KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 16, 2017 20:57 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Zdrowa

Woliera
5tka rodzeństwa
Luzem

Rudzia - odrobaczona, szczepiona, odpchlona, sterylizowana, czip
Junior- szczepiony, odrobaczony, odpchlony, kastrowany, czip

Kw

Luzem
Anabel- odpchlona, odrobaczona, szczepiona, sterylizowana,czip - białaczka
Maja- odpchlona, odrobaczona, szczepiona, sterylizowana, czip- białaczka
Jami- bura odpchlona, odrobaczona, szczepiona, sterylizowana, czip-białaczka[/b]

Boksy

Boks 1-2 Malce- Tytusek(bialo-czarny),Romek(czarny z białymi dodatkami),Atomek(buro-bialy) - odpchlone, odrobaczone,szczepione,czip
Boks 3-4 Bartek - kastrowany,odpchlony, odrobaczony, czip
Boks 5 Miodzia - odpchlona, odrobaczona, szczepiona, czip
Boks 6 Kaja - odpchlona, odrobaczona, szczepiona, czip

Trójka

Woliera
Willy - odrobaczona, szczepiona, odpchlona, sterylizowana, czip

Luzem
Daktyl-czarny - odrobaczony, odpchlony, kastrowany, czip, szczepiony
Czarek -odrobaczony, odpchlony, kastrowany, czip, szczepiony
Burka - odrobaczona, szczepiona, odpchlona, czip-do sterylki
Drapek- szczepiony, odrobaczony, odpchlony, kastrowany, czip
Felek-odrobaczony,odpchlony,czip,szczepiony, kastracja
Fiona (biało-czarna z kreską na czole) -odrobaczona,odpchlona,czip,szczepiona, do sterylki
Figa (czarno biała)-odrobaczona, odpchlona, czip, szczepiona, do sterylki
Ostatnio edytowano Śro lip 19, 2017 22:17 przez CatAngel, łącznie edytowano 1 raz

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk


Post » Nie lip 16, 2017 21:09 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Aktualny Grafik 17.07- 23.07
17.07. pon. rano Gosia wiecz . Asia
18.07. wtorek rano Beata wiecz. Gosia
19.07. środa rano Gosia wiecz. brak
20.07. czwartek rano Gosia wiecz brak
21.07. piątek rano Beata wiecz Gosia
22.07. sobota rano brak Wiecz Gosia
23.07. niedziela rano Gosia, wiecz Patrycja
Ostatnio edytowano Pon lip 17, 2017 20:35 przez CatAngel, łącznie edytowano 1 raz

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lip 16, 2017 21:33 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyżuru wieczorem.
Na zdrowej
Rudzia dziś bardzo za mną chodziła, tylko kazała się miziać :). Junior tylko biega i szuka jedzenia :).
W wolierze kitki przyszły się przywitać. Wszystkie :). Figa przyszła sama do mnie :). Nawet Felek zszedł z półki do mnie. Wszytko zepsuła Rudzia, bo byla zazdrosna.
Na kwar..
Chłopaki grzeczne jak na nich :).
Bartek, bardzo ładny kocur. Chudy, ale futerko ma nawet błyszczące. Nie glaskalam go, ale mnie obwachal. Zjadł wszytko :).
Dziewczyny luzem dobrze. Chociaż Maja zaczepiala Jami.
Na 3 ce
Lukrecja grzeczna,koty całe :). Burka tak się drze że aż jakiś kocur przyszedł :). Drapek spokojny. Czarus przyszedł na jedzonko :). Willi w wolierze, to taki łobuz. Tylko się wspina. Faktycznie czasami ma zawroty i traci równowagę, ale radzi sobie z tym. Trochę posyczala na mnie ( nie zna mnie), potem było Oki.
To chyba tyle.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Pon lip 17, 2017 13:43 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lip 17, 2017 20:01 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyzuru ogólnie oki oprocz jednej rzeczy. Na kw Maluchy wesolutkie , kupki ok, tylko mały sajgon w boksie . Miodzia i Kaja sie polubiły , grały w łapki , bo jest małą szczelina w prezgródce , Bartek gaduła ale spokojny . Dziewczynki luzem spokojne , kupki ok. Na zdrowej spokojnie , Rudzi i junior Miziaki ,3 w wolierze pochowały sie . Kupek brak. Na 3 Lukrecja pojechała do domu, Willy grzeczny pożegnał sie z Lukrecją , Kupki oki, Drapek tez spokojnie Czaruś nie zszedł z półek .

