Kulikuli [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 30, 2017 7:52 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

milva b pisze:
ewan pisze:No masujemy, paluchami, wacikami, czym się da :wink: Choć wczoraj samodzielne sioo już było , a dzisiaj rano kupka u tri. Jak to się człowiek potrafi kupką cieszyć :mrgreen:
Dawno nie miałam taki maluchów i zastanawiam się czy mogę im za kilka dni wprowadzać kaszkę dla dzieci? Proszę o poradę w tej kwestii. Na razie mleko RC dla kociąt i zmiksowany kurczak z odrobiną zupki jarzynowej Gerberka.


Ale po co warzywa? Kociaki powinny dostawać mięsko surowe, najlepiej wołowinę lub indyka. Gerberki mogą być ale te z czystego mięsa (indyk lub kurczak do wyboru). Jeśli jest kłopot z wypróżnianiem, do mięska można dodawać masło lub odrobinę oleju z łososia, czy tranu z dorsza. Żadnych kaszek, ryżu itp :)
Mleko RC jest do bani, bardzo ubogie w składniki odżywcze. Lepsze jest mleko kozie z Convalescence albo mleko w proszku KMR, ewentualnie Farmfood.


Bardzo serdecznie dziękuje za wskazówki. Jedzą co cztery godziny, więc na każdy posiłek tylko mięsko? Planuję żółtko gotowane, jakiś serek dobrej jakości. Człowiek to myśli po ludzku, że powinne być urozmaicone posiłki, nie w kółko to samo :mrgreen:

Dorotka pewnie delektuje się ciszą i spokojem w stadzie :wink:
Kupki x 2 były wczoraj na szczęście :lol:
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto maja 30, 2017 19:37 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

LimLim pisze:Dorcia żyjesz?

Żyje .
Wczoraj cały dzień w drodze ,ten stres ,to zmęczenie fizyczne i psychiczne ,te nerwy,...
Mój kierowca kochany Wiola :1luvu: też wykończona ,trzeba było dojść do siebie,a to zajmuje mi coraz więcej czasu.
Po godz.20 psiaki pojechały w dalszą drogę ,w drogę po nowe życie.
Jutro już sterylka .
Jedna niunia jedzie jutro do Wrocławia.

Z wieloma rzeczami nie mogę się pogodzić ,ale co z tego jak nie mam na to żadnego wpływu. :cry:
I to kuźwa dobija.

Poza tym wszystko w miarę normalnie .
Jak wróciłam z pseudo pod drzwiami stała paka ,jak się okazuje prezent od Iziego :wink: worek suchego i mokre :1luvu:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 30, 2017 20:24 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

:piwa:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35115
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Wto maja 30, 2017 22:00 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

No proszę, jaki Izi porządny Kot. Pamięta, komu zawdzięcza nowe życie! Na fajnych Ludzi, widać, trafił.

Czyli jedna pseudo mniej! Brawo! Ja wiem, że one wyrastają, jak grzyby po deszczu... :(
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro maja 31, 2017 6:24 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Dorciu I Love You :1luvu: za to co robisz :)

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 31, 2017 7:14 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Słupek pisze:No proszę, jaki Izi porządny Kot. Pamięta, komu zawdzięcza nowe życie! Na fajnych Ludzi, widać, trafił.

Czyli jedna pseudo mniej! Brawo! Ja wiem, że one wyrastają, jak grzyby po deszczu... :(

Gdyby to było takie proste :cry:
Ustawa która miała pomóc tylko zaszkodziła.

Za to Izi zmienia się ,czyli wrócił do jedzenia prawie wszystkiego ,przemrożone mięsko jest pyszne ,już nie chce Renala ,już nie chce suchego z ręki .
Jest królem i nie musi wymuszać uwagi ,cała uwaga służby skierowana jest tylko na króla kota :1luvu:
Śniadanie jedzą razem :lol:
To tak bardzo bardzo cieszy ,daje takiego kopa ,takiej wiary ..
buziaki i miłego dnia.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 31, 2017 21:33 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Przed chwilą ostatnia sunia pojechała do ds.
Bądź już zawsze szczęśliwa maleńka :1luvu:
Moje dziewczyny sie popisały ,ukradły pizze ze stołu :twisted:
Musiałam też bardzo pilnować Kleszcza bo jedna taka chciała mi ją ukraść :mrgreen:

Teraz parę słów o Tytku ,nie gila ,nic ,ale cicho szaaaaa 8)
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 31, 2017 21:37 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

:) W koncu dobre wieści, ja się kobiecie nie dziwię Kleszcz :1luvu:
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 31, 2017 21:42 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

I takich wiadomości więcej :ok: :ok: :ok:
dawno nie było zdjęć Kleszczówny :wink:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21541
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro maja 31, 2017 21:57 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Jedyny pożądany Kleszcz :mrgreen:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 31, 2017 22:00 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

dorcia44 pisze:
Teraz parę słów o Tytku ,nie gila ,nic ,ale cicho szaaaaa 8)

Wiedziałam,że to nastąpi ... ciiii ...
Tytusku tyfusku <3

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Czw cze 01, 2017 6:08 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Tzn.,ze Tytuś nie ma kataru? Od jak dawna?
Ale super!!!
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Czw cze 01, 2017 13:25 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Tytusiu!!!!!
Hurrra!!! cichutkie hurrra!!!
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw cze 01, 2017 13:31 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Dorciu :ok: Tytusku :ok: :ok: :ok:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 01, 2017 14:37 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Witam Kochani.
Tytek nie smarcze od paru dni ,może 4 :roll:
Jeszcze nie wiem czy to trepanacja ,antybiotyk czy srebro .
Cokolwiek by to nie było chwilo trwaj :201494
Codziennie zapuszczam kropelki do nosa i pysia.

Izi na sterydach zaczął pięknie jeść ,wrócił apetyt ,nie trzeba go karmić .
Chyba w 100% zaakceptował nowy dom ,nowe zwyczaje ,pokochał służbę :mrgreen:
Dogadzają jak mogą ,hołubią i pieszczą ,cud miód malina :1luvu:

W domu rozpierducha ,porządkowego brak to hołota szaleje bez umiaru :lol:

Wczoraj była u mnie ulv. zabrała ostatnią suczkę ,posiedziałyśmy ,pogadałyśmy ,Tytek oczywiście adorował Magdę ,a Magda adorowała Kleszcza :wink:
Dawno nikt u mnie nie był tak towarzysko ,dziki dzik się robiem :strach:

Dzień Dziecka ,a ja już nie dziecko ,już nie mam rodziców i sobie w duchu pochlipuje :oops: w duchu bo zaraz przyjdzie Gadzina z Poczwarką.
Spać mi się chce ,wszystko przez ulv.bo cholera jedna miała zadzwonić jak dojedzie i nie zadzwoniła :twisted: a ja głupek czekałam :evil:
No niech ja ją dorwę. :201424

Chwilowy przestój łapankowy ,nie ma gdzie upychać delikwentów.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 431 gości