Kulikuli [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 24, 2017 14:02 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Kotina pisze:
dorcia44 pisze:Jak się odważę to wstawię fotki jak wygląda moja szkita. :wink: jak po wypadku Lub ktoś mnie skatował ,na zdjęciu i tak wygląda lepiej niż w realu.
Miłek w przyszłym tygodniu będzie miał morfologię ,nadal co dwa dni mała kroplówka .

Koty szaleją ,do mieszkania wpadają różne fruwajki ,Chudzinka notorycznie spada z regału ,nawet za ćmą potrafi z niego skakać .
Ja nie jestem wstanie na to patrzeć ,a nie mam wyjścia :?



Dorotko :1luvu:
współczuję Ci bardzo - dbaj o siebie .... chociaż ciut lepiej - proszę :201494

Dbam ,dbam ,tak jak potrafię albo jak mogę :wink: np. dziś dopieszczam się truskawkami ,a Hania (sąsiadka z za ściany )
dała mi kapuchy młodej ,jeszcze gorącej ,pyszna :D
Nie mogę chodzić o kulach no nie ,kurcze kręgosłup boli ,więc jak nie kijem to pałką :twisted:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43915
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 24, 2017 22:51 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Okropność z tymi kolanami :(

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie cze 25, 2017 16:56 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

przepraszam, ze tak jak filip z konopii wyskakuję ale wiecie moze jaki dorcia ma numer buta? albo ona sama wie? ;)

3 x

 
Posty: 2878
Od: Pon maja 11, 2009 17:13

Post » Nie cze 25, 2017 17:54 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

nr. buciorka? ha ..to różnie ,37 lub 38 ,ale ja to tylko adidasy czy tenisówki noszę :oops: no i sandałki co dostałam x lat temu od kaja888 :D
Boli mnie ta noga ,boli i to tak że mam chęć ją odkręcić i odłożyć na półkę ,mniej boli jak chodzę ,jak leżę tragedia ,jak siedzę tez źle...
Boję się tych silnych p.bólowych ,boje się bo ja tchórz lekowy jestem :oops: :oops:
Kolory na nodze blekną.
Jednak w kolanie dalej płyn ,pewnie będą ściągać .
Jutro spróbuję się zapisać na kontrol do ortopedy.

W związku z tym ze boli ,to se siedzę i płakusiam ,a co mi tam :placz:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43915
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 25, 2017 18:10 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

:201481
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie cze 25, 2017 18:17 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Dorciu, może chociaż małym przepisikiem będę mogła pomóc: stawy też czasem mi dokuczają, a wtedy przyrządzam miksturkę taką: 1 mała płaska łyżeczka sproszkowanej kurkumy + 1/8 łyżeczki mielonego pieprzu czarnego + pół szklanki wody (albo mniej). Zagotować przez 1-2 minuty. Po ostygnięciu wypić w ciągu paru godzin. Kurkuma ma silne działanie przeciwzapalne i trochę przeciwbólowe (a także m.in. przeciwnowotworowe, przeciwalzheimerowe i jeszcze dużo innych pozytywnych działań).
W każdym razie, mnie to pomaga.
Pozdrawiam Cię bardzo.

ropucha

 
Posty: 848
Od: Pt mar 15, 2013 23:54

Post » Nie cze 25, 2017 18:46 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

dorcia44 pisze:nr. buciorka? ha ..to różnie ,37 lub 38 ,ale ja to tylko adidasy czy tenisówki noszę :oops: no i sandałki co dostałam x lat temu od kaja888 :D
Boli mnie ta noga ,boli i to tak że mam chęć ją odkręcić i odłożyć na półkę ,mniej boli jak chodzę ,jak leżę tragedia ,jak siedzę tez źle...
Boję się tych silnych p.bólowych ,boje się bo ja tchórz lekowy jestem :oops: :oops:
Kolory na nodze blekną.
Jednak w kolanie dalej płyn ,pewnie będą ściągać .
Jutro spróbuję się zapisać na kontrol do ortopedy.