Asiap84

 
Posty: 807
Od: Czw sie 13, 2015 22:27

Post » Wto lip 18, 2017 14:49 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

sezon w pełni :(
w KCH 6 nowych kotów :roll: w związku z tym mała zmiana. Felek i siostry przeniesione na trójkę. Najodważniejsza Fiona,zwiedziła całe pomieszczenie i wszystkie półki.Felke najbardzie się bał,ale da radę.Do woliery trafiły ,chyba ich piatka dzieci.Cztery dziewczynki i jeden czarny chłopczyk.Dzisiaj zostały zaszczepione,książeczki założone.Junior dostał swoje leki,karta założona.W ogóle to dzisiaj był okropny.Bardzo drażnił i zaczepiał Rudzię.
Przyjechał tez Daktyll ze schroniska,jest na trójce.
Miodzia miała nieładną kupe z krwią,zabrana na badania razem z nią.
Bartek też pojechał do weta. Gosia pewno opisze wizytę

Burka spokojniutka dzisiaj,rujka jej przeszła,ale ją bardzo wymęczyła. Nawet nie zwróciła uwagi na nowych przybyszy.Willi to wulkan energii :1luvu: skacze po wszystkich półkach.Zdjęłam jej te zasłony z siatki,bo ciekwska się wdrapywała ,żeby podejrzeć co sie dzieje na kociarni :D ma momenty kiedy ja zarzuca,ale myślałam ,że bedzie gorzej. Jak przyszłam to Czaruś siedział sobie na oknie,jednak jak weszłam to czmychną do swojego koszyczka. Podglądałam na koniec przez okno.On normalnie chodzi po kociarni.Chyba my sie mu żle kojarzymy i woli zadekować się w koszyku na ten czas kiedy jesteśmy.
Na trójce chyba nie tylko Biga sikała po kątach.Dzisiaj zabrałam kontenerek, ten wciśnięty pod oknem z kaloryferem.Wszystko zasikane.

Anabel trzeba czyścić uszy.
Kaja i malce z góry w porządku. Kupy u wszystkich OK.

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 18, 2017 14:58 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Daktyl - czyszczenie uszu Oridermyl
Miodzia - flotacja ujemna

merryjanee

 
Posty: 263
Od: Pt gru 14, 2012 22:54

Post » Śro lip 19, 2017 10:06 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

CatAngel pisze:Aktualny Grafik 17.07- 23.07
17.07. pon. rano Gosia wiecz . Asia
18.07. wtorek rano Beata wiecz. Gosia
19.07. środa rano Gosia wiecz. Agata
20.07. czwartek rano Gosia wiecz Agata
21.07. piątek rano Beata wiecz Gosia
22.07. sobota rano brak Wiecz Gosia
23.07. niedziela rano Gosia, wiecz Patrycja
Ostatnio edytowano Czw lip 20, 2017 10:32 przez Tajron, łącznie edytowano 1 raz

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Śro lip 19, 2017 21:32 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyżuru wieczorem.
Jest co robić teraz kotów sporo. Naszczescie wszystkie zdrowe i fajne ( nie gryzą). I tak na zdrowej :
Koty luzem ok. Junior tylko szuka jedzenia, Rudzia dobrze. Chodzi i patroluje woliere :).
A w wolierze duuuzo kitkow :).
Najbardziej odważny jest czarny ( panter), odrazu podszedł do mnie i mruczal. Druga ciekawska to chyba "Mała " ( ma czarna sierść wokół oczu). Dwa Buraski nie przyszły, ale dały się pogłaskać. Następna dziewczynka ( Lejdi?) ( ona ma z jednej strony na około oczu białą sierść) była bardziej ostrożna. W kuwecie tylko jedna widoczna brzydka kupka. Nie dawałam mokrego, bo i tak mają rewolucje ze zmianą karmy suchej.
Na kwar...
Chłopaki dziki szał. Potem wszystkie padły ;).
Bartuś dziś dał się miziać, potem leżał i obserwował.
Miodzia miała " straszną " piłeczkę, tak szalała że uderzyła głową w sufit boksu :).
Kaja znowu szał w kuwecie, tylko tam się bawiła :).
Koty luzem dobrze, dziewczyny grzeczne.
Na 3 ce
Stałe koty przyszły ( Drapek i burka) , potem przyszła Fiona i Figa. Czarus na górze czekał na amciu. Felek był w koszyku. Jak tam wlazlam to okazało się że w drugim siedzi Daktyl. Po posiłku kitki się ożywily. Daktyl zszedł na okno, dziewczyny syczaly na Drapka i Burke, a oni na nie :). Willi w wolierze cała i zdrowa. Dziewczyna skacze ostrożnie po półkach ( chyba pamięta upadek), potem szalała z piłeczka :). Byli młodzi ludzie po klatkę bytowa. Fajni ludzie. Chcą złapać chorego kotka i go wyleczyć. Jak będzie ok to go zostawią u siebie. Jak im się nie uda złapać to zakochali się w Kai ( bardzo ich zaczepiala miałczeniem). Mają psa, kota z którym wychodzą na dwór na szelkach i królika :). Dziewczyna się pytała o wolontariat. Po remoncie odezwie się czy chce przychodzić. Odrazu powiedziałam o naszej " pracy ",na czym polega ( nie tylko głaskanie i mizianie). Zobaczymy. To chyba tyle.
Ps. Był KOREK cały i zdrowy :).

