Kulikuli [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 16, 2017 15:05 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

Kraków hophop ,potrzebuję kogoś do wizyty pa. :201455
Dom z rozmowy cud miód i orzeszki ,ale przez telefon można wszystko powiedzieć ,gdyby ktoś mi pomógł ,była bym bardzo wdzięczna.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 16, 2017 18:59 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

LimLim pisze:Wygladaja jak zabaweczki :D

Dziewczynki jak bliżniaczki :-)

Ps. jak Tytek ?

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Śro maja 17, 2017 11:20 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

Tytek bez zmian ,jak smarkał tak smarcze :cry:
Dziś dostanie drugi dzień antybiotyk.
Przyszło też srebro ale nie wiem czy mu podam ,tam nie ma słowa o podawaniu dopyszcznie :oops: tylko zewnętrznie ,a jak znów coś złego mu zrobię? dziurę w głowie jakoś przeżył... :cry:

8 lat minęło ,8 lat, a ból nie mija .
Grzesiu.... :cry:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 17, 2017 12:18 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

dorcia44 pisze:Kraków hophop ,potrzebuję kogoś do wizyty pa. :201455
Dom z rozmowy cud miód i orzeszki ,ale przez telefon można wszystko powiedzieć ,gdyby ktoś mi pomógł ,była bym bardzo wdzięczna.


Dorciu,jak nikt się nie zgłosi na p/a,jedź sama zawieźć Iziego-na miejscu sprawdzisz czy dom ok. Jak będzie źle wrócicie. Wiem,że to mordowanie kota i siebie,ale w Waszej sytuacji łapałabym się suchej gałęzi.
Stresowanie stada przez Iziego i nerwy tego schorowanego kota w stadzie,które go drażni-to męka gorsza od wszystkiego.
Trzymam z całych sił za przeprowadzkę Iziego :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro maja 17, 2017 12:19 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

:( Kurczę, no ...
Dorotko, poszukaj jeszcze informacji nt srebra. Ja (gdzieś, nie pamiętam gdzie ) też czytałam,że kotkom podje się (tak jak człowiekom ).

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Śro maja 17, 2017 12:32 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

tabo10 pisze:
dorcia44 pisze:Kraków hophop ,potrzebuję kogoś do wizyty pa. :201455
Dom z rozmowy cud miód i orzeszki ,ale przez telefon można wszystko powiedzieć ,gdyby ktoś mi pomógł ,była bym bardzo wdzięczna.


Dorciu,jak nikt się nie zgłosi na p/a,jedź sama zawieźć Iziego-na miejscu sprawdzisz czy dom ok. Jak będzie źle wrócicie. Wiem,że to mordowanie kota i siebie,ale w Waszej sytuacji łapałabym się suchej gałęzi.
Stresowanie stada przez Iziego i nerwy tego schorowanego kota w stadzie,które go drażni-to męka gorsza od wszystkiego.
Trzymam z całych sił za przeprowadzkę Iziego :ok:

Oczywiście to też biorę pod uwagę .
Chociaż Oni są gotowi już po łobuza jechać.

Izi się nie stresuje ,Izi rządzi i Izi nie rozumie czemu ja nie rozumieć jego rządów :twisted:
Wszystkie koty są git ,tylko ta nieszczęsna Tygrynia której też nikt nie chce. :cry:
Już parę osób poprosiłam o zrobienie wizyty ,na razie cisza.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 17, 2017 12:36 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

Gatiko - ja pamiętam, że o srebrze koloidalnym było nawet tu na forum. I wydaje mi się, że również o pozytywnych efektach stosowania wewnętrznego m.in. przy gronkowcu złocistym. Bo szukałam, czy można Kumice dawać, przy jej gronkowcu... Muszę poszukać, bo nie pamiętam, czy to oddzielny wątek był, czy ktoś w"swoim" domowym pisał.

Tusia coraz lepiej. :)

W kwestii Iziego - kurczę, wiem, że w ciemno, to ciężko, ale Tabo10 ma rację. Do Krakowa jest bliżej niż do Gdyni. Jest na forum taka fajna (z postów, bo osobiście to oczywiście nie znam) kociara. Niech ja sobie przypomnę, jakiego ma nicka, na stary wątek ślepego Kubusia ze Śląska muszę wejść....

