TYtek kot nad koty- kotydwa12 ['] dlaczego? :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 27, 2019 19:14 Re: TYtek kot nad koty- kotydwa12 ['] dlaczego? :(

Na pewno nic.
Obrazek

muza_51

Od: Pon paź 04, 2010 10:04

Post » Nie paź 27, 2019 19:15 Re: TYtek kot nad koty- kotydwa12 ['] dlaczego? :(

W życiu ciągle coś co by się nie nudzić zbytnio, ha, ha....

aga66

Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie paź 27, 2019 19:30 Re: TYtek kot nad koty- kotydwa12 ['] dlaczego? :(

Dorota wejdź na PW :)

makrzy

Od: Sob sie 04, 2018 14:23

Post » Nie lis 03, 2019 18:21 Re: TYtek kot nad koty- kotydwa12 ['] dlaczego? :(

Kociaki zaszczepiłam po raz drugi .
Uff ,udało się ,ale nie było łatwo ,jak zwykle wszystko rozbijało się o kasę ,ale już mam to z głowy.
była nawet jedna chętna ,taka konkretna ,że już się cieszyłam ,jednak Lula ,mój kochany szkrab skaczący trochę jak kangurek przeraził kobitke ..W rozmowie było a co tam ,a w realu dupa ,
Bo taka biedna ,bo jak na to patrzeć ,oczy miałam coraz większe 8O ,musiałam pilnować co by mi nie wypadły :twisted:
Kochani ,Lula to cudna kulka ,duża ,tłusta i w pełni sprawna.
Oczywiście porusza się inaczej niż Milunia ,ale to mały szatan ,skacze po drapakach ,po fotelach ,po łózkach ,gania się z kotami i z psami .Sama zaczepia do zabawy ,no cóż pani była z tych wrażliwych .
Kiedyś Lula ciągle spała ,albo siedziała na pupie z wysoko opartymi łapkami ,tak bardzo się o nią bałam :cry:
Odkarmiłam wszystkim co najlepsze ,tylko surowej wołowinki nie lubią. :roll:
Mało suchego ,dużo mokrego ,witaminki ,srinki ,wszystko co możliwe byle tylko dzieciaki nadrobiły ten okropny start.
I mam nadzieję że się udało.
Teraz tylko kto pokocha mojego chrabąszcza ,mojego kangurka.. :cry:

A przed chwilą ,dostałam piękną ,nową klatkę łapkę ,od Pani u której na posesji zginęła moja stara .
Oby tylko była tak dobra jak tamta .
Jest zapakowana ,więc zaraz muszę się do niej dobrać.
Obrazek

dorcia44

Od: Pt maja 19, 2006 20:20

Post » Nie lis 03, 2019 20:12 Re: TYtek kot nad koty- kotydwa12 ['] dlaczego? :(

Przykro, ze nic nie wyszlo z tej adopcji. Jakas mega hipokrytka z tej kobieciny.
Mnie pani z firmy sprzedajacej surowe miesko do karmienia przestrzegala przy zamowieniu, ze duzo kotow nie lubi w ogole czerwonego miesa. Ale i tak wzielam 2.5 kg i zonk, 11/11 nie lubi wolowinki. Ale szopy byly zadowolone.

pibon

Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Nie lis 03, 2019 20:20 Re: TYtek kot nad koty- kotydwa12 ['] dlaczego? :(

Część moich kotów wręcz kocha wołowe ( niestety :wink: ) , maluchy powinny ,ale nic na siłę .
U mnie i psy uwielbiają surowe ,nieraz myślę że te łachmyty mają czytniki na podniebieniu.
Kobitka ,dziwna ,naprawdę z rozmowy wynikało że wszystko wie ,rozumie ,akceptuje.
W realu ..no przerosło i tego zrozumieć nie mogę ,bo Lula naprawdę jest :1luvu:
Staram się myśleć pozytywnie ,że znajdą superowe domki i oby tak było. :201494
Obrazek

dorcia44

Od: Pt maja 19, 2006 20:20

[poprzednia]