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Czw lip 20, 2017 13:24 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Dziewczyny, czy jest szansa na pożyczenie od Was lampy bakteriobójczej na weekend? Walczę z jakąś strasznie zjadliwą grzybicą, dwa koty już się pozarażały i my oboje :(

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Czw lip 20, 2017 19:04 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z dyżuru wieczorem.
Na zdrowej.
W wolierze wesoło. Najbardziej rozrabia Panter ( czarny) i ta najmniejsza. Widać że Rudzia jest zazdrosna o maluchy, zwłaszcza jak się u nich siedzi. Junior dobrze, wiecznie głodny. Rudzia to taki pieszczoch...
W wolierze kupki coraz lepsze. Ja im też nie dawałam mokrego. Dałam im kilka chrupek gastro, bo patrzyly jak Rudzia i Junior jedzą.
Na kwar...
Chłopaki z góry wesołe. Cały czas kupki placki. Dałam im suche gastro, może im uspokoi jelita.
Bartuś bardzo grzeczny, już chętnie by wyszedł z boksu.
Miodzia szalona jak zawsze. Kaja w kuwecie biegunka, dałam jej mokre gastro ( jest w lodówce na drzwiach).
Koty luzem dobrze, nawet sie dziś nie biły.
Na 3 ce
Drapek nie chce mokrego ale jak widzi winstonki....
Czarus grzeczny, też sobie pojadł. I poszedł do koszyka.
Zaskoczył mnie Felek, sam podszedł do mnie do miziania. Nawet przez chwilę miałam go na rękach :). Figa i Fiona dobrze. Daktyl leży i odpoczywa, czasami są jakieś spięcia, ale bez krwi.
Willi dobrze radzi sobie w wolierze, skacze ostrożnie.
Burka dzisaj zjadła i za chwilę zwymiotowala. A tak chciała szybko zjeść :).
To chyba tyle.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Pt lip 21, 2017 8:15 Re: KOCIA CHATKA - cześć 38

Aktualny Grafik 17.07- 23.07[/size]
17.07. pon. rano Gosia wiecz . Asia
18.07. wtorek rano Beata wiecz. Gosia
19.07. środa rano Gosia wiecz. Agata
20.07. czwartek rano Gosia wiecz Agata
21.07. piątek rano Beata wiecz Gosia
22.07. sobota rano Gosia wiecz brak
23.07. niedziela rano Gosia, wiecz Patrycja

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt lip 21, 2017 11:45 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

wolierowce już coraz śmielsze. Panter to miziak :D Najmniejsz Lejdi charkater po mamusi,zakładamże to Fiona. Wszędzie jej pełno,akrobatka wspina sie po kracie na górne półki albo patrzy jak tu się wysmyknąc z woliery.Dzisiaj mi uciekła dwa razy.
U Juniora nie ma pogorszenia ale tez poprawy nie widać :? Ogromny pieszczoch z niego,nie chciał zejść z kolan.

Trójka z boksu pojechała na drugie szczepienie.

Na zdrowej :
Willi wymiotuje a w kuwecie jakies krwawe plamy :( coś smutna dzisiaj. Daktyl sieje postrach,Drapek zmienił miejscówke ,przeniósł sie na regał.Czaruś jak zwykle na górze. Fiona włazi wszędzie :roll: a Figa okupuje miejsce przy wolierze za zasłonką.

Umyłam wszystkie górna półki. Dziewczyny proszę patrzcie czy tam są miseczki.Dzisiaj ściągnęłam 4 szt.

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lip 23, 2017 18:26 Re: KOCIA CHATKA - Kociaste do adopcji - cześć 38

Info z rana :)
Było spokojnie.

kw

W boksach u Atomka i braci na górze kupki nawet ładne, poprawa jest
Bartus ok :) bardzo lubi głaski
Kaja kupka dziś mieszana i bobki i placki
U Miodzi tez dzis kupka jak u Kaji. Choć wczoraj wszystko było ok.

Jami,Maja,Anabel dobrze :)
w kuwetach ok .


Zdrowa

Junior widać ze ma poprawę, nad oczkami nie ma narazie czerwonego i nie jest tak gorące juz.
Rudzia ma się dobrze. W kuwetach luzem ok

Maluszki w wolierze maja się dobrze :) bawią się, nic złego się nie działo. Prócz kupek , były i bobki i placki. Ale wczoraj dałam im mokre, wiec pewnie przez to.

Trójka

Dziś zwymiotowała Burka, Willy i Fiona. Ale tak duszno w chatce, że się nie dziwię że pawiki pusciły. Kupki ok
Czaruś dobrze , przywitał mnie przy drapaku, w uszku mu chlupie znów.
Daktyl super, chodzi sobie po całej trójce :) i nic tylko go miziać.

Willy ok, kupka ok.

Drapuś chodzi bez skarpety, nie chciałam żeby miał za gorąco, a naprawdę o 8.00 nie dało się wytrzymać w chatce.

Figa i Felek dobrze

Burcia spędza czas na parapecie. Jakaś nerwowa dziś była

Jutro 24.07 sterylki Fiona i Figa
Ostatnio edytowano Nie lip 23, 2017 21:29 przez CatAngel, łącznie edytowano 1 raz

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 148 gości