony,odpchlony, kastrowany

Luzem
Zojek - szczepiony,odrobaczony,odpchlony,kastrowany
Rupi - szczepiony,odrobaczony,odpchlony,kastrowany
Epi - szczepiony,odrobaczony,odpchlony,kastrowany

Kw

Boks 5-6- Kali-szczepiony,odrobaczony,odpchlony,kastrowany

Luzem
Anabel - odpchlona, odrobaczona, szczepiona, sterylizowana

Trójka
Woliera
Lukrecja - odrobaczona, szczepiona,odpchlona,sterylizowana

Luzem
Benjamin - szczepiony,odrobaczony,odpchlony,kastrowany
Lusi-szczepiona,odrobaczona,odpchlona, sterylizowana
Zbynio - odrobaczony,odpchlony, szczepiony

Wieczorem spokojnie :)

Dajemy Drapkowi 30szt suchego jedzonka do miski i liczymy czy zjada i ile. Spisujemy ile pije. Czyli takoe cos jak Cytrynek mial ostatnio. Odmierzamy ilosc wody piszemy o ktoej nalane i ile. Następny dyzur spisuje ile wypite, i tez później nalewa i spisuje.

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob kwi 29, 2017 10:08 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Info z dyżuru.
Wszystko w porządku, spokojnie. Po kontroli Anabel w porządku, należy tylko skontrolować temperaturę dzis wieczór o jutro.
Na zdrowej Ok, Drapek zjadł troche suchego i całe mokre. Kartka z info o jedzeniu i piciu jest w kartach leczenia, przy karcie Drapka.
Na 3ce tez w porządku. Lukrecja nie przepada za innymi kotami zdecydowanie, jak której podchodzi do woliery, rzuca sie.

angelikaguz

 
Posty: 73
Od: Nie wrz 18, 2016 20:06

Post » Sob kwi 29, 2017 14:30 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

dopiszcie do spisu kto ma czipa.
Zabrałam z trójki klatkę bytową, Gosi napisałam kto ją ma, dopilnuje, żeby została zwrócona.

merryjanee

 
Posty: 263
Od: Pt gru 14, 2012 22:54

Post » Nie kwi 30, 2017 14:58 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

grafik 01.05.07.05
01.05. pon. rano brak wiecz .Gosia
02.05. wtorek rano brak wiecz . brak
03.05. środa rano brak wiecz. brak
04.05. czwartek rano brak wiecz brak
05.05. piątek rano brak wiecz brak
06.05. sobota rano brak wiecz Gosia
07.05. niedziela rano Gosia wiecz brak

Nie ma mnie 03.05

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie kwi 30, 2017 17:09 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Info z dyżuru porannego.
Na kwar....
Kali szaleje w boksie. Dałam mu kryta kuwete, bo cały czas rozsypuje żwirek :). Anabel była na szafie. Nie zeszła dziś. Dałam jej leki. Robi jej się łupież.
Na zdrowej.
Na dyżurze Drapek lata luzem, bardzo są zgrani wszystkie chłopaki :). Jedzenie Drapkowi zwazylam i porobilam porcję w woreczku po 20 ml ( tak była ustawiona waga). Wody nalalam 200mil. Jest ta duża strzykawka koło zlewu. Przy mnie zjadł wszystkie chrupki co mu nasypalam (30) więc powazylam porcję. Wodę też pił.
Zojek super, przestało mu w nosku gwizdac. Rupert chodzi i Miałczy. Epson dziś był schowany, myslalam ze jest na 3 ce. A on się zakamuflowal. Był na półce schowany w szarym spanku. Ktoś miał nie ładna kupke. Nie przylapalam który to chłopak ma problem.
Na 3 ce
Lukrecja grzeczna. Dziś się na koty nie rzucala. Podchodzily do siatki i było ok.Byłam z Benjaminem na spacerku. Pospacerowalismy :).On się sam nastawia na szelki. Ogólnie koty były grzeczne.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Nie kwi 30, 2017 17:10 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

CatAngel pisze:grafik 01.05.07.05
01.05. pon. rano Agata wiecz .Gosia
02.05. wtorek rano Gosia wiecz . brak
03.05. środa rano brak wiecz. brak
04.05. czwartek rano brak wiecz brak
05.05. piątek rano brak wiecz brak
06.05. sobota rano brak wiecz Gosia
07.05. niedziela rano Gosia wiecz brak

Nie ma mnie 03.05
Ostatnio edytowano Pon maja 01, 2017 7:38 przez Tajron, łącznie edytowano 1 raz

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Pon maja 01, 2017 6:43 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

merryjanee pisze:dopiszcie do spisu kto ma czipa.
Zabrałam z trójki klatkę bytową, Gosi napisałam kto ją ma, dopilnuje, żeby została zwrócona.

CHIPÓW NIE MAJĄ -ANABEL i EPSON (Epi). Reszta kotów zaczipowana.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Pon maja 01, 2017 6:54 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Info z dyżuru porannego.
Na kwar...
Kali bardzo się tuli na rękach. Nie idzie go odkleic od siebie. Anabelka dobrze. Siedziała na szafie dopiero puzniej zeszła.
Na zdrowej
Nie wiem co się działo, ale szafa była otwarta i materacyk z góry zrzucony. Epson w koszyczku tym razem. Przydałoby się go do woliery dać bo nawet mię wiadomo czy się załatwia. Koło regałów dałam kuwete. Zojek, Rupi ok. Drapek ma duży apetyt. Bardzo się ostatnio rozkręca z jedzeniem :).Zrobiła mu się rana na głowie, chyba swierza. Może będziemy go tym talkiem sypać co Nicponia? Ponoć szybciej się goi.
Na 3 ce
Benjamin tylko siedzi pod drzwiami :). Lusi i Zbynio ok.Lukrecja dziś tak " straszyla " koty byle jak :). Już jej się nie chce chyba rzucać na siatke :).
JUTRO ANABEL I KALI MA WIZYTE KONTROLNA W SCHRONIE.
Kali czuje się bardzo dobrze, przestał kichac. Lyse na brodzie zarasta nawet szybko.
Ja jutro pracuje, więc odpadam z dyżuru jutrzejszego.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Pon maja 01, 2017 8:33 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Info z dyżuru. Ogólnie było spokojnie. KALI rozsadzał boks , Anabel zeszła do głaskania. Kupki ok. Na zdrowej puściłam Drapka na czas jak byłam na zdrowej zwiedził wszystkie zakamarki Zojek wytulany i bury kociak też. Kupki ok. Na 3 wesoło Zybniu i Lusi biegały na całego Benjamin od czasu do czasu się przyłączył.

Asiap84

 
Posty: 807
Od: Czw sie 13, 2015 22:27

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510, Majestic-12 [Bot] i 264 gości