Kulikuli [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 25, 2017 16:43 Re: Tytek już po trepanacji a Izi pojechał do domku !

Izi, gadzino... poryczalam się.

Będzie dobrze ! :kotek: :201461

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Czw maja 25, 2017 17:08 Re: Tytek już po trepanacji a Izi pojechał do domku !

:ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw maja 25, 2017 17:36 Re: Tytek już po trepanacji a Izi pojechał do domku !

Łezka się w oku kręci. Bardzo się cieszę, a najbardziej pewnie zadowolona Tygrynia :wink:

Seramarias

 
Posty: 337
Od: Śro lip 15, 2015 11:38

Post » Czw maja 25, 2017 18:31 Re: Tytek już po trepanacji a Izi pojechał do domku !

Ale super wieści:)

gusiek1

 
Posty: 1661
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 25, 2017 20:22 Re: Tytek już po trepanacji a Izi pojechał do domku !

Dostałam sms'ka, że zjadł, wypił, zaliczył kuwetę i generalnie czuje się jak u siebie :lol: Spokojny i wyluzowany.
Pewnie wycałowany ze wszystkich stron śpi rozwalony na łóżku a nowi właściciele chodzą na palcach i mówią szeptem - bo to taki dom. Naprawdę przesympatyczni ludzie. Będzie chłopak szczęśliwy jak niewiemco, żeby mu tylko do głowy nie wpadło chorować. Tfu,tfu :ok:
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw maja 25, 2017 20:25 Re: Tytek już po trepanacji a Izi pojechał do domku !

i jest ok's
:201453
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Czw maja 25, 2017 20:41 Re: Tytek już po trepanacji a Izi pojechał do domku !

Nie możemy się nagadać ,ciągle opowiadają co robi.
To kot bezstresowy ,a służbę ma superową :wink:
Tak czy siak ,nie umiem się nie denerwować :oops:
Tygrynia jeszcze nie wierzy w swoje szczęście ,za to Chudzinka migiem załapała że Iziego nie ma.
Nawet Kuliczek wierzchem chodzi :wink:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 25, 2017 20:45 Re: Tytek już po trepanacji a Izi pojechał do domku !

Niebieściucha ma wyrwane wszystkie ząbki ,wsystkie tsy :wink:
Zamknęłam ją w transporterze bo w klatce szalała ,a jeszcze jest zakręcona.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 25, 2017 21:19 Re: Tytek już po trepanacji a Izi pojechał do domku !

dorcia44 pisze:Nie możemy się nagadać ,ciągle opowiadają co robi.
To kot bezstresowy ,a służbę ma superową :wink:
Tak czy siak ,nie umiem się nie denerwować :oops:
Tygrynia jeszcze nie wierzy w swoje szczęście ,za to Chudzinka migiem załapała że Iziego nie ma.
Nawet Kuliczek wierzchem chodzi :wink:

Bardzo się cieszę, że Izi już we własnym domu !!! i to jeszcze takim domu!!

Jak dobrze Dorciu, ze go z tej “smyczki” przy tej cholernej budzie zabrałaś. On tyle już przeszedł, że teraz należy mu się służba najlepsza z najlepszych! Na każde zawołanie, na każde miauknięcie... :piwa:

Izi, bądź już tylko szczęśliwy, bądź kochany i rozpieszczany do granic możliwości, należy Ci się to :ok: :ok: :1luvu:

Też ostatnio trafił mi się taki tymczas, co tłukł wszystkie koty. Do człowieka przekochany koteczek, wręcz aniołek, tylko z kotami mu nie wychodziło. I też znalazł najwspanialszy dom na świecie, przyjechali po niego ludzie aż z Gdańska. Jak go zobaczyli to nie chcieli już innego kota, tylko tego i jest tam bardzo szczęśliwy.
Czyli są domy cudowne, takie z najwyższej półki, szkoda tylko że nie można ich klonować
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Czw maja 25, 2017 22:06 Re: Tytek już po trepanacji a Izi pojechał do domku !

Ufff... odetchnęłam razem ze wszystkimi kotami uciśnionymi przez Iziego. :wink:
Ufff... odetchnęłam razem z Izim, że już nie musi szukać domku. :wink:
Ufff... odetchnęłam tsy razy po tsech zębach. :wink:

Wszystko na coraz lepszej drodze. :D
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw maja 25, 2017 22:09 Re: Tytek już po trepanacji a Izi pojechał do domku !

Ze sznurka na salony, to jest kariera!
Nasze wątki:Czarno Widzę i Szarość nie radość, a tu nas zobaczysz #cats.on_tour

Obrazek

haaszek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2769
Od: Pt cze 23, 2006 18:43

Post » Pt maja 26, 2017 5:26 Re: Tytek już po trepanacji a Izi pojechał do domku !

Cudowne wiesci:)
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 26, 2017 7:46 Re: Tytek już po trepanacji a Izi pojechał do domku !

Witam Kochani .
Kota nie ma ..Tygrynia harcuje :wink:
Brak mi tego łapciucha :oops: ,ale wierzę że zrobiłam dla niego wszystko co mogłam i znalazłam najlepszy dom i to że go oddałam przedłuży mu życie .
Nie będzie stresu ,wszystko się wyciszy.
Izi będzie żył długo i szczęśliwie .

Wcale nie łatwo oddaje się takie koty ,koty chore.Gdzieś tam za uszami było że tylko ja dam radę ,że tylko ja umiem walczyć ,leczyć itp. Trzeba siebie przełamać.Zrobiłam to dla niego i również dla moich paskud .
Jestem Im ogromnie wdzięczna za adopcje nie łatwego urwisa.
Tak jak Ewa napisała takich ludzi powinno się klonować ,zresztą to Im powiedziałam ,śmiali się że to takich jak ja trzeba powielać :wink:
Jeszcze wciąż mam gule w gardle .

WSZYSTKIM MAMOM W DNIU NAJPIĘKNIEJSZEGO ŚWIĘTA ŻYCZĘ MIŁOŚCI RADOŚCI I ZDROWIA ! I OBY TE NASZE DZIECIAKI DWU I CZWORONOŻNE NIE CHOROWAŁY I BYŁY Z NAMI DO KOŃCA ŚWIATA A NAWET O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ :D :1luvu:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 26, 2017 9:10 Re: Tytek już po trepanacji a Izi pojechał do domku !

i niech tak się Dorciu stanie :1luvu:

pomarańcze czekają :smokin:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35112
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pt maja 26, 2017 9:41 Re: Tytek już po trepanacji a Izi pojechał do domku !

No siedzę i wyję ... z radości. Ja byłam pewna,że IZI znajdzie właśnie takich ludzi, taki dom. <3
Dorciu, cięzko na sercu i wiadome " nikt nie potrafi tak dobrze jak ja"...no ale napisałaś coś mądrego :

"wierzę że zrobiłam dla niego wszystko co mogłam i znalazłam najlepszy dom i to że go oddałam przedłuży mu życie .
Nie będzie stresu ,wszystko się wyciszy.
Izi będzie żył długo i szczęśliwie".

I tego się trzymajmy, bo o to chodziło . Zawsze możesz go odwiedzić, zobaczyć :201461
Za resztę kotków :ok: niech bedą zdrowe. Kochaj je najbardziej na świecie :piwa:

Tytusek jak ? Czekam,że napiszesz :
"Tytek już prawie nie smarczy, wygulgotał całą zieleń z siebie i jest super "

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 337 gości