W związku z tym ze boli ,to se siedzę i płakusiam ,a co mi tam :placz:


a to nie tenisówki ani nie adidasy, szkoda

3 x

 
Posty: 2878
Od: Pon maja 11, 2009 17:13

Post » Nie cze 25, 2017 21:22 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

stłuczony liść z kapusty, wyciąga stan zapalny, nie wiem czy pomaga na ból ale warto spróbować...

trzymaj się, Dorotko :ok: :ok: :ok:
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21728
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 26, 2017 6:26 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Dorciu dbaj o siebie please to podrzuce Ci takie same sandałki bo mam i nie chodzę i mam fajny polarek może jakoś złapie chwilę i podrzuce chociaż pod drzwi. Szkoda ze oddalam 2 opakowania zastrzykow po Mamie kupilam i juzcnie zdazyla wziąć :( oddalam a mogłaś wykorzys5ac Dorciu zdrówka i miłego dnia.

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 26, 2017 18:38 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Cześć Kochani.
Wczoraj sytuację rozładowała Marta ,dziękuję za telefon i długą pogaduchę :1luvu:
Dziś już lepiej ,chociaż boli nadal ale nastrój lepszy.
Niestety noc przede mną ,ale moze będzie git.

Na środę jestem zapisana do ortopedy ,niestety prywatnie ,bo na NFZ wizyty nawet na listopad :evil:

Nie byłam z malutkim na pobraniu krwi ,bo jak wróciłam to były tak strasznie głodne że nie miałam sumienia męczyć szczylki.
Zabiorę go jak będę miała wolne.

Kapucha na to nie pomoże ,tam jest czynna torbiel ,blisko tętnicy ,te wszystkie wylewy ...e zresztą ,nie ma co się rozczulać nad sobą.

Zastanawia mnie tylko fakt ,że już nie pamiętam takich dni że usypiałam bez bólu i budziłam się bez bólu :roll:
Widać tak ma być.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43915
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 26, 2017 20:09 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

dorcia44 pisze:
Kapucha na to nie pomoże ,tam jest czynna torbiel ,blisko tętnicy ,te wszystkie wylewy ...e zresztą ,nie ma co się rozczulać nad sobą.

Jest się nad czym rozczulać.
Torbiel Bakera to jest płyn z torebki stawowej, który przesiąka z kolana. Ja mam z tyłu kolana,
(w zgięciu) torbiel o długości 5 cm. To jest taka poduszka wypełniona płynem maziowym.
Gdy robi mi się większa i nie mogę zginać kolana - muszę odpuszczać chodzenie i ćwiczenia. Ale nie
brałam pod uwagę, że taka torbiel może pęknąć. Sam ból, kiedy taka torbiel jest uważam za nieznośny.
Pęknięcie :cry: - musi boleć strasznie. Tutaj liście z kapusty nic nie pomogą. Pozostaje zabieg
chirurgiczny - ściąganie nadmiaru płynu (nieskuteczne), operacja usunięcia torbieli (30% powodzenia).
Dodatkowo zastanawiam się, co się dzieje z samym stawem kolanowym, jeżeli maź ("smarowanie")
z niego ucieka?
Słabo to wygląda.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Wto cze 27, 2017 6:02 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Dorciu szybkiego powrotu do zdrowia żeby nozka nie bolała żeby była sprawna i żebyś zasypiala bez bólu: ) miłego dnia :)

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 27, 2017 11:28 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Dorota powinnaś dostać porządny opierd... że tak długo cierpiałas a do lekarza nie poszlas, w międzyczasie u weta byłaś pewnie kilkakrotnie. Tak dbasz o zdrowie zwierzaków a o siebie zawsze na końcu. Tak nie można, nie masz 20 lat.
Sciskam mocno, szybkiego powrotu do zdrowia.
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto cze 27, 2017 19:22 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Jestem wypompowana .
Jutro mam wizytę u ortopedy ,pewnie bez próby ściągnięcia się nie obejdzie ,kolana ciągle opuchnięte i coś tam pływa :wink:
Tak myślę że gdybym poszła wcześniej do lekarza ,nic by nie dało ,torbiel pękła i tyle .Teraz trzeba się z tym uporać i oby się udało bez interwencji chirurgicznej . :(
Za to maluszki kwitną tfutfutfu i niech tak zostanie . :201494

Mam problem bo obiecałam karmicielce na czas Jej wyjazdu zająć się karmieniem cmentarniaków ,jakoś to muszę ogarnąć.

Tytek dziś się rozkichał ,ale czysto i niech tak zostanie.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43915
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 27, 2017 20:34 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Dorotka dałoby tyle, ze szybciej przestało by boleć a tak cierpisz :(
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kicalka i 188 gości