Edit. To był Gucio, a nie Kubuś. :D Kociara z Krakowa, o której myślałam) wypisała się z forum. :(

Edit 2. Mam! Znalazłam! Trzeba poczytać. :)
viewtopic.php?f=1&t=73365&hilit=srebro
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro maja 17, 2017 13:14 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 17, 2017 14:46 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

Dorotko, my z Pirackiem stosowaliśmy srebro koloidalne przy glucie z nochala spowodowanym gronkowcem + gronkowiec w oczodole
dostawał i jako krople do noska 2 x dziennie po jednej kropelce, do oczodołu tez 2 x dziennie po jednej i do pyszczka tez 2x dziennie po 3 krople, był efekt przyzwoity, nie było szału ale była poprawa, a że Piracik był od urodzenia bardzo schorowany to chwytaliśmy się czego się dało ...
do Tej pory używamy srebra, dodajemy do wody codziennie po jednej łyżeczce do herbaty na 2 litry wody (wodę oczywiście wymieniamy codziennie, a srebro traktujemy jako profilaktykę, z woda koty wypijają ilości śladowe, uzgadnialiśmy to z nasza Panią wet i tak już to srebro chyba ze 3 lata w wodzie mamy, przy czym do wody dodajemy srebro 10ppm)
Nie zrobisz Tytkowi krzywdy srebrem, spokojnie :)

edit.
a co do pa, może w tytule wątku daj że poszukujesz, mam nadzieję ze to ten dom dla Iziego, trzymam kciuki :ok:
"Człowiek którego kochają koty nie może być człowiekiem bezwartościowym.",

KotwKratke

Avatar użytkownika
 
Posty: 2208
Od: Nie lis 20, 2011 19:33

Post » Śro maja 17, 2017 14:51 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

:ok: cudownie, wyjasniło się :-) Wszystkim świtało ,że "coś gdzieś".
No to czas zastosować i mocne kciuki , za zdrowie kotełka. No i oczywiście, za resztę spraw do wyprostowania (że tak powiem).

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Śro maja 17, 2017 17:35 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

Tulaka przesyłam...
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35112
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Śro maja 17, 2017 18:16 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

Bardzo Wam wszystkim dziękuję ,Tomku super opisałeś i tak tez zrobię mam to dla futerek ,kupiłam w Kot Barnaba .
TYlko czy przy antybiotyku mogę podawać? :oops:

Mam już osobę do wizyty pa.
Dla mnie to już pikuś wsiąść w pociąg i gdziekolwiek jechać ,co to dla mnie :smokin:
Zwłaszcza że Hania zwróciła mi koszta biletów :1luvu:


Cieszę się że malutka Tusia coraz lepiej ,miód na moje serce. :D

Siedziałam dziś na grobie i rozmyślałam o tym jak liche to nasze życie ,jak krótkie ,jak wszystko jest jedną wielką niewiadomą.
Nie potrafimy docenić tego co mamy ,póki nie stracimy :cry:
Był ze mną zawsze i wszędzie ,traktował jak kogoś wyjątkowego ,harował jak wół żebyśmy ja i Bartek wszystko mieli ,właściwie On nigdy nic nie chciał w zamian .
Szczęśliwy był naszą radością ,tym że mógł wywołać uśmiech u mnie...cieszył się tym że ja nic nie musiałam...
a ja pamiętam jak już chory siedział przy kompie ,a mnie złość zalewała bo brałam udział w licytacji na allegro i mogłam przegrać...to był ostatni raz kiedy siedział w necie.
To wszystko wraca ,boli ,męczy ,dokucza..
Cofnąc czas.Nie da rady.
Ale czy było by inaczej?
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 17, 2017 18:40 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

dorcia44 pisze:TYlko czy przy antybiotyku mogę podawać? :oops:

http://www.biomedyk.aplus.pl/srebro%20koloidalne.html

NS samo w sobie działa jak antybiotyk.Pamiętam, jak stosowałam propolis, to nie można było go łączyć z pewną grupą antybiotyków.

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Śro maja 17, 2017 18:46 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

to poczekam ,aż skończy antybiotyk.
dziękuję .
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 17, 2017 18:57 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

bywało tak że stosowaliśmy jednocześnie, na zasadzie wspomagania kuracji, moja żona nigdy nie odważyła się przy mega glucie na samo srebro
przy srebrze tak jak przy antybiotyku niezbędny jest probiotyk
"Człowiek którego kochają koty nie może być człowiekiem bezwartościowym.",

KotwKratke

Avatar użytkownika
 
Posty: 2208
Od: Nie lis 20, 2011 19:33

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, misiulka, Necz, Szeska, Zeeni i 308 gości