Smutno.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 23, 2018 8:04 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Elu ,wnuczek to typ który je bo je ale partia nie ma :wink:
Ja takich nie lubię :oops: żrą to jest git :mrgreen:
I u mnie jadł ale miał konkurencję.
Zaraz skończy 3 m.a je 2 razy dziennie :roll:
Dziwne to i troszkę się tego boję. :oops:
Dziś znów Gadziny.poprosily mnie żebym polazła do niego bo długo pracują i się martwią :twisted:
Nie miała babą kłopotu.
Kudłaty w niedzielę będzie miał robiona morfologie .
Sprawdzimy ta tarczyce .
Kudłaty to ten co miał w worku osierdziowym serce zrośnięte z wątrobą.
Filipek przestaje kaszleć i smarkać zaczyna Kropka i Chudzinka :strach:
Rudzia też coś pokichuje :strach:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 25, 2018 10:07 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Co tu tak cicho?
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Nie mar 25, 2018 14:21 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Już jestem Gosiu :1luvu:
Byłam dziś z synową i szceniorkiem u weta.
Drapie się okropnie ,wady rozwojowe, drapanie neurologiczne :strach: i to wszystko pod jedną nazwą PCHŁY :twisted:
:ryk:

Rudasek mi choruje ,kicha strasznie :( kaszle , ,kolejny kot na antybiotyku ,witaj wiosno. :|

My z Martą do weta ,Gadzina do kościoła ,kupił 3 palmy i siedzi i czeka ..
Dzwoni do mnie ,wyszedłem po mszy ,nikt nie święci ,dłużej nie siedzę :lol:
Pytam Gada ,jakim cudem kupiłeś 3 palemki jak miałeś 3 zł ,było co łaska ,wrzuciłem złotówkę :smokin:
Przypomniały mi się moje szczenięce lata :wink:

O 17 mamy iść na cmentarz.
Dobrze że ich mam.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 26, 2018 6:11 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Miłego i spokojnego tygodnia :)

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 27, 2018 6:18 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Cisza tu jak makiem zasial - gdzie wszyscy????

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 27, 2018 15:26 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Porzucili mnie na oceanie samotności :wink:
Już 5 kot chory :placz: :placz: :placz:
Okropnie biedna jest Rudzia ,kicha i kaszle chce jeść a nie czuje ! więc stoi i się zastanawia co z tym fantem zrobić . :cry:
Kupiłam conva i dokarmiam ,a Rudzia zawsze uważała że jej sensem życia est jedzenie ,zwłaszcza kurczaka gotowanego i tuńczyka ,a dziś mizernie :cry:
Dostała nawet steryd żeby troszkę ulżyło w oddychaniu ,niby ciut lepiej jest ale ja już bym chciała żeby mała szalała jak dawniej :(
Tygrynia i Demi ,kolejne koty na antybiotyku :placz:

Po pracy gnam do wnuczka Fado ,bo Gady teraz dłuzej pracują ,a trzeba gnoja nakarmić ,wymiziać ,dziś ostatni dzień odrobaczania .
Chyba już będzie dobrze.

Patrzę na porozkładane podkłady ,po rozrzucane zabawki ,fruwające kłaki i przypominam sobie słowa mojego Gadziny
U mnie nigdy nie będzie zwierząt ,żadnych kłaków ,żadnego bałaganu ,lania ,srania itp itd ... :smokin:
Oby zawsze kochali Fado tak jak dziś.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 27, 2018 15:36 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Współczuję chorych kotów :201461 niestety taka pogoda wcale nie sprzyja zdrowiu.
Potrzymam za szybki powrót do zdrowia wszystkich chorutków :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto mar 27, 2018 18:32 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Rudzie karmię ,bo nic nie czuje więc nie je :(
ale jak mi reszta się rozłoży to pójdę gdzie pieprz rośnie :( tym bardziej że czuje się winna ,to moje wietrzenie mieszkania :oops:
ale jak żyć bez ? nie umiem ,i tak ciągle mi brak powietrza :cry:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 27, 2018 19:20 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Ciotka nie zapomnij jutro duuużą torbę przywieść :smokin:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Wto mar 27, 2018 19:35 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Pomarańczki 8) :1luvu:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 28, 2018 6:17 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Potrzymam kciuki za zdrowie :ok:
Miłego dnia :)

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 28, 2018 7:31 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Niech zdrowieją :ok:
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2261
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław


Post » Czw mar 29, 2018 14:42 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Witam Kochani.
Taka sytuacja
Gadzinowe osiedle , przydybałam koty i to na moje oko dwie kotne koteczki.
Klatka przygotowana ,wszystko ustalone ,idę i paczam dwie dziewczyny karmią ,dobra nasza.
Poproszę co by nie karmiły to je capne ,idę do Nich ,pięknie proszę tłumacząc po co ,a One mi na to
WŁAŚNIE ŁAPIEMY :idea: i dawaj chwalić mnie za postawę :ryk:
Nie tłumaczyłam ,po co?
Ucieszyłam się że mam to z czapy :smokin:
Najważniejsze że Nasi są wszędzie ,nawet na Gadzinowym osiedlu :kotek: :piwa:

W drodze do pracusi tak przemoczyłam nogi że wyć mi się chciało ,zdrętwiały mi z zimna.
Moja wina bo dawno miałam kupić buty ale zawsze coś jest ważniejszego i potrzebniejszego. :roll:

Wypisałam się z Netii ,kazali za nie oddanie w terminie sprzętu zapłacić 600zł ,pierw łzy ,potem złość ,potem poszłam po rozum do głowy i myślę sobie nie ..może jeszcze sprzęt nie doszedł?
Doszedł ,każą teraz zapłacić 450 zł ,ki diabeł ,co ja mam im jeszcze wysłać oprócz dekodera?
:cry:
Całe lata płaciłam za stacjonarny którego nie używałam ,nawet nie miałam oczym poinformowałam.
Cały rok nie korzystałam z ich telewizji i netu.
Za wszystko normalnie płaciłam ,musiałam zrezygnować bo to było dodatkowe 120zł.

Płaciłam ,wszystko mam na czysto ,a tu masz babo placek ,znów chcą kasy :?

Jestem zmęczona ,zmarznięta i chyba lekko zdołowana .
Świąt nie robię ,nic ,nic a nic.
Kupie jakiś drobiazg Oliwce i siostrze mojej synowej (ma 7 lat ...siostra nie synowa :wink: )

Rudzia lepiej ,wczoraj mnie wystraszyła ,noc nieprzespana bo się zwyczajnie bałam .
A rano ,wrzask ,krzyk ,jeść ,szybko ,biegiem ,matka ruchy ruchy :lol:
Sama radość :1luvu:
Jeszcze kicha ,jeszcze kaszle ,ale jest już gicior :D
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 29, 2018 15:12 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

O miałam to samo z netią, to stały sposób ich naciagania. Zrezygnowaliśmy z usług, kazali odesłać ich kurierem sprzęt (oni zamawiali), sprzęt poszedł, a pół roku później dostaliśmy wezwanie do zaplacenia 600 złotych właśnie. A my nawet żadnego kwitka nie mieliśmy na kuriera, po takim czasie to nie pamietalismy czy dał coś w ogóle, czy my już żeśmy wyrzucili...
Podobno oni tak regularnie.
Kloc się, jak masz kwitek, to za co masz płacić?

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], włóczka i 187 gości